WowWee MIP - White and Black
Kód: APOOWWMIP0010

WowWee MIP - White and Black

Kód: APOOWWMIP0010
WowWee je inteligentní robot ovládaný gesty nebo chytrým zařízením Android či iOS. Pohybuje se po dvou unikátních kolech a je schopen Vám jak pomoci - unese, nebo přemístí plechovku s pitím, tak si hrát - tančí, bojuje. Staňte se nejlepšími přáteli.
2 190 Kč

Prodej ukončen

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

WowWee MIP

Malý balanční domácí robot na 2 kolech, který reaguje na Vaše gesta, je nabitý funkcemi a má svou vlastní osobnost. MiP miluje sledování Vaší dlaně a balancování s podnosem. Užijte si jeho ovládání a následných reakcí díky technologii GestureSense nebo pomocí zařízení disponujícími Bluetooth technologií. Je to inteligentní robot a hračka v jednom.

Získá si bezesporu nejenom děti, ale i dospělé fanoušky robotických vychytávek. Tento zábavný robotický kamarád bude zvídavě prozkoumávat Váš domov, vyhýbat se překážkám, pobaví Vás okouzlujícím tancem i neuvěřitelnými triky a dokonce je schopný Vám donést, tedy spíše dovézt na podnosu požadovanou věc - unese totiž náklad o hmotnosti až 0,6 kg. Jednou bude mít výbornou náladu, jindy ho naopak může něco rozčílit - je to zkrátka opravdová osobnost. Budete překvapeni, co všechno tento unikátní robot dokáže.

Jednoduché ovládání

Robot se ovládá buď pomocí jednotlivých gest dlaní, které rozpozná díky vestavěnému infračervenému čidlu, nebo jej můžete navigovat svým zařízením s operačním systémem iOS nebo Android. Jednotlivá gesta lze spojit dohromady a robota naprogramovat tak, aby vykonal činnost, skládající se až z 50 individuálních příkazů.

Jedinečný a zábavný robot

Pokud zatoužíte si s ním jen tak hrát, zkuste ho pomocí dlaní, kterými mu budete bránit v pohybu, uzavřít do virtuální "klece". Čím déle mu budete bránit, tím obtížnější to pro Vás bude. Jak se zachová, když Vám z tohoto sevření dokáže utéct? Nechejte se překvapit. A což teprve, když si koupíte dva tyto roboty, nabídnou Vám další rozšířené funkce a neutichající zábavu ve formě boje nebo boxování.

A když budete chtít, ať baví on Vás, prostě ho přepněte do režimu tancování a robot bude tancovat do rytmu hudby. S tímto jedinečným robotem se nudit rozhodně nebudete.

Šikovný pomocník

Takže pro něj nebude problém třeba cestovat mezi místnostmi a pokud mu nebude nic bránit v cestě, dovézt Vám z kuchyně například plechovku s pitím nebo nějakou tu sladkost. Stačí tlesknout a naložený náklad je u Vás. S tímto robotem se nudit rozhodně nebudete a možná občas i zapochybujete, zda přece jen není živý.

Youtube

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2018