Garmin babyCam
Kód: NANSGABABY050

Garmin babyCam

Kód: NANSGABABY050
Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem značky Garmin ( vybrané přístroje) . S tímto řešením získáte přehled o chování dítěte/dětí na zadních sedadlechv kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace.
1 999 Kč

Prodej ukončen

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem Garmin (vybrané přístroje). Toto zařízení Vám zprostředkuje přímý obraz chování dítěte/dětí na zadních sedadlech v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy. Dvě tužkové AA baterie (nebo připojení k elektrickému napájení vašeho vozu) zajistí jasný obraz nejen ve dne, ale i za šera či v noci díky systému nočního vidění. Výhodou je i aktivace obrazu z kamery hlasem během řízení vašeho vozu či upozornění na "zapomenuté" dítě pokud vozidlo opouštíte. Rozměry chůvičky 86,5 x 39,9 x 43,7 mm Hmotnost chůvičky 93,5 g s 2AA bateriemi Široká kompatibilita První automobilová video chůvička na světě, která spolupracuje s kompatibilními GPS přístroji Garmin (nutno zakoupit samostatně). Kompatibilitu si můžete ověřit na webových stránkách Garmin.com/babyCam. Snadná instalace Chůvičku babyCam připevníte k opěrce hlavy během pár minut, aniž byste potřebovali nářadí. Noční vidění Kamera s vysokým rozlišením bude diskrétně snímat Vaše dítě bez ohledu na to, zda je den či noc, a aniž by ho rušila. Upozornění na dítě Užitečné upozornění na kontrolu posádky před opuštěním vozidla. Aktivace hlasem Pokud je Vaše chůvička babyCam spárována s kompatibilním GPS přístrojem Garmin a vyslovíte příkaz "show video" (ukaž video), na displeji Vašeho přístroje se objeví obraz zachycený kamerou. Bezdrátové připojení Pokud do chůvičky babyCam vložíte dvě AA baterie (nejsou součástí balení) nebo ji připojíte k elektrickému napájení ve voze, může se na displeji Vašeho GPS přístroje zobrazovat zachycené video nepřetržitě.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019