Všechny naše prodejny jsou opět otevřené. Těšíme se na vás!
Garmin vivoSport Slate (velikost L)
Kód: NANSGAVISP052

Garmin vivoSport Slate (velikost L)

Kód: NANSGAVISP052
Fitness náramek s integrovaným GPS přijímačem a optickým snímačem tepu. Náramek má barevný dotykový displej, celodenní sledování aktivity, spánku, tepu a stresu, počítání kroků a vystoupaných pater. Je vhodný pro chůzi, běh i cvičení.
Zjistit dostupnost na prodejnách
2 890 Kč

Prodej ukončen

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Garmin vívoSport Optic

PROČ KOUPIT TENTO NÁRAMEK:

 • Fitness náramek s integrovaným GPS přijímačem a optickým snímačem tepu.
 • Barevný dotykový displej
 • Příjem signálu GPS
 • Optický snímač srdečního tepu
 • Celodenní sledování aktivity, spánku, tepu a stresu
 • Počítání kroků, vystoupaných pater, spálených kalorií, minut intenzivní aktivity
 • Profily sportovních aktivit (běh, kolo, chůze, kardio, posilování)
 • Měří VO2 max a fitness věk
 • SMART notifikace z mobilního telefonu
 • Výdrž baterie 8 hod. s GPS a 7 dní v režimu hodinek
 • Vodotěsné do 5 ATM (sprchování, plavání na hladině)

VívoSport je chytrý fitness náramek pro všechny vyznavače zdravého životního stylu a aktivního pohybu. Spojuje funkce fitness náramku, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru. Pokud vám vzhledem nebo rozměry vyhovují fitness náramky a pokud od takového zařízení chcete víc než jen počítání kroků, tak se zaměřte na nový Garmin vivoSport. Nenápadný náramek v sobě kombinuje funkce krokoměru, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru. Navíc je na ruce elegantní a můžete jej bez obav nosit do práce i na sport.

 
HLAVNÍ PŘEDNOSTI


Všestranné sportovní využití, minimální rozměry a hmotnost, vysoká odolnost proti vodě, 7 dní výdrže v režimu chytrých hodinek nebo 8 hodin GPS záznamu a kompatibilita se všemi běžnými operačními systémy chytrých telefonů (iOS, Android, Windows Phone).
Garmin vivoSport se svými vlastnostmi vyrovná řadě sportovních GPS hodinek, je ale menší a elegantnější. Náramek bude zajímavý především pro ženy a sportovce s menším zápěstím.
Je vybaven úsporným, barevným, dotykovým displejem s vynikající čitelností na slunci a s možností podsvícení v šeru nebo ve tmě.

 


FUNKCE FITNESS NÁRAMKU


Počítání základních aktivit: denní počet kroků (včetně srovnání s automaticky nastaveným denním cílem), spálené kalorie (bazální i aktivní), prošlá vzdálenost, počítání nastoupaných pater, sportovní stopky, automatické rozpoznání aktivit, jako je chůze/běh/plavání/jízda na kole, monitoring délky a kvality spánku. Prostřednictvím aplikace Garmin Connect Mobile je možné sledovat souhrnné výsledky, zapojit se do srovnání s přáteli nebo do automaticky vytvářených týdenních výzev s ostatními uživateli. Aplikaci Garmin Connect Mobile je možné propojit s Kalorickými tabulkami a aktivní spálené kalorie automaticky přenášet do aplikace Kalorických tabulek pro lepší přehled přijatých a spálených kalorií. Alternativně je pro zadávání kalorického příjmu možné použít přímo vestavěný MyFitnessPal, který oproti Kalorickým tabulkám nemá tak kvalitní databázi českých potravin, ale funguje podobně.
Náramek vívosport je vybavený optickým snímáním srdečního tepu přímo na zápěstí ruky. Snímač měří během celého dne a měřená data průběžně zaznamenává. Celodenní průběh srdečního tepu si můžete prohlédnout v mobilní aplikaci Garmin Connect. Z celodenního měření náramek současně vyhodnocuje průměrný klidový srdeční tep, pomocí kterého je možné vyhodnotit stav kondice a nebo únavy.

Velikost S/M je pro obvod zápěstí 122-188 mm
Velikost L je pro obvod zápěstí 148-215 mm


 

FUNKCE GPS SPORTTESTERU


Funkce měření sportovních aktivit patří k hlavním přednostem náramku Garmin vivoSport. Umí měřit jak venkovní, tak i vnitřní sportovní aktivity. Mezi vnitřní aktivity patří například běh na běžeckém pásu nebo cvičení ve fitcentru. Ve fitcentru umí nově počítat i počet opakování různých posilovacích cvičení. Mezi outdoorové aktivity, které můžete náramkem změřit patří například: chůze, běh, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích, běžecké lyžování, sjezdové lyžování a další. Ze záznamu outdoorových aktivit získáte nejen vzdálenost, rychlost/tempo, výškový profil, průběh srdečního tepu..., ale také záznam absolvované trasy, který je v mobilní aplikaci možné prohlédnout nad podrobnou mapou.
Náramek je na základě zaznamenaných běhů schopen posoudit hodnotu vašeho VO2Max (parametr výkonnosti) a na základě kondice zobrazit váš fitness věk.
Náramek snímá srdeční tep na zápěstí ruky nejen během sportovní aktivity, ale průběžně po celý den. Výsledkem je celodenní záznam tepu a stanovení průměrného klidového tepu. Navíc se na základě srdečního tepu měří během dne tzv. míra stresu, kterou náramek v případě potřeby pomůže snížit pomocí přestávky s relaxací pomocí řízených nádechů a výdechů.
 


 


 
 

TRÉNINKOVÝ DENÍK Garmin Connect


Tréninkový deník Garmin Connect je nástroj pro ukládání, vyhodnocení a sdílení sportovních a obecně pohybových aktivit. Garmin Connect je k dispozici v podobě webové stránky a nebo mobilní aplikace pro chytré telefony (iOS, Android, Windows Phone). Tréninkový deník je pro uživatele zařízení Garmin zcela zdarma a je k dispozici také plně v českém jazyce.
Garmin Connect dokáže zobrazit denní souhrny - kolik jste udělali kroků, jakou jste prošli vzdálenost, kolik minut jste strávili aktívním pohybem, kolik hodin jste spali a jak kvalitně, v deníku můžete zaznamenávat přijaté kalorie, tělesnou hmotnost a řadu dalších informací týkajících se sportovních aktivit a životního stylu. U zaznamenaných sportovních aktivit si můžete prohlédnout podrobné vyhodnocení, včetně času, vzdálenosti, rychlosti, výškového profilu, průběhu srdečního tepu, spálených kalorií a řady dalších veličin. Záznamy můžete sdílet s přáteli, nebo jednoduše vkládat do svých profilů na sociálních sítích. Záznamy v tréninkovém deníku můžete ale také zabezpečit, aby je neviděl nikdo nebo jen ti, kterým dáte přístup. Můžete si v něm také plánovat tréninky nebo si stanovovat cíle a následně sledovat jejich plnění.
Tréninkový deník Garmin Connect toho umí ještě mnohem více a je velkou přidanou hodnotou samotného fitness náramku Garmin vívosport. 
 


PARAMETRY PRODUKTUAkcelerometr: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion (nevyměnitelná)
Baterie - výdrž: až 8h s GPS, až 7 dnů v režimu chytrých hodinek
Displej - rozlišení, ŠxV: 144 x 72 pix.
Displej - typ: barevný, dotykový, s duální orientací
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 19,3 x 9,7 mm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 27 g
Kompas: Ne
Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
Provozní teplota: -20°C až +50°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: pro obvod ruky: vel. S/M 122-188 mm, vel. L 148-215 mm
Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Vysoce citlivý přijímač GLONASS: Ne
Vysoce citlivý přijímač GPS: Ano

Vlastnosti produktu
Alarm na neaktivitu: Ano, graficky a vibračně
Automatické navýšení cílů aktivit (v závislosti na plnění stáv. cílů): Ano
Časové funkce: čas (12/24h), datum, stopky, odpočet, budík
Měření prošlé vzdálenosti: Ano
Monitoring spánku: Ano
Počítadlo kroků: Ano
SMART notifikace (např. SMS, příchozí hovor): Ano
Vibrační upozornění: Ano


 
Mapy a paměti
Historie aktivit: 7 aktivit

Běžecké funkce
Odhad VO2 max (z běhu): Ano

Spojení/připojení/propojení
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
PC propojení: USB

Video
Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ano

Audio
Ovládání hudby: Ano

Dodatečné funkce
Najít můj telefon: Ano

Snímače
Snímač srdeční frekvence: Ano WHR optik (součástí konstrukce)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021