Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
DJI Pocket 2 Creator Combo
Kód: SECADJP2CCO050

DJI Pocket 2 Creator Combo

Kód: SECADJP2CCO050
Malý fotoaparát DJI Pocket 2 vám pomůže zvěčnit nezapomenutelné okamžiky a zážitky. Je vybaven pokročilou stabilizací obrazu, takže nebude problém s ním pořídit perfektně ostré fotografie a plynulá videa i při rychlejším pohybu.

Obsah balení: •1x DJI Pocket 2•1x DJI Pocket 2 Obal•1x DJI Pocket 2 Mini Control Stick•DJI Pocket 2 držák na stativ (1/4")•1x popruh na zápěstí•1x Nabíjecí kabel USB splitteru DJI (typ A na typ C)•1x sada nálepek DJI•1x Adaptér Osmo Pocket Smartphone (Lightning a

Není skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
13 999 Kč
Více informací

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

DJI Pocket 2 Creator Combo

  • Vytváří kvalitní fotografie a videa
  • Přenosné, kompaktní rozměry
  • Kamera 64 MPx s vysokým rozlišením, HDR videem a 8násobným zoomem
  • Širokoúhlé panoramatické snímky
  • Prostorový zvuk snímaný čtyřmi mikrofony
  • Automatické zesílení zvuku při přiblížení záběru
  • 3osá stabilizace

 
Kompaktní kamera

kompaktní kamera se stabilizátorem, která kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. vejde se lehce do kapsy a je během vteřiny připravena k nahrávání. Kamera je přitom navržená tak, aby natáčení zvládl skutečně každý a stačí k němu jedna volná ruka. S kamerou snadno vytvoříte dokonale komponované záběry v nejvyšší kvalitě. Součástí sady DJI Pocket 2 Creator Combo je nejrůznější příslušenství, které vám pomůže s vytvořením co nejlepších záběrů.


Kapesní velikost a velké funkce

DJI Pocket 2 je dostatečně malý a ergonomický na to, aby pohodlně padnul do přímo do ruky, tašky nebo kapsy, takže jej můžete nosit opravdu kamkoliv. Díky jeho vlastnostem můžete zdokumentovat celou svou cestu nebo nenadálé okamžiky, které v určitou chvíli upoutají vaši pozornost. I přes své malé rozměry disponuje 3osu stabilizovanou kamerou s 1/1.7" senzorem a 4 mikrofony. Nabízí celou řadu funkcí jako ActiceTrack 3.0, Zoom, Panorama, Timelapse, Soundtrack, DJI Matrix Stereo a 64 MPx statický záběr.Špičkové parametry

Kamera DJI Pocket 2 je vybavena fotoaparátem s rozlišením 64 MPx a pořizuje HDR video ve 4K / 60 fps kvalitě. Pracuje s rozdělenými úrovněmi expozice a vrství obraz tak, že vznikají ostré a realistické záběry. A ty nejmenší detaily dostanete do svých fotografií s využitím 8násobného zoomu. DJI Pocket 2 je vybavena tříosým stabilizátorem závěsu, který umožní získat dokonale plynulý obraz při snímání pohyblivých objektů. Mnohem více barev kamera zachytí díky podpoře HDR. Ta se stará o separaci úrovně expozice na základě oblastí. Výsledkem je více detailů a obraz dramaticky se blížící realitě.


Působivé záběry

S kamerou DJI Pocket 2 Creator Combo získáte širokoúhlý snímek s panoramatem 180°, nebo poskládejte velký obrázek z devíti snímků s panoramatem 3 × 3. Cestujte časem a přeměňte hodiny na sekundy natáčením časosběrných videí. Funkce Active Track 3.0 udrží snímaný předmět automaticky ve středu záběru i když se pohybuje. Několika klepnutími vytvoříte s DJI Pocket 2 krátké působivé filmové příběhy s využitím šablony ve Story módu. Díky umělé inteligenci umí DJI Pocket 2 zkombinovat vaše videoklipy s přechody a hudbou.Prostorový zvuk

Těšit se lze také na luxusní zvuk, který obstarává technologie DJI Matrix Stereo s mikrofony na rukojeti pro pohlcující záznam prostorového zvuku. Prostorový zvuk je na kameře DJI Pocket 2 tvořen čtyřmi mikrofony a technologií DJI Matrix Stereo, která zaznamená i ty nejmenší zvukové detaily, takže při poslechu zažijete vše znovu jako v reálu. A při přibližování objektu při snímání videa se zvuk automaticky zesiluje. Zvolte jeden ze tří zvukových vzorů podle charakteru snímané scény a snímejte zvuk zepředu nebo z celého okolí kamery.


Obsah balení

V balení najdete: DJI Pocket 2, DJI Pocket 2 Obal, DJI Pocket 2 Mini Control Stick, DJI Pocket 2 držák na stativ (1/4"), popruh na zápěstí, nabíjecí kabel USB splitteru DJI (typ A na typ C), sada nálepek DJI, adaptér Osmo Pocket Smartphone (Lightning a USB-C), držák DJI Pocket 2 Do-It-All, bezdrátový vysílač mikrofonu DJI + čelní sklo bezdrátového mikrofonu, mikro stativ DJI Pocket 2, širokoúhlý objektiv DJI Pocket 2.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021