0 0
Množství: 0 0 Cena:
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem:
Přejít k objednávce
Vánoční dárky můžete bez obav vrátit až do 31.1.2022
 
Garantujeme doručení do Vánoc
 
Splátky bez navýšení na vše
Kód: HAVVIRS9M6050
Produktové číslo: 8594172540997

iRobot Roomba s9 / Braava jet m6

Kód: HAVVIRS9M6050
Produktové číslo: 8594172540997

iRobot Roomba s9 / Braava jet m6

Set robotického vysavače Roomba s9 a mopu Braava jet m6 pro komplexní a plnoautomatický úklid • kamerová navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint • úklid na neomezeně velké ploše • špičková vzájemná komunikace • brilantní separace jemného prachu a alergenů • možnost rozšířeného ovládání v aplikaci iRobot HOME • program SPOT pro lokální úklid • senzory proti nárazům a pádům ze schodů • Wi-Fi připojení • funkce dobíjení během úklidu • jazyk komunikace: čeština Celý popis >
Cena bez DPH35 529 Kč
Cena s DPH
42 990 Kč

Robotický vysavač iRobot Roomba s9

 • Kamerová navigace iAdapt 3.0 neustále monitorující okolí; funkce Power Boost
 • Inteligentní mapování Imprint; senzory proti nárazům a pádům z vyvýšených míst
 • 3stupňový čisticí systém AeroForce brilantně separuje i ten nejjemnější prach
 • Uklidí na neomezeně velké ploše
 • Systém Dirt Detect a šikovná funkce Keep Out Zones
 • Možnost rozšířeného ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Vysavač je lokalizován do českého jazyka
 • Dlouhá provozní doba; systém proti zamotání do kabelů
 • Schopný špičkové spolupráce s robotickým mopem Braava; kompatibilní s čisticí stanicí Clean Base
 • Prémiový edge design s luxusním horním kovovým víkem

Nejmodernější robotický vysavač na světě

Chcete jen to nejlepší bez jakýchkoliv kompromisů? Roomba s9 je nejnadupanější a nejmodernější zástupce robotických vysavačů od značky iRobot a je nepřekonatelným profíkem v úklidu všech typů povrchů. Skvěle si poradí na tvrdých podlahách i kobercích s hustým vlasem, a navíc může pracovat na neomezeně velké ploše – je tak skvělou volbou do prostorově rozlehlých bytů či patrových domů. V provozu vydrží až 2 hodiny na jedno nabití a je plně lokalizován do českého jazyka. iRobot Roomba s9 má v rukávu několik praktických vychytávek, jimiž maximalizuje standard každodenního úklidu – z těch nejzásadnějších zmíníme akustickou detekci nečistot (Dirt Detect), systém proti zamotání do kabelů (Antitangle), nebo funkci automatického nabíjení.

Neustále ve střehu

Rolls-Royce mezi robotickými vysavači iRobot Roomba s9 se pyšní inovativní navigací iAdapt 3.0, která prostřednictvím špičkové kamery neustále snímá okolí; učí se; vyhodnocuje okolní objekty, jako je třeba nábytek; a zcela samostatně volí vždy tu nejlepší techniku úklidu. Mapování Imprint s technologií vSLAM sbírá každou vteřinu více než 230 000 datových bodů a chytře rozeznává jednotlivé místnosti; vysavači Roomba s9 nechybí ani důmyslné senzory zamezující kolizím či pádům z vyvýšených míst. Výrobce měl na paměti také maximálně bezpečný a šetrný úklid, a proto osadil robotický vysavač jedinečným nárazníkem se zpomaleným dotykem, jenž snadno identifikuje zdánlivě překážející objekty, jako jsou závěsy či přehozy přes postel, a který je také výjimečně ohleduplný vůči okolním předmětům.

Ani to nejtitěrnější zrníčko prachu nemá šanci

iRobot Roomba s9 přichází s vylepšeným edge designem ve tvaru písmene D, což umožnilo podstatné rozšíření hlavních kartáčů a lepší umístění bočního kartáčku. Výsledkem je větší pokrytí uklízené plochy ve výrazně nižším čase a rovněž účinnější vysávání nečistot. Inovativní 3stupňový čisticí systém AeroForce vytváří během úklidu silný cyklonový efekt, který lze s funkcí Power Boost zvýšit až 40násobně (vysavač provádí automaticky dle náročnosti uklízeného povrchu, případně můžete navolit vy sami v mobilní aplikaci). Sestava dvou (proti sobě rotujících) kartáčů s lamelami ve spolupráci s bočním, specificky zahnutým kartáčkem efektivně sbírá a separuje i ten nejtitěrnější prach, a to i z obtížně přístupných míst, jako jsou rohy místností či prostory pod nábytkem. 99 % pylu i mikroskopických alergenů je zcela bez šancí. Nadupaný motor si hravě poradí i s nejurputnějšími nečistotami, které na tvrdých podlahách nažene přímo do sběrného koše (objem 550 ml; omyvatelný); probíhá-li úklid na kobercích, Roomba s9 ještě před separací nepořádku důkladně pročistí všechna kobercová vlákna.

Získejte maximální kontrolu

Robotický vysavač iRobot Roomba s9 disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je, stejně jako vysavač, plně lokalizovaná do češtiny a při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota s9 i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám vysavač, vždy ho snadno najdete; bude-li potřebovat vysypat koš či vyčistit kartáč, rovněž vás aplikace upozorní. Také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Úklid budoucnosti

Výčet dovedností robotického vysavače iRobot Roomba s9 zdaleka nekončí. Jistě znáte situace, kdy se vám například v kuchyni rozsype cukr a vy potřebujete uklidnit jen malý konkrétní prostor. Pro tyto případy je tu šikovný program SPOT – ten promění iRobota mrknutím oka v pomyslnou dvojici "smetáček & lopatka" a brilantně uklidí vymezený úsek o rozměru třeba jen 1 m². Další výbornou funkcí je Keep Out Zones, prostřednictvím níž snadno vytvoříte neviditelnou bariéru, přes níž iRobot Roomba s9 nepřejede. V mobilní aplikaci můžete také vybrat neomezený počet míst, která má s9 při úklidu vynechat (minimální velikost takových zón je 60×60 cm). Výborná věc zejména v blízkosti drahocenných a křehkých objektů. iRobot Roomba s9 je vysavačem mimořádně inteligentním – sám neustále monitoruje hladinu dobití baterie a je-li potřeba, automaticky vyrazí do nabíjecí stanice. Jakmile šťávu doplní, bude s úklidem pokračovat přesně tam, kde skončil.

Ta nejbáječnější symfonie

iRobot Roomba s9 disponuje technologií Imprint Link a je připraven na zcela hladkou spolupráci s robotickým mopem Braava– po každém vysávání vyšle mopu pokyn a ten ihned vyrazí vytírat. Tak komplexní a brilantně sladěnou symfonii jste ještě neviděli. Robotický vysavač Roomba s9 je rovněž plně kompatibilní s čisticí stanicí Clean Base (není součástí). Dokoupíte-li ji, s9 do ní vždy sám zajede v případě zaplněného sběrného koše a automaticky se vysype. Sáček ve stanici Clean Base pojme až 30 sběrných košů vysavače, takže si můžete dopřávat neobyčejně komfortní a zcela bezstarostný úklid po opravdu dlouhou dobu. Stanice i celý proces vysypávání nečistot jsou důkladně promyšleny – vše probíhá maximálně hygienicky, a prachu či alergenům je absolutně znemožněn únik zpět do okolí. Obsah balení: součástí dodávky je mimo robotický vysavač s9 také nabíjecí stanice, náhradní filtr AeroForce a náhradní boční kartáček.


Robotický mop iRobot Braava jet m6

 • Inovativní kamerová navigace iAdapt 3.0 neustále monitoruje okolí
 • Technologie vSLAM podporuje brilantní orientaci prostoru i úklid neomezeně velkých ploch
 • Špičkově sladěná spolupráce s robotickými vysavači iRobot série s, i a 900
 • Inteligentní technologie Precision Jet Spray
 • 2 způsoby vytírání – mokré nebo suché
 • Možnost rozšířeného ovládání v aplikaci iRobot HOME
 • Šikovné funkce Keep Out Zones a Virtuální zeď
 • Variabilní čisticí podložky a 445ml nádržka na vodu
 • Zdolává přechodové lišty
 • Automatické nabíjení

Domov jako ze škatulky

iRobot Braava jet m6 je špičkový profesionál v úklidu všech druhů tvrdých podlah a díky inovativní kamerové navigaci iAdapt 3.0 se brilantně orientuje v prostoru, hravě rozeznává překážky i různé druhy nábytku a zcela samostatně nastavuje nejefektivnější způsob mopování. Plocha úklidu je naprosto neomezená a k dispozici máte 2 režimy vytírání – mokré a suché. V případě intenzivního vlhkého vytírání zvládne iRobot Braava jet m6 na jeden zátah pokrýt plochu 92 m² a křišťálově čisté podlahy po sobě zanechá dokonce i při použití obyčejné vody. Pro ještě lepší výsledky však doporučujeme přidat do nádržky (o objemu 445 ml) i speciální čisticí prostředek. Braava Jet m6 dokonale spolupracuje se všemi robotickými vysavači iRobot série s, i a 900 – jakmile vysavač vysaje, automaticky odešle signál mopu, který okamžitě zahájí vytírání.

Nepřekonatelně přesný

Robotický mop iRobot Braava jet m6 rozeznává zásluhou inteligentního mapování Imprint jednotlivé místnosti, a vy si tak můžete vždy pohodlně vybrat konkrétní prostory, kdy a kde má robot uklidit - třeba po večeři v okolí kuchyňské linky & po příchodu dětí ze školy zase ve vstupní hale. Unikátní edge design mopu garantuje precizní úklid a hladký pohyb i v těsném okolí nábytku, v prostorech pod ním či v rozích místností. Široké spektrum inteligentních senzorů zamezuje nežádoucímu kontaktu s koberci, kolizím s okolními předměty či pádům z vyvýšených míst. iRobot Braava jet m6 disponuje neobyčejně přesnou sprejovou tryskou, se kterou během mokrého mopování nanáší vodu na podlahu – její důmyslné zpracování zaručuje, že voda nikdy nezasáhne nábytek, stěny či prostory pod schody. Pro maximálně efektivní a komfortní úklid.

Se špínou je amen

iRobot Braava jet m6 pracuje během mokrého mopování s jedinečnými podložkami z nasákavých vláken a skvěle se vypořádává s odolnými a přilepenými nečistotami, špínou i kuchyňskou mastnotou. Pro suché vytírání & zametání jsou k dispozici také speciální podložky, které prostřednictvím elektrostatické energie perfektně sbírají chlupy, prach a podobné nečistoty. Oba druhy podložek jsou omyvatelné a opakovaně použitelné. iRobot Braava jet m6 je plný vychytávek a pro dokonalý úklid vymezeného úseku do 1 m² nabízí šikovný program SPOT, který je nedocenitelný zejména v případech, kdy se vám v kuchyni rozlije například mléko. Samozřejmostí je i funkce automatického nabíjení či dobíjení v průběhu úklidu - Braava jet m6 si sám hlídá stav baterie a je-li to nutné, zamíří k nabíjecí stanici. Po dobití bude v úklidu pokračovat přesně tam, kde přestal.

iRobot HOME

Robotický mop iRobot Braava Jet m6 disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je plně lokalizovaná do češtiny a při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota Braava Jet m6 i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám mop, vždy ho snadno najdete; také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Další funkce a vlastnosti

iRobot Braava Jet m6 vám na mapě v mobilní aplikaci umožní výběr neomezeného počtu míst, jež si přejete při úklidu vynechat. Funkce Keep Out Zones limituje minimální velikost takových zón od 60×60 cm, konkrétní výsek však můžete nastavit i za využití Virtuální zdi - iRobot Braava Jet m6 si vytvoří pomyslnou překážku, kterou nepřekročí. To je k nezaplacení třeba při úklidu kolem křehkých a drahocenných předmětů nebo elektrických kabelů. Samozřejmostí je i funkce Halo, která okolo virtuální zdi přidá ještě ochranné pole (výborná věc zase pro prostory, v nichž se nachází např. miska s vodou pro vaše domácí mazlíčky). Obsah balení: Braava jet m6, 1× nabíjecí základna s podložkou, 2× jednorázová utěrka pro mokrý úklid, 1× jednorázová utěrka pro suchý úklid, 1× opakovatelně použitelné čisticí podložky, 1× vzorek čisticího prostředku a 1× baterie Braava jet m6.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Čas vysávání (min) 120
Hladina hluku (dB) 60

Způsob dobití

Typ baterie Li-ion
Typ napájení Akumulátorové
Doba provozu na jedno nabití (min) 120
Čas nabíjení (h) 2

Druh filtru

Micro filtr Ano
HEPA filtr Ano

Určení pro povrchy

Vhodný na koberce Ano
Vhodný pro tvrdé podlahy Ano
Vhodný pro všechny povrchy Ano

Určení

Na zvířecí chlupy Ano
Na čištění koberců Ano
Antibakteriální Ano

Senzory

Senzor proti nárazu Ano
Senzor proti pádu ze schodů Ano
Senzor namotání kabelu Ano

Obecné

Typ vysavače Robotický vysavač + mop
Automatické dobíjení Ano
Čas vysávání (min) 120
Typ baterie Li-ion
Micro filtr Ano
HEPA filtr Ano
Barevné provedení Černá
Hloubka (mm) 310
Hmotnost (kg) 7,3
Objem nádoby na prach (litr) 0,55
Šířka (mm) 310
Výška (mm) 93

Vlastnosti

Dotykové ovládání na těle Ano
Wi-Fi - ovládání pomocí telefonu Ano
Vlastní aplikace pro smartphone Ano
Indikátor nabíjení Ano
Indikátor plného koše Ano

Funkce

Auto Stop proti převrácení Ano
Chytré mapování místnosti (Visionary Mapping Plus systém) Ano
Překonávání překážek (Easy Pass) Ano
Čištění na místě (Spot Clean) Ano
Detekce znečištěných míst Ano
Pokračování v úklidu po samostaném dobití baterie Ano
Samovysypávání Ano

Příslušenství

Virtuální stěna pro vyznačení prostoru Ano
Nabíjecí adaptér Ano

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
31x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Do druhého dne
u vás

Splátkový
prodej

Doprava od
1 000 Kč zdarma

Více než 4 000
položek skladem

Široká
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
31x v ČR