Panasonic Smart Home pohybový senzor
Kód: SHOSPAHNS2050

Panasonic Smart Home pohybový senzor

Kód: SHOSPAHNS2050
Pohybový senzor. Přepínač citlivosti senzoru (vysoká/nízká). Pyroelektrický infračervený senzor (tepelné čidlo). Rozsah detekce: na vzdálenost přibl. 5 m v horizontálním úhlu přibl. ±45° a vertikálním přibl. ±10°, dlouhá životnost baterie (1 rok)
Skladem
699 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Panasonic SmartHome pohybový senzor (KX-HNS102FX)

Snímač zajišťující bezpečnost pohybu - pohybový senzor předává signál do Hubu, pokud detekuje pohyb v příslušném sektoru. Poté se spustí příslušné reakce, jako například zaslání upozornění na smartphone, rozezvučení zvukového alarmu nebo aktivace jiných zařízení systému Chytré Domácnosti.

* Tento produkt musí být použit spolu s jednotkou Hub (KX-HNB600). Všechny sady Smart Home Kit obsahují Hub. Celkem 50 senzorů (včetně senzorů pohybu, oken/dveří, úniku vody a rozbití skla), vnitřních sirén, chytrých zásuvek, přístupových klávesnic, ovladačů na klíče a záložních baterií lze připojit k Hubu.

Senzor zajišťující bezpečný pohyb

Systém může zachytit pohyb narušitele a aktivovat poplachové sirény nebo kamery. Pohybové senzory Chytré Domácnosti se mohou používat pro nastavení různých automatických domácích efektů.

Například po spuštění pohybového senzoru na schodišti můžete rozsvítit příslušné světlo v přízemí napojené na chytrou zásuvku. Můžete rovněž nastavit citlivost pohybových senzorů, aby nedošlo k jejich náhodné aktivaci domácími zvířaty.

Snadné použití

Jakoukoli část systému Chytré Domácnosti Panasonic můžete plně kontrolovat pomocí svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím intuitivní aplikace. Tato aplikace má několik různých funkcí. Je schopna sledovat pohyb snímaný kamerou, zapínat a vypínat světlo nebo upozorňovat na spuštění senzorů na oknech nebo pohybových senzorů. Dokonce umí i přehrávat ukolébavky v dětském pokoji. Je to něco jako ovládání celé domácnosti prostřednictvím mobilního telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019