Panasonic Smart Home záložní baterie HUB
Kód: SHOSPAHNP1050

Panasonic Smart Home záložní baterie HUB

Kód: SHOSPAHNP1050
Li-Ion záložní baterie s kapacitou 1 450 mAh pro HUB, kamery a sirénu. V modu Standby na HUBu i při nahrávání u kamery vydrží baterie až 1 hodinu.
Skladem
899 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Panasonic SmartHome záložní baterie (KX-HNP100FX)

Volitelná záložní baterie - pamatujte na to, že při výpadku energie je nutno k systému Chytré Domácnosti přidat záložní baterii.

* Tento produkt musí být použit spolu s jednotkou Hub (KX-HNB600). Všechny sady Smart Home Kit obsahují Hub. Celkem 50 senzorů (včetně senzorů pohybu, oken/dveří, úniku vody a rozbití skla), vnitřních sirén, chytrých zásuvek, přístupových klávesnic, ovladačů na klíče a záložních baterií lze připojit k Hubu. Tento produkt vyžaduje připojení k elektrické síti.

Zajištění dodávky energie i při výpadku proudu

Pokud je Hub systému Chytré Domácnosti připojen k volitelné záložní baterii, nepřestává pracovat ani v případě výpadku proudu. S dodatečnou zálohou mohou energii z baterií využívat také vnitřní kamery (KX-HNC200) a vnitřní sirény (KX-HNS105).

*Napájecí adaptér musí zůstat neustále připojen.

Oznámení výpadku energie

Používání záložní baterie spolu s Hubem systému Chytré Domácnosti umožňuje volat na předem naprogramovaná čísla (přes pevnou linku) v případě výpadku proudu. Systém přehraje automatickou zprávu a příjemce hovoru tak může provést odpovídající akci.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019