HUAWEI Band 2 Pro Black
Kód: NEHOHUBA2P050

HUAWEI Band 2 Pro Black

Kód: NEHOHUBA2P050
HUAWEI Band 2 Pro je fitness náramek s 0,91" PMOLED displejem, který je voděodolný až do 50m a ideální na plavání. Dále nabízí GPS, měření srdečního tepu, monitoring spánku a sportovních aktivit, notifikaci volání, SMS a zmeškaných hovorů.
1 390 Kč

Prodej ukončen

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Huawei Band 2 Pro


Odvážný styl, bezešvé pohodlí

Styl a pohodlí. Hladký ergonomický design náramku HUAWEI Band 2 Pro splyne s vaším zápěstím a umožní vám přijmout jakoukoli módní výzvu. Vypadejte skvěle, ciťte se skvěle, dělejte skvělé věci.


Výkon nalézá nové hloubky

Objevujte dále a hlouběji s neomezeným výkonem. S voděodolným designem určeným k tomu, aby vydržel tlak vody 5 ATM, je náramek HUAWEI Band 2 Pro schopen odolat vlhkosti a dešti a dokonce plávání v bazénu, což vám umožní potopit se k vašemu lepšímu já.Nespoutaná GPS

S vestavěnou GPS získejte přesnější údaje o tom, jak daleko jste běželi se sledováním rychlosti, pohybu a vzdálenosti. Nyní již nic nemůže bránit vaší svobodě.


Trenér na vašem zápěstí

HUAWEI Band 2 Pro neposkytuje pouze komplexní a přesné záznamy o tréninkových aktivitách (srdeční tep, tempo, vzdálenost pohybu, rychlost a směr), ale je v něm včleněn profesionální algoritmus analýzy pohybu, který pomůže uživatelům trénovat opravdu vědeckým způsobem.Naslouchej svému srdci

Celodenní monitoring srdce náramkem HUAWEI Band 2 Pro uchová údaje o vašem srdci a poskytne vám na těchto údajích založený přehled, abyste byli výkonnější a zůstali zdraví. Zatímco sportujete, monitoruje náramek HUAWEI Band 2 Pro průběžně váš srdeční tep celý den, každý den.


Zdokonalujte své běhání

Abyste mohli běhat s přesnými výstupy o vašem běhu a zároveň měli koučování naladěno dle vašeho výkonu a potřeb. Systém FirstBeat vyhodnocuje váš běžecký styl, vytváří pro vás na míru střižený trénink ke zvýšení vaší výdrže a vzdálenosti a odhaduje váš VO2Max*, aby vám mohl poskytnout chytrou zpětnou vazbu pro optimální zotavení. VO2Max = Maximální míra spotřeby kyslíku měřená během pravidelného cvičeníSpárování vytvořené v nebi

Náramek HUAWEI Band 2 Pro skutečně září, když je spárován s telefonem HUAWEI, aby se ujistil, že nezmeškáte událost, upozornění ani zprávu. Spárovaný náramek vám umožní opustit telefon, ale zároveň držet krok s tempem vašeho života. Nikdy nezmeškejte důležitou zprávu s tímto skvělým spárováním po boku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2020