0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
iSpace.cz
Hoďte se do formy a získejte fantastickou kondici! Sladké triumfy jsou na dosah.

Hoďte se do formy a získejte fantastickou kondici! Sladké triumfy jsou na dosah.

 
Publikováno dne 13.01.2023

Kolik novoročních předsevzetí se nese v duchu hubnutí, maximalizace správných návyků, pravidelného sportování a cvičení či snů o vybudování dokonalé figury? Doba povánočního odpočinku, lenošivé atmosféry a mlsání cukrátek je za námi, a tak je nyní dost možná ten nejlepší čas přetavit vytyčené vize v jasné cíle s reálnými konturami a chopit příležitost zdatně za pačesy. Aktivní pohyb je alfou a omegou zdravého životního stylu a nás dnešní článek vám představí fenomenální výběr produktů, které vás na cestách pěstěním vytrvalosti, pálením kalorií, vylepšováním fyzičky, posilováním imunity i nalézáním duševní rovnováhy doprovodí s nevšední ladností, výjimečnou efektivitou a parádní motivací. Vůle, vnitřní energie i psychická houževnatost rostou společně se svaly a každou pokořenou metou tréninku, takže šťavnaté ovoce sklidíte hned v několika ohledech. Připravte se a pohodlně se usaďte. Epická pouť šampionů lemovaná adrenalinem, rozprouděnými endorfiny a nulovými jojo-efekty právě startuje. Buďte fit se SPACE!

Středobodem úspěchů bude vaše zápěstí.

Začněme tou nejzásadnější výbavou, co nesmí chybět v arzenálu sportovců jakýchkoliv úrovní a která s precizností profesionálů hlídá obrovské množství zdravotních aspektů a tělesných podmínek, měří dosažené pokroky & zaznamenává všechna data proběhnuvších aktivit, a nadto i zastává roli elitních trenérů. Chytré hodinky. Úctyhodný technologický počin, skrze který bude vaše tělo promlouvat. S chytrými hodinkami budete mít pod dokonalým drobnohledem pokročilé zdravotní metriky, jako jsou informace o délce a kvalitě spánku, srdeční frekvenci, regeneraci, nasycení krve kyslíkem či úrovni stresu, především ale získáte nenahraditelného kouče pro více než 100 sportovních činností, báječného společníka a průvodce při outdoorových radovánkách i dokonale personalizovaného poradce ve všech oblastech spjatých se zdravým životním stylem. Těm, kdož vyžadují nejexkluzivnější parametry s nulovými ústupky, jednoznačně doporučujeme žhavou novinku Apple Watch Ultra či hodinky Garmin Enduro 2 PRO Sapphire Solar. Značka Garmin reprezentuje na poli nositelné sportovní elektroniky mocný pojem a jednu z nejvíce rozšířených signatur, která je zárukou famózní kvality, luxusního designu a vědecky velmi hodnotných analýz. Zlatou střední cestu vhodnou i pro začátečníky představují modely chytrých hodinek Garmin Fenix 7 a Amazfit T-REX Pro, pakliže jsou vašimi vášněmi zejména běh a turistika, zaměřte svou pozornost na vymazlené kousky Garmin Forerunner 255. Láká vás jóga, golf, cyklistika, plavání, potápění, veslování, tenis nebo třeba lyžovaní? Jakýkoliv sport je pro chytré hodinky srdcovkou, a to včetně těch opravdu náročných. Těšte se na řadu unikátních relaxačních technik, vysokou úroveň zabezpečení, pozoruhodný komunikační a multimediální potenciál, nepřeberné možnosti přizpůsobení i epesní odolnost, kterou nepoloží ani ty nejostřejší výzvy. Chytré hodinky vás s pílí i citem dovedou na stupínek vítězů.
Jak se dostat do formy. Najděte oporu v elektronických zařízeních.

Všude dobře, doma nejlíp. Rozjeďte to ve velkém stylu.

Cedit pot a dávat si pořádně do těla můžete klidně i z pohodlí svého obýváku. Dejte jednou provždy sbohem přebytečným tukům a vyrazte naproti lepší rovnováze, správnému držení těla, herkulovskému nožnímu svalstvu i senzačně vyrýsovanému břichu. Éra moderních technologií nabízí hned několik řešení, kterak účinně cvičit i během zimy či za velmi prudkého deště, a jedněmi z těchto geniálních prostředků jsou i úžasné cyklotrenažéry. Proslulá značka Garmin a její chytrá jízdní kola s přízviskem Tacx si za dobu své existence našly cestu do tisíců domovů nejen aktivních sportovců a zapálených cyklistů. Bezkonkurenční simulace venkovní jízdy a hodnověrného stoupání, propracovaná analýza šlapání, neobyčejně přesné měření výkonu, rychlosti i kadence, autentické vibrace dle typu zvoleného povrchu (vyzkoušejte třeba štěrk či drkotavé dlažební kostky), mimořádně široká kompatibilita & spolupráce s dalšími zařízeními a v neposlední řadě i exkluzivní tréninkový software s propracovaný plány pro všechny výkonnostní úrovně. A to je jen úzký výčet z několika peckových benefitů, kterýmiž vás cyklotrenažéry Garmin Tacx hodí do formy v nebývalé podobě. Proměňte svůj pokoj v úžasně realistickou silnici, zdolávejte srázné alpské kopce, kochejte se vyjížďkami starobylými ulicemi Milána, zápolte s ostatními online soupeři v reálném čase nebo nahrávejte svá vlastní GPS data a ukažte naplno, co ve vás je. Začátečníkům a mírně pokročilým doporučujeme chytré cyklotrenažéry Garmin Tacx FLUX S a Garmin Tacx FLUX 2, zběhlým fajnšmekrům pak udělá ohromnou radost kupříkladu model Garmin Tacx NEO 2T
Sledování progresu není doménou pouze Smart hodinek, zapomenout byste neměli ani na široké portfolio chytrých vah, které mají (mimo hlídání hmotnosti) v rukávu i průkopnické funkce zastřešující monitoring složení těla, BMI, komplexní přehled o poměru svalové a kostní hmoty, cenné údaje o metabolickém věku organismu a někdy i dokonce celistvou kontrolu cévního systému! Chytrá váha Body Cardio Wi-Fi Scale, pocházející z dílny inovátorské společnosti Withings, vám zprostředkuje expertní měření tělesné stavby a kardiovaskulárního zdraví v pouhopouhých 30 vteřinách, a nadto také důsledně prověří stáří vašich tepen či úroveň hydratace. Inteligentní osobní váha Withings Body Cardio Wi-Fi Scale umožňuje předvolení až 8 individuálních uživatelských profilů a jasně skóruje coby profesionální poradkyně pro sportovce všech kategorií. Vezmeme-li v potaz fakt, že byla vyvinutá za spolupráce s renomovanými lékaři a předními nemocnicemi, a spojíme-li jej s množstvím revolučních funkcí, s klidem ji můžeme označit za nejpokrokovější chytrou váhu na trhu. 
Jak se dostat do formy. Najděte oporu v elektronických zařízeních.
A když už došlo na řeč o kardiovaskulárním zdraví, rozhodně nemůžeme nezmínit klinicky výjimečně přesný Bluetooth pažní tlakoměr iHEALTH BP5, a hlavně pak naše jedinečné švihadlo CUBE1 Smart Skipping Rope! I když na něm můžete skákat samozřejmě i venku, stěží bychom nalezli sportovní náčiní, které tak brilantně naplňuje ideu všestrannosti a přirozeného cvičení. Minimální prostorové požadavky, optimální držení těla a lepší rovnováha, výtečně zpevnění paží, ramen, zad a svalstva nohou. K vypracování atraktivních břišáků teď stačí opravdu málo. Se Smart švihadlem CUBE1 Smart Skipping Rope se báječně protáhnete od hlavy až k patě, a navíc můžete v mobilní aplikaci vytvářet tréninkové reporty, sledovat spálené kalorie a dosažené úspěchy, případně uspořádat prima soutěž a přizvat do ní třeba až 6 přátel. Nezapomeňte, že 10 minut skákání se vyrovná 30 minutám běhání – určitě byste tedy neměli mocný potenciál švihadla podceňovat. 

Vymáčkněte z každého dne maximum.

Zůstaňte ve spojení při jakékoliv pohybové aktivitě. Sportovní pouzdro na ruku FIXED Armband vám umožní pohodlné využívání tréninkových aplikací, poslech hudby nebo bezstarostné telefonování, i když zrovna běžíte nebo jedete na kole. Prvotřídní neoprenový materiál garantuje mimořádnou prodyšnost i vynikající odolnost vůči dešti a potu, zatímco pásek na suchý zip zajistí neochvějnou stabilitu a bezpečné držení i při hodně prudkých pohybech. FIXED Armband je fantasticky univerzální – pojme všechny smartphony o úhlopříčce do 6,7 palců a prostřednictvím dotykové stěny zaručí pohodlné ovládání za všech okolností. Pouzdru mimochodem nechybí ani šikovná kapsa na klíče a jiné drobnosti či vychytaný průvlek na sluchátka.
Jak se dostat do formy. Najděte oporu v elektronických zařízeních.
Nejen běžci uvítají prémiové dovednosti hrudního snímače Garmin HRM PRO, jenž poskytuje ultimativně přesné měření srdečního tepu i hodnotná data pro cvičení venku, v interiéru i třeba na vodě. Jde o famózní pomůcku určenou pro sportovce všech úrovní, jejíž doménou jsou i systémy pro pokročilé měření tempa a vzdálenosti, funkcionality zaznamenávající dynamiku běhu (délku kroků, dobu kontaktu se zemí, vertikální oscilaci...), široká kompatibilita či kupříkladu senzační, až roční výdrž na baterii. Garmin HRM PRO vás spolehlivě hodí do formy a co okamžik bude ukládat všechny důležité informace o spálených kaloriích i klíčových minutách velice intenzivní aktivity.
Prostor samozřejmě dostane i náš žhavý výběr z nezbytné výbavy pro všechny cyklisty tělem i duší. Fidlock magnetický držák pro smartphone na řidítka pracuje na bázi patentovaného systému s magnety a přísavkou, díky čemuž vytváří silný podtlak a zajišťuje neotřesitelné držení i v terénech rozličného rázu. 
Excelentní mapový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1030 Plus PRO naproti tomu synonymizuje zařízení určené spíše pro pokročilejší jezdce – 3,5palcový barevný dotykový displej, neobyčejně jednoduché propojení s chytrými telefony, sledování výkonnosti, aklimatizace na výšku nebo teplotu, podpora elektrokol, intuitivní transport dat do tréninkového deníku i bezkonkurenční výdrž na baterii Garmin Edge 1030 Plus PRO je úctyhodným osobním trenérem, díky kterému se vám z bicyklu nebude chtít vůbec sesedat. Etablovaný výrobce Garmin neopomíjí ani bezpečnost, jež představuje v každodenním provozu aspekt nejvyšší důležitostizpětný cyklistický radar s červeným světlem Garmin Varia Radar RTL515 se umisťuje pod sedačku a díky nekompromisnímu dosahu na vás upozorní řidiče až do vzdálenosti 1,6 km! Dokonale vám bude krýt záda – vyniká kompaktními rozměry, snadno se instaluje a v režimu blikání vydrží na jeden zátah až 16 hodin!

Jen cvičit nestačí.

Nebudete-li klást dostatečný důraz na osvěžující odpočinek a hloubkovou regeneraci, může přijít veškerá snaha s laděním kondičky vniveč. Vydatný spánek je pro každého z nás bazální životní potřebou s rozsáhlými relaxačními, očistnými a léčivými účinky, přičemž v dnešní uspěchané době jde o jasné téma se statusem quo. Chytrá podložka pod matraci Withings Sleep Analyzer je profesionální analyzátorka spánku vzešlá z mnohaletého vývoje za spolupráce s předními lékaři a spánkovými hygienisty – důsledně monitoruje jednotlivé spánkové cykly, analyzuje srdeční frekvenci i výskyt chrápaní a sestavuje rovněž unikátní skóre regeneračního účinku odpočinku. S přesností odborníků odhaluje v reálném čase množství spánkových nemocí, jako je třeba syndrom spánkové apnoe, a přitom pro kvalitní měření nevyžaduje žádné speciální oblečení či konkrétní polohu během spánku. Withings Sleep Analyzer si současně skvěle rozumí s naprostou většinou matrací, takže by rozhodně měla váš arzenál produktů pro maximalizaci zdravých návyků rozšířit. 
Další zřetel je třeba brát na dostatečný příjem tekutin – věděli jste, že jen před tréninkem je vhodné vypít 0,5-0,75 l neperlivé vody? Přibalte do své výbavy chytrou a designovou lahev CUBE1 H2, která váš pitný režim spolehlivě ohlídá (prostřednictvím zvukových i vizuálních upozornění). Navíc se dočkáte i indikace aktuální teploty nápoje, přehledného LED displeje a fenomenální, až 45denní výdrže na jedno nabití. Smart lahev CUBE1 H2 je zhotovená z prémiové nerezové oceli a její rozměry činí 245 × 70 mm, takže ji jednoduše vezmete kamkoliv s sebou. 
A abychom dokreslili oblast zdravých návyků skutečně kompletně, zmíníme na tomto místě i portfolio produktů značky usmile, která synonymizuje v globálním měřítku mocný pojem na poli dentální hygieny a péče o chrup. Elektrické zubní kartáčky, ústní sprchy a příslušenství se signaturou usmile vynikají profesionálními parametry, mimořádně atraktivními cenovkami i velice líbivými designy. V segmentu orální hygieny naleznete modely šetrně pečující o citlivý chrup či dásně se sklonem k paradentóze i špičková řešení pro bělení zubů, odstraňování plaku a čištění mezizubních prostor. Vsaďte na naše tipy usmile Y1S či kupříkladu usmile CY1 a předvádějte hvězdné výkony za zvuku toho nejkrásnějšího úsměvu.

Hudba vám pomůže lámat rekordy.

Asi vám nemusíme líčit, jak překrásné pocity vyvolává běh sluncem zalitým lesem, když vám do uší proudí noty milované muziky. Poslech hudby dokáže sám o sobě vyvolávat silné, někdy až euforické zážitky, umocníte-li však toto všechno ještě aktivním pohybem, dopaminové hormony štěstí vás zaplaví učiněným blahem i božským potenciálem posouvat vlastní limity a zdolávat zdánlivě nemožné. Je jedno, cedíte-li pot ve fitku nebo na hřišti, všechny modely námi pečlivě vybraných sluchátek disponují grandiózní odolností, výjimečnou kompaktností i spektakulární technologií pro aktivní potlačení okolního hluku. In-ear špunty AirPods Pro (2.generace) vám naservírují opojný technologický koncert s až ohromující 30h výdrží, a nadto si vás získají i pokročilým haptickým a dotykovým ovládáním pro maximální kontrolu. Ze síní legend povstala také Bluetooth sluchátka Sennheiser CX Sport True Wireless, jež vás skrze systémy TrueResponse a Adaptable Acoustic katapultují do kouzelných sfér zvuku i při těch nejdivočejších výkonech. Těšte se na bombastické uchycení, brilantní ergonomii i volitelný adaptér pro snadné přizpůsobení vnímání okolí. Do třetice všeho dobrého zbystřete i u voděodolných bezdrátových sluchátek Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren, kteráž mají lásku k adrenalinu a heroickým kouskům vetkanou přímo do DNA – koneckonců jde o speciální edici, jež byla inspirovaná Formulí 1. Jejich dynamické měniče s inovovanou membránou a podporou kodeku aptX dodají každé pohybové kratochvíli parádní drive. Hotové hudební klenoty pro ty nejnáročnější z vás. 
Jak se dostat do formy. Najděte oporu v elektronických zařízeních.
Cvičíte venku a potřebujete nakopnout hlasitou muzikou? Nebo se oddáváte se skupinou józe, zumbě nebo pilates? Ať tak či onak, Niceboy reproduktory se postarají o parádní akustiku. Pozornost byste měli upnout zejména na krasavce Niceboy Raze 3 Titan BT, který disponuje technologií MaxxBass a jenž produkuje celkový impozantní výkon až 50 W! A díky FM rádiu a integrované anténě se navíc můžete naladit na vlny vysílání svých oblíbených stanic. Niceboy Raze 3 Titan BT skóruje komplexním krytím dle certifikace IP67, je tedy plně vodotěsný a prachotěsný, a boky za jeho doprovodu můžete rozhýbávat až po dobu 15 h (výdrž na jedno nabití). S 20W výkonem, ještě příznivější cenou a jinak obdobnými parametry pak přichází i povedený Niceboy Raze 4 Origin. Tak který si vyberete?

Ať každý okamžik stojí opravdu za to.

Přejeme vám mnoho úspěchů a radostných momentů při zdolávání překážek i neutuchající úsilí a nezlomnou trpělivost na cestách budováním vytoužené kondičky. Jsme si jistí, že náš pečlivý výběr produktů vám pomůže proměnit sny ve skutečnost. Na závěr našeho dnešního článku přikládáme poslední skupinu tipů, kterou tvoří chytré odolné telefony. Možná chcete svá předsevzetí začít naplňovat po malých krůčcích a soustředit se zkraje kupříkladu na túry a výlety. Možná vás ale rovnou lákají extrémní sporty, nespoutaný outdoor nebo treking v nelítostných přírodních podmínkách. Odolné smartphony ztělesňují pravou tvář nesmrtelnosti a jsou nenahraditelnými společníky i do těch nejnehostinnějších poměrů. Vyrazte vzhůru vstříc jakékoliv nepohodě s modely Doogee S86 PRO 128+8GB Infrared Thermometer Red nebo Caterpillar CAT S53 Dual SIM a blýskněte se s nimi třeba při výstupu na Mont Blanc. Odolná pouzdra výrobců UAG nebo Tactical pak dodají vašim parťákům ještě tužší kořínek a vám samotným mocný nádech stylu, originality i odhodlání.

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
32x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
31x v ČR