Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
Garmin Instinct Solar Tactical Green Optic
Kód: NANSGAINST060

Garmin Instinct Solar Tactical Green Optic

Kód: NANSGAINST060
Největší z nové řady všestranných multisportovních GPS hodinek, s topografickými mapami, s ještě snadněji vyměnitelnými řemínky a celou řadou nových nebo vylepšených funkcí.
Zjistit dostupnost na prodejnách
8 490 Kč

Prodej ukončen

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Garmin Instinct Solar Tactical Green Optic

Proč koupit tyto hodinky:

  • Vhodné pro členy armádních a ozbrojených složek
  • Monochromatický displej se solárním sklíčkem Power Glass
  • Podpora nočního vidění
  • Odolné a vodotěsné tělo
  • Monitoring srdečního tepu
  • Navigace s GPS
  • Přijímání notifikací z telefonu
  • Měření sportovních aktivit
  • Kompatibilita s různými přístroji
  • Dlouhá výdrž baterie

Garmin Instinct Tactical jsou outdoorové hodinky, které vydrží velmi drsné zacházení a poskytnou vám údaje nejen o času, ale i spoustě dalších aktivit. Jejich tělo je vyrobené z odolného materiálu a sklo je chráněno proti poškrábání. Také vydrží bez problémů pod vodou. Monitorují srdeční tep rovnou ze zápěstí a sledují i další vaše aktivity. Chytré GPS hodinky kompatibilní s přístroji pro noční vidění, s duálním formátem souřadnic a funkcí Jumpmaster. Po propojení s telefonem se na hodinkách zobrazují notifikace. Garmin Instinct Tactical se dokáží bezdrátově propojit i s dalšími přístroji pomocí ANT+. A v neposlední řadě vás dostane výdrž baterie dosahující až dvou týdnů.

  

Verze Tactical

Verze hodinek s názvem Tactical má všechny funkce a vlastnosti řady Instinct a přináší některé navíc, využitelné zejména pro členy armády a ozbrojených složek. Je to například funkce pro rychlé zapnutí nebo vypnutí režimu nočního vidění anebo takzvaně stealth módu (režim utajení) - jeho aktivací se okamžitě vypnou všechny bezdrátové datové přenosy a ukládání a sdílení informací o poloze – hodinky jsou v tomto režimu stále schopné zobrazit na displeji polohu/souřadnice, ale nezaznamenávají je, aby nemohlo dojít například k nechtěnému prozrazení pozice při vojenské misi nebo výcviku v tajné lokalitě. Informace o poloze jsou hodinky schopné zobrazit v duálním formátu souřadnic, tedy i ve vojenském formátu MGRS (Military Grid Reference System). V neposlední řadě pak přináší vedle profilů sportovních aktivit také profily pro taktické aktivity a Jumpmaster pro seskok padákem.


Měří tep a další tělesné funkce

Na zadní straně hodinek jsou umístěna optické snímače tepové frekvence. Přímo ze zápěstí bez nutnosti připojování dalších zařízení, jakým je například hrudní pás, tak máte okamžitý přehled o vaší tepové frekvenci. Díky tomu Garmin Instict zvládne vyhodnotit i kvalitu spánku, míru fyzické aktivity nebo úroveň stresu.Hodinky odhalí, kde se právě nacházíte

Hodinky monitorují i vaší aktuální polohu. To se hodí i v případě, kdy si chcete zaznamenat kudy jste běželi, nebo potřebujete navigovat. Budete tak mít přehled o profilu trasy, důležitých bodech, vzdálenosti nebo směru pohybu. Kromě prostého zaznamenávání polohy jistě oceníte i funkci LiveTrack, která se aktivuje po spárování s telefonem a dá vědět vybraným přátelům i samozřejmě vám, kde se přesně nacházíte.


Telefon nechte v kapse

Příjemnou funkcí je i sledování notifikací z telefonu. Nemusíte tak pořád vyndavat telefon z kapsy nebo tašky a pohodlně vše zjistíte na hodinkách. Garmin Instinct na svém černobílém displeji zobrazí například text SMS zprávy, jméno volajícího nebo notifikace z dalších aplikací. Je jen na vás, co budete chtít na hodinkách vidět a co necháte jen na telefonu. Hodit se jistě budou i zobrazené informace o počasí nebo událostech v kalendáři.


Nebojte se sportovat

Hodinky bedlivě sledují a zaznamenávají celou řadu sportovních aktivit. Dokonce dokáží jednotlivé sporty rozlišovat a přímo ve výběru máte k dispozici běh, chůzi, turistiku, lezení, kolo, plavání, lyže, veslování a pádlování. Po dokončení každé aktivity se zobrazí přehled, který naleznete i v rozšířené podobě ve spárovaném telefonu.


Připojte k nim telefon a další zařízení

Propojení telefonu s hodinkami je dnes běžnou věcí, ale Garmin Instinct zvládnou i jiné přístroje. Pomocí bezdrátového propojení s podporou ANT+ lze k hodinkám připojit například akční kamery VIRB, sledovač psů Atemos, komunikátor InReach Mini nebo laserový zaměřovač pro lukostřelce Xero. Samozřejmostí je pak napojení externích čidel typu hrudních pásů, snímačů rychlosti nebo externích snímačů teploty.


Vydrží déle než čekáte

Jedna z nových funkcí hodinek je nová správa spotřeby energie hodinek. K dispozici je několik režimů spotřeby při využití hodinek jako sporttesteru a současně několik režimů v režimu hodinek. Kromě plnohodnotného GPS záznamu je k dispozici „Battery Save GPS mód“ s až 145 hodinami výdrže při využívání solárního nabíjení. Díky solárnímu dobíjení skrze chemicky tvrzené sklíčko Corning Gorilla, zvýšíte výdrž hodinek. Až 24 dní v režimu smartwatch / až 54 dní se solárním dobíjením, Až 30 hodin v plnohodnotném GPS záznamu / až 38 hodin se solárním dobíjením, Až 70 hodin v úsporném GPS záznamu / až 145 hodin se solárním dobíjením, Až 56 dní v úsporném režimu hodinek / neomezené použití se solárním dobíjením.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021