Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
Honor Router 3 s Wi-Fi 6+, White
Kód: ACOSHRROUT050

Honor Router 3 s Wi-Fi 6+, White

Kód: ACOSHRROUT050
Nová generace Wi-Fi je zde. S Wi-Fi 6 můžete očekávat vyšší rychlost sítě, silnější připojení Wi-Fi a širší pokrytí signálem na všech vašich zařízeních. To znamená plynulejší streamování a hraní her a stahování rychlostí blesku.
Není skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
1 799 Kč
Více informací

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Honor Router 3

Rychlejší v každém směru.
Lepší, rychlejší, silnější

Tato novinka se v posledních letech dostala na úroveň, kde už jí Wi-Fi 5 nemůže dostihnout. Je 3x rychlejší v jednotném datovém proudu, má 4x větší kapacitu pro počet připojených zařízení současně s menším zpomalením. Umožní vám si vychutnat rychlejší odezvu při připojení více zařízení a její spotřeba klesla o neuvěřitelných 30 %.


Perfektní vztah

Zcela nová technologie OFDMA ruku roce s dvou-jádrovým procesorem Gigahome 1.2 GHz zajistí stabilní a rychlé připojení až šestnácti zařízení na 5GHz síti.Oslňující rychlost

Díky frekvenční šířce 1024-QAM a 160 MHz je schopen dosáhnout teoretické rychlosti až 3000 Mb/s (574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz, 2 402 Mb/s v pásmu 5 GHz). A to už je pořádný fičák. Hraní her a streamování? Tato blesková rychlost zajistí, že si vychutnáte každý okamžik. Pomalé připojení bude už jen nepříjemnou minulostí, které nebudete muset čelit. Stáhněte si celovečerní film za méně než deset vteřin.


Multi-router k vašim službám

Potřebujete pokrýt dům či provozovnu rychlým bezdrátovým signálem? Žádný problém! Nyní máte možnost připojení dvou Honor routerů najednou pro rozšíření dosahu sítě.

Zvyšte rychlost vašeho internetu až o 60 %. Jak? AX3 podporuje šířku pásma 160 MHz. To znamená, že když ho budete připojovat k vaším zařízením, které podporují 160 MHz, jako jsou prvotřídní mobilní telefony, notebooky a tablety Honor zařízení dosáhnete závratné rychlosti a připojení bez průtahů.Bezpečí na prvním místě

Učiňte z internetu bezpečné místo pro všechny, se širokou skálou nastavení můžete nastavit například rodičovský zámek na nevhodné stránky, časový rozvrh pro připojení, zákaz připojení neautorizovaným zařízením.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021