Panasonic Smart Home vnitřní siréna
Kód: SHOSPAHNS5050

Panasonic Smart Home vnitřní siréna

Kód: SHOSPAHNS5050
2 úrovně hlasitosti (vysoká/nízká), možnost montáže na zeď. Zdroj: AC (220-240V, 50/60Hz). Při sepnutí senzory vydává hlasitý zvuk (až 100 dB) a bliká LED světlem. Kompatibilní se záložní baterií (KX-HNP100FX).
Skladem
869 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Panasonic SmartHome vnitřní siréna (KX-HNS105FX)

Vnitřní siréna - hlasitý a pronikavý zvuk - nic nepoví nechtěnému vetřelci jasněji, že je čas odejít, než spousta blikajících světel a hlasitý alarm. Se zvukovým výstupem 110dB je vnitřní siréna systému Chytré Domácnosti opravdu hlasitá!

Vnitřní sirény mohou být nastaveny na spuštění v případě aktivace jakéhokoli pohybového senzoru, kamery, okenního nebo dveřního senzoru. Jakmile je spuštěna, zapne siréna blikající světlo a začne vydávat takové množství hluku, které žádný vetřelec (ani spící soused) nemůže ignorovat. Pokud je pro vás nastavená hlasitost 110 dB trochu moc, můžete ji snížit dle potřeby.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019