0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
Kód: HAVVIR3PM6050
EAN: 8594172541635

iRobot Roomba i3+ / Braava jet m6

Kód: HAVVIR3PM6050
EAN: 8594172541635

iRobot Roomba i3+ / Braava jet m6

Set robotického vysavače Roomba i3+ Neutral a mopu Braava jet m6 pro komplexní a plnoautomatický úklid • inovativní navigace s inteligentním mapováním prostoru • úklid na neomezeně velké ploše • špičková vzájemná komunikace • brilantní separace jemného prachu a alergenů • možnost rozšířeného ovládání v aplikaci iRobot HOME • program SPOT pro lokální úklid • senzory proti nárazům a pádům ze schodů • Wi-Fi připojení • funkce dobíjení během úklidu Celý popis >

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ Neutral

 • Inteligentní opto-mechanická gyroskopická navigace
 • Mistrovský úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
 • Včetně čisticí a parkovací stanice Clean Base
 • Pokryje neomezeně velkou plochu
 • Vhodný i pro alergiky
 • Možnost rozšířeného ovládání s mobilní aplikací
 • Charakteristický design připomínající textil
 • Schopnost chytré spolupráce s robotickým mopem Braava

S nepořádkem nemá slitování

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ Neutral je neskutečný pracant a skvěle uklidí na všech typech tvrdých podlah i kobercích s hustým vlasem. Pokrývá neomezeně velké plochy a v provozu vydrží až 75 min na jedno nabití. Hravě se vypořádá i s chlupy po domácích mazlíčcích a je velmi vhodný do domácností obývaných alergiky či rodinami s malými dětmi. iRobot i3+ Neutral má v rukávu několik praktických vychytávek, jimiž maximalizuje standard každodenního úklidu – z těch nejzásadnějších zmíníme akustickou detekci nečistot (Dirt Detect), systém proti zamotání do kabelů (Antitangle) nebo funkci automatického nabíjení.

Dovedený k dokonalosti

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ Neutral se pyšní inovativní opto-mechanickou gyroskopickou navigací, která neustále snímá okolí; učí se; vyhodnocuje okolní objekty, jako je třeba nábytek, a zcela samostatně volí vždy tu nejlepší techniku úklidu. Zásluhou systematického a chytrého pohybu bez náhodných či zbytečných cest pracuje Roomba i3+ Neutral naprosto hladce a orientuje se dokonale pružně v místnostech všech tvarů. V jeho výbavě samozřejmě nechybí množství důmyslných senzorů zamezujících kolizím či pádům z vyvýšených míst. Výrobce měl na paměti také maximálně bezpečný a šetrný úklid, a proto osadil robotický vysavač jedinečným nárazníkem se zpomaleným dotykem, jenž snadno identifikuje zdánlivě překážející objekty, jako jsou závěsy či přehozy přes postel, a který je také výjimečně ohleduplný vůči okolním předmětům.

Ani nejtitěrnější zrníčko prachu nemá šanci

Hlavní chloubou vysavače iRobot Roomba i3+ Neutral je inovativní 3stupňový čisticí systém s propracovanými rotačními kartáči, který během úklidu vytváří silný cyklonový efekt. Sestava dvou (proti sobě rotujících) kartáčů ve spolupráci s bočním kartáčkem efektivně sbírá a separuje i ten nejtitěrnější prach, a to i z obtížně přístupných míst, jako jsou rohy místností či prostory pod nábytkem. Nadupaný motor si hravě poradí i s nejurputnějšími nečistotami, které na tvrdých podlahách nažene přímo do sběrného koše (objem 400 ml; omyvatelný); probíhá-li úklid na kobercích, Roomba i3+ Neutral ještě před separací nepořádku důkladně pročistí všechna kobercová vlákna.

Úklid 21. století

Výčet dovedností robotického vysavače iRobot Roomba i3+ Neutral zdaleka nekončí. Jistě znáte situace, kdy se vám například v kuchyni rozsype cukr a vy potřebujete uklidnit jen malý konkrétní prostor. Pro tyto případy je tu šikovný program SPOT – ten promění iRobota mrknutím oka v pomyslnou dvojici "smetáček & lopatka" a brilantně uklidí vymezený úsek o rozměru třeba jen 1 m². Další výbornou funkcí je Halo, neboli virtuální zeď, prostřednictvím níž snadno vytvoříte neviditelnou bariéru, přes kterou iRobot Roomba i3+ Neutral nepřejede. Výborná věc zejména v blízkosti drahocenných a křehkých objektů.

Objevte nevídané možnosti

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ Neutral disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je plně lokalizovaná do češtiny a při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota i3+ Neutral i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám vysavač, vždy ho snadno najdete; bude-li potřebovat vysypat koš či vyčistit kartáč, rovněž vás aplikace upozorní. Také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Neuvěřitelně samostatný

iRobot Roomba i3+ Neutral disponuje technologií Imprint Link a je připraven na zcela hladkou spolupráci s robotickým mopem Braava – po každém vysávání vyšle mopu pokyn a ten ihned vyrazí vytírat. Tak komplexní a brilantně sladěnou symfonii jste ještě neviděli. Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ Neutral je rovněž vybaven inovativní čisticí stanicí Clean Base, do níž vždy sám zajede v případě zaplněného sběrného koše,a následně se automaticky vysype. Sáček ve stanici Clean Base pojme až 30 sběrných košů vysavače, takže si můžete dopřávat neobyčejně komfortní a zcela bezstarostný úklid po opravdu dlouhou dobu. Stanice i celý proces vysypávání nečistot jsou důkladně promyšleny – vše probíhá maximálně hygienicky, a prachu či alergenům je absolutně znemožněn únik zpět do okolí.

Další funkce a vlastnosti

Robotický vysavač iRobot i3+ Neutral je vysavačem mimořádně inteligentním – sám neustále monitoruje hladinu dobití baterie a je-li potřeba, automaticky vyrazí do nabíjecí stanice. Jakmile šťávu doplní, bude s úklidem pokračovat přesně tam, kde skončil. Robot je rovněž kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant, a umožňuje tak ještě intuitivnější ovládání. Třešničkou na dortu je pak jedinečný design ID Nucleus, který strukturou připomíná textil, a jenž zcela harmonicky zapadne do jakékoliv domácnosti. Jeho povrch vyniká rovněž výbornou rezistencí proti ulpívání otisků prstů. Obsah balení: součástí dodávky je mimo robotický vysavač i3+ také nabíjecí základna, Li-Ion baterie a náhradní filtr AeroForce.


Robotický mop iRobot Braava jet m6

 • Inovativní kamerová navigace iAdapt 3.0 neustále monitoruje okolí
 • Technologie vSLAM podporuje brilantní orientaci prostoru i úklid neomezeně velkých ploch
 • Špičkově sladěná spolupráce s robotickými vysavači iRobot série s, i a 900
 • Inteligentní technologie Precision Jet Spray
 • 2 způsoby vytírání – mokré nebo suché
 • Možnost rozšířeného ovládání v aplikaci iRobot HOME
 • Šikovné funkce Keep Out Zones a Virtuální zeď
 • Variabilní čisticí podložky a 445ml nádržka na vodu
 • Zdolává přechodové lišty
 • Automatické nabíjení

Domov jako ze škatulky

iRobot Braava jet m6 je špičkový profesionál v úklidu všech druhů tvrdých podlah a díky inovativní kamerové navigaci iAdapt 3.0 se brilantně orientuje v prostoru, hravě rozeznává překážky i různé druhy nábytku a zcela samostatně nastavuje nejefektivnější způsob mopování. Plocha úklidu je naprosto neomezená a k dispozici máte 2 režimy vytírání – mokré a suché. V případě intenzivního vlhkého vytírání zvládne iRobot Braava jet m6 na jeden zátah pokrýt plochu 92 m² a křišťálově čisté podlahy po sobě zanechá dokonce i při použití obyčejné vody. Pro ještě lepší výsledky však doporučujeme přidat do nádržky (o objemu 445 ml) i speciální čisticí prostředek. Braava Jet m6 dokonale spolupracuje se všemi robotickými vysavači iRobot série s, i a 900 – jakmile vysavač vysaje, automaticky odešle signál mopu, který okamžitě zahájí vytírání.

Nepřekonatelně přesný

Robotický mop iRobot Braava jet m6 rozeznává zásluhou inteligentního mapování Imprint jednotlivé místnosti, a vy si tak můžete vždy pohodlně vybrat konkrétní prostory, kdy a kde má robot uklidit - třeba po večeři v okolí kuchyňské linky & po příchodu dětí ze školy zase ve vstupní hale. Unikátní edge design mopu garantuje precizní úklid a hladký pohyb i v těsném okolí nábytku, v prostorech pod ním či v rozích místností. Široké spektrum inteligentních senzorů zamezuje nežádoucímu kontaktu s koberci, kolizím s okolními předměty či pádům z vyvýšených míst. iRobot Braava jet m6 disponuje neobyčejně přesnou sprejovou tryskou, se kterou během mokrého mopování nanáší vodu na podlahu – její důmyslné zpracování zaručuje, že voda nikdy nezasáhne nábytek, stěny či prostory pod schody. Pro maximálně efektivní a komfortní úklid.

Se špínou je amen

iRobot Braava jet m6 pracuje během mokrého mopování s jedinečnými podložkami z nasákavých vláken a skvěle se vypořádává s odolnými a přilepenými nečistotami, špínou i kuchyňskou mastnotou. Pro suché vytírání & zametání jsou k dispozici také speciální podložky, které prostřednictvím elektrostatické energie perfektně sbírají chlupy, prach a podobné nečistoty. Oba druhy podložek jsou omyvatelné a opakovaně použitelné. iRobot Braava jet m6 je plný vychytávek a pro dokonalý úklid vymezeného úseku do 1 m² nabízí šikovný program SPOT, který je nedocenitelný zejména v případech, kdy se vám v kuchyni rozlije například mléko. Samozřejmostí je i funkce automatického nabíjení či dobíjení v průběhu úklidu - Braava jet m6 si sám hlídá stav baterie a je-li to nutné, zamíří k nabíjecí stanici. Po dobití bude v úklidu pokračovat přesně tam, kde přestal.

iRobot HOME

Robotický mop iRobot Braava Jet m6 disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je plně lokalizovaná do češtiny a při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota Braava Jet m6 i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám mop, vždy ho snadno najdete; také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Další funkce a vlastnosti

iRobot Braava Jet m6 vám na mapě v mobilní aplikaci umožní výběr neomezeného počtu míst, jež si přejete při úklidu vynechat. Funkce Keep Out Zones limituje minimální velikost takových zón od 60×60 cm, konkrétní výsek však můžete nastavit i za využití Virtuální zdi - iRobot Braava Jet m6 si vytvoří pomyslnou překážku, kterou nepřekročí. To je k nezaplacení třeba při úklidu kolem křehkých a drahocenných předmětů nebo elektrických kabelů. Samozřejmostí je i funkce Halo, která okolo virtuální zdi přidá ještě ochranné pole (výborná věc zase pro prostory, v nichž se nachází např. miska s vodou pro vaše domácí mazlíčky). Obsah balení: Braava jet m6, 1× nabíjecí základna s podložkou, 2× jednorázová utěrka pro mokrý úklid, 1× jednorázová utěrka pro suchý úklid, 1× opakovatelně použitelné čisticí podložky, 1× vzorek čisticího prostředku a 1× baterie Braava jet m6.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Čas vysávání (min) 75
Hladina hluku (dB) 58

Způsob dobití

Typ baterie Li-ion
Typ napájení Akumulátorové
Kapacita baterie (mAh) 1800
Čas nabíjení (h) 1,5

Určení pro povrchy

Vhodný na koberce Ano
Vhodný pro tvrdé podlahy Ano
Vhodný pro všechny povrchy Ano

Určení

Na zvířecí chlupy Ano
Na čištění koberců Ano
Na suché a mokré čištění Ano

Druh filtru

HEPA filtr Ano

Senzory

Senzor proti nárazu Ano
Senzor proti pádu ze schodů Ano

Obecné

Typ vysavače Robotický vysavač + mop
Čas vysávání (min) 75
Typ baterie Li-ion
HEPA filtr Ano
Barevné provedení Černá
Hloubka (mm) 340
Hmotnost (kg) 3,18
Objem nádoby na prach (litr) 0,4
Šířka (mm) 340
Výška (mm) 92

Vlastnosti

Dotykové ovládání na těle Ano
Wi-Fi - ovládání pomocí telefonu Ano
Vlastní aplikace pro smartphone Ano
Indikátor plného koše Ano

Funkce

Auto Stop proti převrácení Ano
Čištění na místě (Spot Clean) Ano
Pokračování v úklidu po samostaném dobití baterie Ano
Samovysypávání Ano

Příslušenství

Dokovací stanice Ano
Virtuální stěna pro vyznačení prostoru Ano
Nádobka na vodu pro mokré čistění Ano
Mopovací textilie Ano

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
31x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
31x v ČR