Panasonic Smart Home vnitřní kamera
Kód: SHOSPAHNCX050

Panasonic Smart Home vnitřní kamera

Kód: SHOSPAHNCX050
Barevná kamera s nočním viděním a vestavěným mikrofonem pro živé sledování a nahrávání. Zabudovaný vizuální senzor (detektor pohybu), audio senzor a teplotní čidlo mohou být použity ke spouštění dalších akcí. Vestavěný mikrofon a mikrofon.
Skladem
1 429 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Panasonic SmartHome vnitřní kamera (KX-HNC200FX)

Vnitřní kamera - nic jí neuteče.

Ovládejte celý systém Chytré Domácnosti včetně barevné kamery ze svého smartphonu a mějte tak přehled o tom, co se děje u vás doma, i když tam nejste.

Sleduje vše, na čem záleží.

Vnitřní kamera systému Chytré Domácnosti vidí vše, co se děje u vás doma, když tam nejste. Jakmile pohybové nebo infračervené senzory detekuji problém, kamera může odeslat upozornění na smartphone. Můžete také nastavit kameru tak, že bude ignorovat určité oblasti, například aby kočka procházející kuchyní nespustila alarm.

Dává pozor na vaše spící děti

Vnitřní kamery Panasonic jsou ideální chůvičkou pro vaše dítě. Jejich schopnost nočního vidění umožňuje vizuální kontrolu dítěte ve tmě, díky vestavěnému mikrofonu uslyšíte, když bude mít dítě potíže.

Můžete své dítě uklidnit vlastním hlasem či ukolébavkou přes vestavěný reproduktor. Kamera může také sledovat teplotu v místnosti, pokud je příliš vysoká, pošle vám upozornění.

Mějte svůj domov u sebe, ať už jste kdekoli

S vnitřní kamerou Panasonic se budete stále cítit jako doma, ať už budete kdekoli. Kamera může posílat živé barevné video z vašeho domova na smartphone nebo tablet a pokud pohybové a zvukové senzory na kameře detekují problém, bude vám odesláno upozornění. Můžete si také vybírat jednotlivé snímky z živého vysílání kamery.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019