Všechny naše prodejny jsou opět otevřené. Těšíme se na vás!
Apple AirTag Loop - White
Kód: ACOSAPAILO013

Apple AirTag Loop - White

Kód: ACOSAPAILO013
Lehkým a odolným polyuretanovým poutkem AirTag bezpečně připevníš k tašce nebo kabelce. AirTag do poutka dokonale zapadne a pevně v něm drží, takže ho můžete připnout k čemukoli, o čem nechcete ztratit přehled. Bez AirTag!
Skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
890 Kč
Více informací

Apple AirTag Loop - White

Proč koupit tento přívěšek:

  • Malý přívěšek je určený pro hledání věcí
  • Důraz na ochranu soukromí a bezpečnost
  • Využívá čip U1 a technologii UWB
  • Voděodolný
  • Výdrž baterie více než rok
  • Snadné používání přes aplikaci
  • Přesná lokalizace ztracených předmětů
  • Integrovaný reproduktor

  

Malý čip pro hledání věcí

Přívěsek AirTag je úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení drahocenných věcí. Jeden si připnete ke klíčům, další dáte do batohu. A hned je uvidíte na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdete všechna svoje zařízení Apple nebo zjistíte, kde máte rodinu a kamarády. Jak jednoduché a vše okamžitě po ruce!


Stačí prozvonit

Ztratila se peněženka? Jestli v ní máte AirTag, nepropadejte zbytečné panice. Stačí otevřít aplikaci Najít a přes panel Předměty si peněženku najděte, stačí jí jen prozvonit. AirTag na to má integrovaný reproduktor. Pokud se skrývá někde poblíž, třeba pod gaučem nebo vedle v pokoji, stačí jít po zvuku. Když je AirTag poblíž, iPhone pomocí přesného hledání navede přímo ke ztracenému předmětu. Díky integrované ultraširokopásmové technologii dokáže zobrazit směr i přesnou vzdálenost.


 

Ostatní také pomůžou

Pokud něco zapomenete trochu dále, třeba na pláži nebo ve fitness centru, síť služby Najít, což jsou stovky miliónů iPhonů, iPadů a Maců po celém světě, pomůžou AirTag vypátrat. Přitom na každém kroku nekompromisně chrání vaše soukromí. AirTag vysílá zabezpečený Bluetooth signál. Okolní zařízení zapojená do sítě služby Najít signál zachytí a nahlásí polohu AirTagu do iCloudu. Celý proces je anonymní a zašifrovaný, a chrání tak soukromí všech zúčastněných. Navíc je úsporný, takže vás nemusí trápit baterie ani datové limity.


Režim ztraceného zařízení

CStejně jako ostatní zařízení Apple, i AirTag se dá přepnout do režimu ztraceného zařízení. Když pak zaregistrujete jiné zařízení zapojené do sítě, automaticky na něj upozorní. Nebo ho můžete nastavit tak, aby se nálezci zobrazily vaše kontaktní údaje, když AirTag přiloží ke smartphonu s NFC – tou samou technologií, která umožňuje platit mobilem. Polohu vašeho AirTagu vidíte jenom vy. Polohová data a jejich historie se do samotného AirTagu neukládají. V anonymitě zůstávají i zařízení, která polohu AirTagu nahlásí. Všechna polohová data se ve všech fázích přenosu šifrují, takže se ani Apple nedozví informace o poloze vašeho AirTagu nebo identitě zařízení, které ho pomohlo najít. Nemusíte se tak bát případného zneužití!/p>Jednoduché připojení

Jedním klepnutím AirTag nastavíte a připojíte ke svému iPhonu nebo iPadu. Pak už ho jenom pojmenujete, připevníte k předmětu, o kterém chcete mít přehled, a máte vystaráno. Chcete dostávat oznámení o AirTagu i na Apple Watch? Žádný problém, všech lze. Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok. Až bude načase baterii vyměnit, iPhone vás na to upozorní. AirTag je také voděodolný, kaluže nebo voda mu nevadí! Pomocí barevných klíčenek a poutek Apple AirTagy snadno připnete k čemukoli, takže se už nic neztratí. AirTagy se prodávají jednotlivě nebo v balení po čtyřech.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021