iHealth GLUCO BG5 Chytrý Glukometr
Kód: APHTIHBGGL001

iHealth GLUCO BG5 Chytrý Glukometr

Kód: APHTIHBGGL001
Je to pravděpodobně nejmenší glukometr na světě a zároveň jeden vůbec z nejchytřejších. Naměřené hodnoty přenáší do zařízení pomocí sluchátkového konektoru. Výrobek je certifikovaný CE jako zdravotní zařízení.
Skladem
1 399 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč
iHealth GLUCO BG5

Chytrý glukometr.iHealth GLUCO BG5 slouží ke kontrole aktuálního obsahu krevní glukózy v krvi. Lehké bezdrátové přenosné zařízení zobrazí aktuální nameřené hodnoty na vlastním displeji. Přenos hodnot do vašeho chytrého zařízení zajišťuje Bluetooth 3.0. Aplikace iHealth Gluco-Smart, která je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play, je výhodná pro sledování dlouhodobých trendů a využití dalších funkcionalit. K dispozici je také verze aplikace pro Apple Watch.

Ke sledování více vypovídajícího dlouhodobého trendu je vhodné využít aplikace iHealth Gluco-Smart pro vaše chytré zařízení. Glukometr iHealth GLUCO BG5 přenáší naměřené hodnoty ze své paměti bezprostředně po připojení pomocí spojení Bluetooth 3.0. BG5 má kapacitu paměti pro uchování hodnot posledních 500 měření, než je přenese do chytrého zařízení.Glukometr iHealth GLUCO BG5 je vybaven vlastním displejem pro zobrazení nameřených hodnot. Nemusíte tedy u sebe mít chytrý telefon nebo tablet. iHealth GLUCO BG5 je výrobek, který je certifikován CE jako zdravotní zařízení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019