Netatmo Urban Weather Station
Kód: APMSNTWEST005

Netatmo Urban Weather Station

Kód: APMSNTWEST005
Osobní interiérová a exteriérová meteorologická stanice umožňuje uživateli monitorovat kvalitu životního prostředí.
Skladem
4 699 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč
Netatmo Urban Weather Station

Naplánujte si své aktivity.
S meteostanicí Netatmo Urban Weather Station můžete zlepšit svůj životní styl a přizpůsobit si plánované aktivity podle kvality vzduchu uvnitř i venku. Zařízení vyhodnocuje kvalitu vzduchu v místnosti i venku podle naměřené hodnoty koncentrace CO2. Jakmile hladina CO2 dosáhne vysoké úrovně, uživatel dostane oznámení přímo do iPadu, iPhonu nebo iPodu touch a může podniknout vhodná opatření, například vyvětrat místnost. Při venkovním použití měří kvalitu ovzduší, takže uživatel snáze určí nejvhodnější dobu pro venkovní aktivity, například procházku s dětmi nebo jogging, a také lépe posoudí, zda jít do práce pěšky nebo jet autem.

Urban Weather Station umožňuje svým uživatelům sledovat životní prostředí v místnosti nebo venku. Indoor modul sleduje teplotu, vlhkost, úroveň CO2 a hluku. Outdoor modul sleduje teplotu a vlhkost.

Meteorologická stanice Netatmo sbírá data z osobních prostředí jako je domov či pracoviště a bezdrátově je posílá přes Wi-Fi do aplikace Netatmo, která se vyznačuje intuitivním, snadno čitelným rozhraním.

Soušástí aplikace je také předpověď počasí na následujících 7 dnů a v případě větších měst i informace o znečištění prostředí.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019