Xiaomi Mi Air Purifier Anti-formaldehyde Filter
Kód: ACOSXIAIRP071

Xiaomi Mi Air Purifier Anti-formaldehyde Filter

Kód: ACOSXIAIRP071
Cylindrický 360° filtr nasává vzduch ze všech směrů mnohem efektivněji než konkurenční přístroje. Kvalitní třívrstvý HEPA filtr od japonského výrobce Toray zachycuje částice až 0,3µm malé a dle zdravotní certifikace zachytí až 99,3% PM2.5 částic.
Skladem
990 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Mi Air Purifier Anti-formaldehyd filtr

To, jak dobře filtr funguje, závisí na jeho schopnosti čištění a aerodynamickém designu. Filtr, který je dodáván 3 nejlepšími výrobci čističů vzduchu v USA, kombinuje aerodynamický 360° válcový design s výkonným trojitým filtrem, který se skládá z primárních, HEPA a aktivních uhlíkových vrstev. Snadné použití a výměna. Rovnováha výkonu a kvality je to, co dělá Mi čističku vzduchu tak efektivní.

  

Ultra hustý HEPA filtr třídy 11

HEPA (High-efficiency Particulate Arrestance) je často používán v nemocnicích a laboratořích k odfiltrování částic velikosti mikronů. Čistička vzduchu Mi Air využívá ultra hustý filtr Toray PP a PET HEPA pro zachycení PM2,5, PM0,3, pylu a dalších inhalovaných částic, což umožňuje průchod pouze čistého vzduchu. Měří 7,7 m při plném vysunutí a účinně odfiltruje 99% částic PM0,3 a 99,99% částic PM2,5.


Kvalitní kokosové aktivní uhlí

Filtr pochází z jihovýchodní Afriky. Aktivní uhlí absorbuje škodlivé plyny, které HEPA nedokáže filtrovat. Kokosové aktivní uhlí Mi Air Purifier patří mezi nejúčinnější svého druhu. V kombinaci s antifaldehydovou formulací, která účinně absorbuje škodlivé chemikálie, jako je formaldehyd, benzen a čpavek, jakož i pachy a kouř. Nabízí celkovou rozlohu 57 000 m2 nebo 8 fotbalových hřišť.  

Monitorování v reálném čase

Všechny filtry časem ztratí účinnost a musí být okamžitě vyměněny. Filtry, které nejsou včas vyměněny, nemusí být schopny blokovat škodlivé látky nebo mohou způsobit sekundární kontaminaci. Oproti tomu, co jiní mohou inzerovat, čištění starých filtrů vodou nebo vysavačem nezaručuje, že filtr znovu získá svou účinnost. Doporučujeme měnit filtry každých šest měsíců nebo méně, v závisloti na vašem použití. Použijte aplikaci Mi Home pro sledování životnosti filtru a zasílání upozornění na upozornění, když je třeba vyměnit filtr.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019