Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
BEURER HM 55 Hygrometr, 3 roky záruka
Kód: HAOSBRHM55050

BEURER HM 55 Hygrometr, 3 roky záruka

Kód: HAOSBRHM55050
Hygrometr - zobrazuje teplotu, aktuální čas a vlhkost v místnosti. Indikace klimatu podle barvy, zelená - dobrá kvalita ovzduší, červená - špatná kvalita ovzduší. Individuálně nastavitelný rozsah teploty místnosti a vlhkosti, display Multiroom.

Obsah balení: Hygrometr, 2 x 1,5 V AAA baterie jsou součástí balení

Skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
999 Kč
Více informací

Beurer HM 55 - termo-vlhkoměr 

Aktuální čas, teplota a relativní vlhkost.

Toto roztomilé zařízení vám zobrazuje aktuální čas, teplotu (nastavitelnou na °C a °F) a vlhkost uvnitř. Beurer HM 55 vám rychle poskytuje přehled o kvalitě ovzduší pomocí následujících barev: zelená pro dobrou kvalitu vzduchu a červenou pro špatnou kvalitu vzduchu. Můžete ho také jednoduše připevnit na stěnu v rohu místnosti.


Tento teploměr/vlhkoměr Beurer HM 55 je ideální pro nenápadné sledování vnitřního klimatu ve vašem domě, protože je malý a elegantní. Můžete nastavit rozsah pro pokojovou teplotu a vlhkost jednotlivě. Hygrometr vás varuje, když je baterie téměř prázdná. Dále v balení obdržíte dvě baterie AAA.  

Firma Beurer - zdraví a pohoda vašeho života!

Rodinná firma Beurer působí jako globální distribuční síť ve více než 80ti zemích a v současnosti zaměstnává přibližně 450 pracovníků. V roce 2019 oslavila 100 let od založení.

Společnost Beurer je úzce spjata s tématem zdraví a celkové osobní pohody. Dnes Beurer určuje cestu v několika oblastech trhu s těmito výrobky; společnost zaujímá vedoucí postavení v Evropě v oblasti vyhřívacích výrobků, v Německu je jedničkou v tlakoměrech a masážích. Beurer patří také mezi přední výrobce evopských dodavatelů osobních vah.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021