LaMetric - WiFi LED indikační panel
Kód: SHDPLALSDS050

LaMetric - WiFi LED indikační panel

Kód: SHDPLALSDS050
LaMetric, to nejsou jen hodiny. Inteligentní LED zobrazovací panel má spoustu užitečných funkcí, které můžete využít doma nebo v práci. Zobrazuje například notifikace nebo stavy chytré domácnosti a nezapomene ani na výročí.

Obsah balení: LED panel, USB nabíječ, micro USB, návod

Skladem
4 990 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

LaMetric – WiFi LED indikační panel

Proč koupit toto příslušenství:

  • Integrace chytré domácnosti
  • Možnost instalace mini aplikací
  • Podpora IFTTT
  • Streamování hudby ze Spotify a Apple Music
  • Senzor okolního světla
  • Notifikace

LaMetric jsou chytré digitální hodiny, které vám umožní nejen zobrazení času. Díky inteligentnímu LED panelu vám sdělí i právě panující počasí, počet sledujících na sociálních sítích, připomenou důležitá výročí a poskytnou budík či odpočet. V neposlední řadě také fungují jako bezdrátový reproduktor, přičemž umí přehrávat hudbu i z internetových rádií. Lze je dokonce propojit s chytrou domácností, takže uplatnění najdou nejen v ní, ale díky množství mini aplikací také v zaměstnání.

 
Vše důležité je přímo před vámi

Hlavní výhodou chytrých digitálních hodin LaMetric je jejich LED indikační panel. Ten se umí dle potřeby neustále měnit a informovat vás tak o všech důležitých událostech. Ty se navíc nemusejí týkat jen vaší domácnosti, LaMetric totiž využijete i ve svém zaměstnání.


Ještě chytřejší domácnost

Pokud již vlastníte různá zařízení, která z vaší domácnosti dělají chytrou, LaMetric ji zvedne ještě na vyšší úroveň. Komunikuje totiž se zařízeními jako jsou meteorologické stanice Netatmo, žárovky Hue od společnosti Philips, či produkty WeMo společnosti Belkin.Netušené možnosti

Toto stylové zařízení podporuje instalaci více jak stovky mini aplikací, pomocí kterých si jeho funkčnost můžete ještě rozšířit. Jedná se například o informace ze sociálních sítí, zprávy z RSS kanálů, zobrazení kurzů měn, akcií, provázání vaší e-mailové schránky atd. LaMetric umí posílat i notifikace z aplikace Slack a jiných komunikačních titulů. Vše si nastavíte pomocí jednoduché aplikace pro Android a iOS.


If This Then That

Kdyby vám to nestačilo, díky podpoře platformy IFTTT si můžete nadefinovat aplikace vlastní. Navíc to není nijak složité. Vše obsloužíte v intuitivním rozhraní ve webovém prohlížeči a to pouze za pomoci gesta přesunutí (drag and drop).


Obstojí i samostatně

Pokud ale nepotřebujete nic navíc, LaMetric je zcela samostatné zařízení, u kterého je chytrý telefon nutný jen na první jeho nastavení. Na stanici totiž najdete i tři tlačítka pro její ovládání. Dvě vás přepínají mezi mini aplikacemi a jedno je tlačítko Domů.


Skutečně multifunkční

Zařízení LaMetric zvládne přehrávat také hudbu. Tu do něho můžete streamovat z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu, je však přítomna i integrace služeb, jako jsou Spotify nebo Apple Music. Kdyby vám bylo i to málo, není problém si poslechnout co hrají různá internetová rádia.


Ve dne i v noci

LaMetric také obsahuje užitečný senzor okolního světla. Díky němu tak vyladí jas jeho displeje v závislosti na aktuálních světelných podmínkách. Tím vám poskytne komfortní obraz ve dne i v noci a zároveň šetří vaše oči.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2020