Panasonic Smart Home okenní/dveřní senzor
Kód: SHOSPAHNS1050

Panasonic Smart Home okenní/dveřní senzor

Kód: SHOSPAHNS1050
Okenní senzor. Detekuje otevření oken/dveří, na kterých je nainstalován. Může být použit ke spuštění dalších akcí (nahrávání záznamu kamery, rozsvícení světla atd.). Dlouhá životnost baterie (2 roky), typ baterie: CR2 x 1
Skladem
549 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Panasonic SmartHome okenní/dveřní senzor (KX-HNS101FX)

Inteligentní okenní a dveřní senzor - Tyto senzory, snadno použitelné na dveřích a oknech, jsou ve spojení s vaší bezdrátovou sítí a v případě jejich spuštění může dojít k aktivaci celé řady potenciálních akcí.

* Tento produkt musí být použit spolu s jednotkou Hub (KX-HNB600). Všechny sady Smart Home Kit obsahují Hub. Celkem 50 senzorů (včetně senzorů pohybu, oken/dveří, úniku vody a rozbití skla), vnitřních sirén, chytrých zásuvek, přístupových klávesnic, ovladačů na klíče a záložních baterií lze připojit k Hubu.

Otevírání a zavírání

Instalace okenních a dveřních senzorů Chytré Domácnosti trvá pouze několik sekund. Tyto senzory však zajišťují komplexní a účinné zabezpečení domácnosti.

Spojení je provedeno bezdrátově ke všem zařízením systému Chytré Domácnosti. Okenní/dveřní senzory mohou být nastaveny tak, aby bylo možné odesílat upozornění na smartphone a pevnou linku nebo zapínání světel či spouštění zvukové sirény.

Snadné použití

Jakoukoli část systému Chytré Domácnosti Panasonic můžete plně kontrolovat pomocí svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím intuitivní aplikace. Tato aplikace má několik různých funkcí. Je schopna sledovat pohyb snímaný kamerou, zapínat a vypínat světlo nebo upozorňovat na spuštění senzorů na oknech nebo pohybových senzorů. Dokonce umí i přehrávat ukolébavky v dětském pokoji. Je to něco jako ovládání celé domácnosti prostřednictvím mobilního telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019