Samsung SM-R322NZWAX Gear VR lite v. reality brýle
Kód: ACOSSUR322050

Samsung SM-R322NZWAX Gear VR lite v. reality brýle

Kód: ACOSSUR322050
Nakoukněte do virtuální reality se speciálními brýlemi Samsung Gear VR Lite! Zasuňte svůj telefon do brýlí a ponořte se do virtuální reality jednoduše a snadno. Intuitivní ovládání na velkém touchpadu.
999 Kč

Prodej ukončen

Samsung Gear VR

Displej


Nasaďte si Gear VR a během okamžiku se ocitnete v místě dění. Díky displeji Super AMOLED, širokému zornému poli, přesnému sledování hlavy a nízké latenci se virtuální realita blíží skutečnosti.

Kompatibilita


Zařízení Gear VR bezproblémově spolupracuje se smartphony Galaxy*. Stačí zasunout telefon a můžete vyrazit až na kraj světa.
* Kompatibilní s modely Galaxy Note 5, S6 edge+, S6 a S6 edge.

Design


Abyste dosáhli nových úrovní, potřebujete pohodlný headset. To je důvodem, proč je nyní kromě širšího rozhraní zařízení Gear VR o 19% lehčí oproti předchozímu modelu. A díky většímu touchpadu je ovládání snadnější a přesnější.
* Bez smartphonu Galaxy.

Obsah


Na tomto představení nejsou žádná špatná místa k sezení. Velká obrazovka je celá vaše. Jakmile budete připraveni, vyberte si podle svého ze široké nabídky obsahu a pohodlně se usaďte s občerstvením dle vašeho výběru.
* Obsah se může lišit v závislosti na zemi a regionu.

Dobrodružství


Když si nasadíte Gear VR, nic není nemožné. Díky neustále se rozšiřující studnici her nikdy nebudete mít nedostatek dobrodružství, ať už raději bojujete s nemrtvými nebo cestujete na létajícím koberci.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019