Novinky Microsoft Lumia

Práce v jednotném systému
Windows
Aplikace, hry a hudba jsou pod jednou střechou díky zbrusu novému obchodu Windows Store a asistentka Cortana odesílá užitečné připomínky do všech vašich zařízení se systémem Windows 10. Aplikace balíku Office jsou snadno použitelné na obrazovkách libovolné velikosti a aplikace Outlook Mail má stejně bohaté nástroje pro úpravy jako aplikace Microsoft Word. Od Excelu až po zábavu udržuje systém Windows 10 váš digitální život synchronizovaný mezi zařízeními.
Fantastické fotografie
Momenty, které stojí za zapamatování, jsou velmi rychlé. Proto jsme vyvinuli 20Mpix snímač, který automaticky redukuje rozmazání a zajišťuje tak ostřejší a detailnější fotografie. A díky jedinečným funkcím jako je přirozený blesk se třemi diodami LED a automatický režim Rich Capture vás nezastaví před přetavením magických momentů v cenné vzpomínky ani náročné světelné podmínky.


Vzrušující nové funkce
Jsme velmi pyšní, že vám přinášíme revoluční nové způsoby používání telefonu – zapojte telefon Lumia 950 nebo Lumia 950XL do doku a aplikace Windows se zvětší na velkou obrazovku. Chcete osobnější způsob přihlašování? Díky ověřování duhovky k odemknutí Lumia 950 nebo Lumia 950 XL nemusíte zadávat kód PIN.
Windows Continuum
Telefon Lumia 950 a Lumia 950 XL může na externím monitoru nabídnout typ práce srovnatelný s prací s počítačem.
Windows Hello s ověřováním duhovky
Bezpečný a skutečně osobní způsob odemknutí telefonu Lumia 950.
Vyzkoušejte si jak Windows 10 funguji
Košík 0 ks za 0 Kč


Powered by ShopCentrik ®

p