Panasonic Smart Home pohybový senzor
Kód: SHOSPAHNS2050

Panasonic Smart Home pohybový senzor

Kód: SHOSPAHNS2050
Skladem 5 a více kusůZjistit dostupnost na prodejnách
Cena: 699 Kč 1 099 Kč
Pohybový senzor. Přepínač citlivosti senzoru (vysoká/nízká). Pyroelektrický infračervený senzor (tepelné čidlo). Rozsah detekce: na vzdálenost přibl. 5 m v horizontálním úhlu přibl. ±45° a vertikálním přibl. ±10°, dlouhá životnost baterie (1 rok)

Panasonic SmartHome pohybový senzor (KX-HNS102FX)

Snímač zajišťující bezpečnost pohybu - pohybový senzor předává signál do Hubu, pokud detekuje pohyb v příslušném sektoru. Poté se spustí příslušné reakce, jako například zaslání upozornění na smartphone, rozezvučení zvukového alarmu nebo aktivace jiných zařízení systému Chytré Domácnosti.

* Tento produkt musí být použit spolu s jednotkou Hub (KX-HNB600). Všechny sady Smart Home Kit obsahují Hub. Celkem 50 senzorů (včetně senzorů pohybu, oken/dveří, úniku vody a rozbití skla), vnitřních sirén, chytrých zásuvek, přístupových klávesnic, ovladačů na klíče a záložních baterií lze připojit k Hubu.

Senzor zajišťující bezpečný pohyb

Systém může zachytit pohyb narušitele a aktivovat poplachové sirény nebo kamery. Pohybové senzory Chytré Domácnosti se mohou používat pro nastavení různých automatických domácích efektů.

Například po spuštění pohybového senzoru na schodišti můžete rozsvítit příslušné světlo v přízemí napojené na chytrou zásuvku. Můžete rovněž nastavit citlivost pohybových senzorů, aby nedošlo k jejich náhodné aktivaci domácími zvířaty.

Snadné použití

Jakoukoli část systému Chytré Domácnosti Panasonic můžete plně kontrolovat pomocí svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím intuitivní aplikace. Tato aplikace má několik různých funkcí. Je schopna sledovat pohyb snímaný kamerou, zapínat a vypínat světlo nebo upozorňovat na spuštění senzorů na oknech nebo pohybových senzorů. Dokonce umí i přehrávat ukolébavky v dětském pokoji. Je to něco jako ovládání celé domácnosti prostřednictvím mobilního telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Více informací zde. | Powered by Setos spol. s r.o. © 2018