V souvislosti s aktuální situací vztahující se k nařízení vlády ze dne 15.3.2020, jsou všechny naše pobočky do odvolání uzavřeny.
Děláme vše pro to, abychom vám to v této situaci usnadnili. Více informací
zde.
AirPods Pro
Kód: APSLAPAIPOP01

AirPods Pro

Kód: APSLAPAIPOP01
Nové AirPody Pro mají aktivní potlačování hluku, režim propustnosti a vyměnitelné koncovky pro celodenní pohodlí. Stejně jako AirPody se k iPhonu a Apple Watch připojí úplně kouzelně a hned po vytažení z pouzdra.
Skladem
7 290 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Prodejny - koronavir

AirPods Pro

Proč koupit tato sluchátka:

  • Kvalitní reprodukce
  • Potlačení okolního zvuku
  • Dotykové ovládání
  • Nabíjecí pouzdro s bezdrátovým dobíjením
  • Provázanost s ostatními Apple produkty

Jedinečná bezdrátová sluchátka AirPods Pro jsou vylepšenou variantou populárních AirPods. Poskytují kvalitnější zvuk a nabízí funkce pro potlačení okolního hluku i opačný režim propustnosti. Na každém sluchátku je tlakový senzor pro pohodlné ovládání a vyvolávání různých akcí. Společně se sluchátky dostanete nabíjecí pouzdro s podporou bezdrátového dobíjení Qi a dlouhou výdrží baterie. Perfektní je pak dokonalé provázání s ostatními Apple produkty jako jsou iPhone, iPad, Apple Watch nebo Mac.

 
Dokonalý zvuk

Apple u AirPods Pro hodně zapracoval na kvalitě reprodukce a vybavil sluchátka vysoce pohyblivou membránou a nízkým zkreslením, které zaručí skvělé podání basové složky. V každém sluchátku je zabudovaný mikrofon směřující dovnitř ucha a dolaďuje střední a nízké frekvence tak, aby vám zněly co nejlépe. Zabudovaný zesilovač ve spojení s čipem Apple H1 produkuje čistý zvuk s velkým dynamickým rozsahem. V balení naleznete 3 velikosti nasazovacích špuntů z měkkého silikonu, takže sluchátka budou tak sedět perfektně v každém uchu.


Aktivní potlačení hluku a režim propustnosti

Potlačení okolního zvuku využívá spousta velkých sluchátek, aby se zvýšil komfort poslechu a zamezilo pronikání okolních ruchů. AirPods Pro jsou ale jediná špuntová sluchátka, která se neustále přizpůsobují vašemu uchu a nasazení koncovek. Čip v každém sluchátku 200krát za sekundu ladí toto nastavení a soustava mikrofonů pomáhá v odfiltrování všech nežádoucích zvuků. Opačně funguje režim propustnosti, který pouští do ucha veškeré okolní zvuky a dokonce tak s nasazenými sluchátky můžete slyšet o něco lépe než bez nich.Stačí jen podržet za stopku

Na konci každého sluchátka je umístěn tlakový snímač. Ten stačí podržet a ve chvilce se přepnete do režimu potlačení zvuku nebo propustnosti. Při krátkém stisku lze vyvolat další akce jako jsou přeskočení na další přehrávanou skladbu, návrat na předchozí nebo zastavení přehrávání. V nastavení si určíte, co má udělat jednoduché, dvojité a trojité stisknutí. V neposlední řadě lze sluchátka ovládat i hlasem a to přivoláním hlasové asistentky Siri. Kdykoliv, když máte sluchátka nasazená, tak stačí vyslovit příkaz „Hey, Siri“ a začne s vámi komunikovat.


Pouzdro s energií na celodenní poslech

Dodávané pouzdro se sluchátky slouží nejen k uložení AirPodů, ale také k jejich nabíjení. Celkem má v sobě uloženou energii na 24 hodin poslechu. Po úplném nabití sluchátek můžete nepřetržitě poslouchat až 5 hodin a to i se zapnutým potlačením okolního zvuku. Nabíjení je opravdu rychlé, takže za pouhých 5 minut v krabičce se AirPods Pro nabijí na další hodinu poslechu. A když pouzdro položíte na bezdrátovou nabíječku podporující standard Qi, začne se nabíjet.Dokonalá souhra

Sluchátka jsou vyrobená zejména pro použití s ostatními Apple produkty, kterými jsou iPhone, iPad, Apple Watch nebo Mac. Poslouchat přes ně ale jde i z konkurenčních zařízení. Spárování s iPhonem je směšně jednoduché a stačí jen v jeho blízkosti otevřít víko pouzdra a automaticky se s telefonem spárují. Pokud využíváte i další Apple produkty, po nasazení sluchátek na nich uvidíte možnost připojení. A jestli máte vy nebo vaši přátelé svoje vlastní AirPods, a to i předchozí generace, dovolí vám iOS připojit oba páry k jednomu iPhonu naráz. Teď už můžete poslouchat spolu!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2020