Alcatel A3 7 KIDS 8262 Blue
Kód: POTBAL8262050

Alcatel A3 7 KIDS 8262 Blue

Kód: POTBAL8262050
Alcatel A3 7 KIDS 8262 je 7" tablet určený pro děti. Navíc nabízí vestavěné aplikace jako dětské hry, možnost nastavení časového limitu, regulace přístupu k internetu, odolný pryžový obal pro vyšší ochranu a certifikace IP52 proti stříkající vodě.
2 490 Kč

Prodej ukončen

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Alcatel A3 7 KIDS

Splňte svému dítěti sen a pořiďte mu jeho první skutečný, snadno ovladatelný tablet, který nabízí výběr speciálních aplikací a her, které můžete kontrolovat. Alcatel A3 7 KIDS je tablet věnovaný speciálně dětem. Nabízí sadu vzdělávacích a zábavných aplikací a her vhodných pro děti různého věku. Zároveň umožňuje rodičům průběžnou kontrolu aktivit svých potomků prostřednictvím jednoduchého panelu pro správu. Alcatel A3 7 KIDS je uživatelsky přívětivý a bezpečný tablet i díky softwaru, vyvinutému ve spolupráci se společností Kurio, mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti elektronických vzdělávacích zařízení.

Tento software byl navržen primárně s ohledem na bezpečnost dítěte. Nabízí také paletu výukových aplikací společně s oblíbenými hrami, určenými pro různé věkové kategorie. Nechybí ani tzv. „pohybové“ hry, jejichž cílem je zvednout dítě z gauče a zapojit jeho pohybový aparát. Software od společnosti Kurio rovněž umožňuje rodičům dohlížet na interakci dětí s tabletem pomocí jednoduchého panelu pro správu: v nabídce lze zvolit věk dítěte, nastavit četnost a denní délku používání tabletu či přizpůsobit webové filtry nebo zablokovat některé aplikace. Alcatel A3 7 KIDS se dodává s pogumovaným pouzdrem odolným vůči nárazům, díky kterému je tablet dokonale chráněn před pády, takže déle vydrží.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019