Všechny naše prodejny jsou opět otevřené. Těšíme se na vás!
Digizápisník ECO PAPER A1002 multicolor Pink
Kód: POTBCULCD00602

Digizápisník ECO PAPER A1002 multicolor Pink

Kód: POTBCULCD00602
Digitální tablet (multicolor verze) umožňující snadné kreslení, nebo psaní. Každý váš nápad zaznamenáte přiloženým perem, na 10“ plochu která šetří Váš zrak. Knoflíková baterie slouží pouze mazání plochy, a tak udrží tablet v provozu opravdu dlouho.
Skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
399 Kč
Více informací

Digitální zápisník CUBE1 multicolor Pink

 • 10" displej nabídne dostatek prostoru
 • Tmavé pozadí nevyzařující modré světlo
 • Multibarevný displej, duhové barvy
 • Tlačítko zamčení obrazovky
 • Mazání obrazu stisknutím tlačítka
 • Výdrž baterie až na 100.000 použití
 • Technologie tekutých krystalů s pokročilou funkcí tlakových senzorů
 • Lehká a tenká konstrukce

 
Ideální zábava pro děti

Nechte své děti rozvíjet a kreslit bez zbytečného plýtvání papíru na digitálním zápisníku CUBE1 Eco Paper A1002 MC. Displej zápisníku má barevný podklad, je tedy multibarevný. Pod displejem je duhová vrstva a je vybaven technologií tekutých krystalů, která umožní plynulou kresbu bez zpoždění tahu rukou. O své malby se děti nemusejí obávat díky zámku obrazovky, který zabrání nechtěnému smazání jejich výtvorů. Obrazovku můžete pak snadno vymazat pouhým stisknutím tlačítka a můžete kdykoli začít kreslit znovu. Baterie výdrží až 100.000 použití, protože digitální zápisník má nízkou spotřebu energie (baterii využívá pouze při mazání obrazu). Digitální zápisník CUBE1 Eco Paper A1002 MC tak najde široké uplatnění u dětí, které si s oblibou malují.


Žádné záření a neškodné pro dětské oči

Digitální zápisník je určen mimo jiné pro děti, které se na něm mohou učit kreslit a procvičovat si psaní. Z tabletu nevyzařuje modrý paprsek, nebliká, odráží přirozené světlo. Žádný inkoust a chemické pigmenty, zcela neškodný pro oči a pokožku. Každý nápad se zaznamená přiloženým perem na 10“ plochu která tak šetří zrak a hlavně přírodu, nemusíte stále vyhazovat papír.
Obecné
 • Určení
  Pro děti

Konstrukce
 • Typ
  Digitální zápisník

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021