Upozorňujeme vás, že z důvodu stěhování centrálního skladu do nových prostor, budou e-shopové objednávky ze dne 20.1. expedovány v pondělí 23.1.
ALCATEL ONETOUCH 2004G, White

od Alcatel

Kód: MTOSAL2004051

ALCATEL ONETOUCH 2004G, White

od Alcatel

Kód: MTOSAL2004051
Skladem na prodejně Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena: 999 Kč
ALCATEL ONETOUCH 2004G je klasický telefon určený především pro seniory. Díky svým velkým tlačítkům a velkému fontu písmu na displeji je jeho použití jednoduché. Nabídne SOS tlačítko pro rychlou pomoc nebo třeba bezdrátové FM rádiio.
Alcatel OneTouch 2004G

-Výdrž až 16 dní na jedno nabití
-Poslouchejte FM rádio
-Rozšíření paměti slotem pro kartu Micro SD
-Zabudovaná svítilna
-Seznam úkolů a budík
-Programovatelné SOS tlačítko

Upřednostňujete jednoduchost ovládání, dlouhou výdrž a nízkou cenu? Pak by vás mohl zaujmout tento telefon s ladnými křivkami a velikostí přizpůsobenou tak, aby se vešel i do menších kapes a dobře se držel v ruce. Přitom má přední strana skvělé rozložení, aby se využilo co nejvíce prostoru - velký, dobře viditelný displej a klávesnice, na které se budou dobře psát SMSky. Oproti moderním smartphonům má ovládání, které zvládnete i bez manuálu.

Nejen pro volání a SMS

Telefon je praktický a cenově dostupný, napěchovaný množstvím užitečných funkcí. Poslouchejte vaši oblíbenou hudbu. Telefon můžete doplnit o Micro SD kartu, a mít tak s sebou stovky skladeb. Navíc má telefon vestavěné FM rádio s RDS, takže vám neuniknou ani aktuální hity. Na cestu ve tmě využijete zabudovanou svítilnu. Samozřejmě poslouží jako budík, a díky seznamu úkolů budete vždy vědět, na co rozhodně nezapomenout.

Paměť
Kapacita paměťové karty
max. 32GB
Kapacita paměťové karty
max. 32GB
Data
Typ konektoru
MicroUSB
Audio konektor
3,5mm Jack
Typ konektoru
MicroUSB
Audio konektor
3,5mm Jack

Naposledy navštívené

Powered by Setos spol. s r.o. © 2017