iHealth WAVE AM4 plav.snímač denní aktiv.a spánku
Kód: NEHOHEWAVE001

iHealth WAVE AM4 plav.snímač denní aktiv.a spánku

Kód: NEHOHEWAVE001
Snímač aktivity iHealth WAVE AM4 byl vytvořen speciálně pro plavce, ale nejen pro ně. Dokáže totiž automaticky rozpoznat, že jste začali plavat a dokonce i jakým stylem. A umí toho mnohem více...
2 198 Kč

Prodej ukončen

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Plusy a mínusy

  • Nízká hmotnost
  • Vodotěsnost do 30m
  • Dlouhá výdrž
  • 2 řemínky v balení
  • Menu není v češtině

iHealth WAVE AM4

Snímač aktivity iHealth WAVE AM4 byl vytvořen speciálně pro plavce, ale nejen pro ně. Dokáže totiž automaticky rozpoznat, že jste začali plavat a dokonce i jakým stylem. Wave umí rozlišit kraul, prsa a znak, což také okamžitě zobrazí na svém displeji spolu s celkovou dobou plavání.

Wave zaznamená i počet kalorií spálených během plavání, průměrný počet temp za minutu, celkový počet temp a procentuální rozložení stylů.

Funkce, které chcete

Wave automaticky rozpozná chůzi, fyzické cvičení a dokonce i spánek, u kterého precizně změří délku a vyhodnotí kvalitu. Také vás vzbudí diskrétními vibracemi nebo vám třeba připomene, že je čas na cvičení v závislosti na osobním nastavení. Wave samozřejmě dokáže spočítat vaše kroky, ušlou vzdálenost a kalorie spálené během dne.

Zaznamenávejte svůj pohyb

Aktuální naměřené hodnoty spolu s časem a datem zobrazuje Wave na svém displeji a ve spolupráci s komplexní aplikací iHealth MyVitals dokáže nabídnout podrobnější statistiky a grafy vaší historie a vývoje.

Wave funkčně i designově vychází z předchozích modelů snímačů iHealth, jejichž možnosti ovšem posouvá o značný kus dále. Wave je vodotěsný do 30 metrů a také oba řemínky, které naleznete v balení, působí bytelnějším dojmem. Pohodlný silikonový řemínek se zapíná klasickou kovovou sponou s trnem a vybírat můžete mezi obligátní modrou nebo decentní černou barvou řemínku. K zapnutí čitelného displeje Wave a zobrazení statistik nebo času nepotřebujete žádná tlačítka. Na displeji stačí lehce poklepat nebo rychleji otočit zápěstím. Vestavěná baterie vydrží na jedno nabití až týden provozu.

Kompatibilní s iOS a Androidem

Pro maximální využití všech funkcí Wave a možnost sledování své historie a vývoje je potřeba spárovat snímač s komplexní aplikací MyVitals pro iOS a Android, která ve spolupráci s dalšími zařízeními iHealth, např. osobními váhami nebo tlakoměry, umožňuje sledování mnoha dalších zdravotních parametrů. Wave odesílá data do aplikace automaticky přes Bluetooth, pokud je v blízkosti zařízení s aktivní aplikací. V případě potřeby je možné provést manuální synchronizaci.

Youtube

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019