Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
DJI FPV Goggles
Kód: SEACDJIFPVG050

DJI FPV Goggles

Kód: SEACDJIFPVG050
Systém DJI Digital FPV byl speciálně navržen pro rekreační a profesionální piloty dronů. Skládá se z modulu DJI FPV Goggles který je plný výkonných funkcí a hrají významnou roli ve vývoji našeho systému HD Low Latency FPV.

Obsah balení: •DJI FPV Goggles•Napájecí kabel•4x anténa•Čelenka•Kabel USB-C•Přepravní obal

Skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
14 990 Kč
Více informací

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

DJI FPV Goggles

  • Nízká latence a HD rozlišení umožňují kvalitní přenos
  • Obousměrný komunikační systém slouží k lepší stabilitě v náročných oblastech
  • Mód Audience pro sledování ostatních hráčů
  • Dvě tlačítka přepínají kanály
  • Lehká a pohodlná konstrukce
  • Na DJI FPV Goggle ihned přehrajete nahraná videa

 
Létání s dronem naplno

Systém DJI Digital FPV byl speciálně navržen pro rekreační a profesionální piloty dronů. Skládá se z modulu DJI FPV Goggles který je plný výkonných funkcí a hrají významnou roli ve vývoji našeho systému HD Low Latency FPV. Získejte nezapomenutelný zážitek z létání FPV.


FPV Racing

DJI Digital FPV System je vybaven technologií DJI HD Low Latency FPV Transmission (DJI HDL FPV Transmission). Tato nově definovaná technologie byla navržena tak, aby zvýšila vaše zážitky s FPV létáním. Piloti jsou schopni nejen hladce závodit s latencí do 28 ms, ale mohou si zároveň užívat křišťálově čistý obraz. Pro pohlcující zážitek z FPV nehledejte nic jiného než technologii přenosu DJI HDL FPV. Jako vysoce integrované řešení přenosu videa je DJI Digital FPV System vybaven neuvěřitelnými komponenty a výkonným příslušenstvím, což pilotům šetří čas a energii při nákupu každého modulu zvlášť. Vestavěný přijímač a snadno použitelný systém řízení letu usnadňuje montáž. Každá součást byla naprogramována tak, aby fungovala okamžitě, když byla aktivována, a zapamatovala si počáteční propojení s ostatními součástmi, což vylučuje potřebu spárovat moduly nebo upravovat parametry před každým použitím.Nevšední obraz HD

Brýle DJI FPV využívají přenosu DJI HDL FPV, který poskytuje pilotům HD rozlišení pro obě obrazovky, čímž povznáší vaše zážitky z FPV do nových výšin. Piloti si nyní mohou vychutnat vynikající kvalitu obrazu a minimální mezní zpoždění do 28 ms. DJI FPV brýle podporují přenos videa a nahrávají videa rychlostí 720p / 60fps. Toto vysoce kvalitní zobrazení HD je spárováno s nízkou latencí, což uživatelům poskytuje jasný výhled a rychlejší výkon. Videa zaznamenaná a uložená na kartě microSD lze okamžitě přehrát pomocí DJI FPV brýlí.Inovativní design

Brýle DJI FPV byly zkonstruovány tak, aby byly lehké a pohodlné a jsou vybaveny neuvěřitelnými funkcemi. Zahrnují technologii více antén, která zajišťuje stabilní přenos videa. Zahrnuje také dvě obrazovky a dvě snadno ovladatelná tlačítka pro nastavení kanálů, což uživateli přináší zajímavý zážitek z létání FPV.
 

Obsah balení

Balení obsahuje: DJI FPV Goggles, napájecí kabel, 4x anténa, čelenka, kabel USB-C, přepravní obal.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021