Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5”
Kód: POTBXILDCW050

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5”

Kód: POTBXILDCW050
Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5 je jednoduchý zápisník, 13-palcový LCD displej, černé pozadí, zelené písmo. Nemá paměť - popíšete jednu stránku, poté vymažete kompletně jedním tlačítkem. Magnetické pero je součástí balení.
Skladem na prodejně Zjistit dostupnost na prodejnách
599 Kč
Více informací

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5”

  • Speciální 13,5“ LCD displej
  • Tmavé pozadí nevyzařující modré světlo
  • Snímá i tlak stylusu
  • Kreslit lze i prsty a jinými předměty
  • Tlačítko zamčení obrazovky
  • Výdrž baterie až 1 rok

 
Jednoduchý zápisník

Tablet používá přizpůsobený materiál LCD, takže modrozelený rukopis je velmi jasný. Poskytuje také plynulý zážitek z psaní. Pomocí technologie vysoce citlivého snímání tlaku a přizpůsobené obrazovky LCD je váha písma rukopisu ovlivněna tlakem na psaní, čím větší je tlak, tím silnější a naopak. Pomocí prstů nebo jiných předmětů na obrazovce můžete psát bez prodlení. Se stylusem budete mít lepší zážitek z psaní. Obrazovku můžete snadno vymazat pouhým stisknutím tlačítka a můžete kdykoli začít vytvářet.


Žádné záření a neškodné pro děti

Z tabletu nevyzařuje modrý paprsek, nebliká, odráží přirozené světlo. Žádný inkoust a chemické pigmenty, zcela neškodný pro oči a pokožku. Nechybí spínač zámku, aby nedošlo ke ztrátě důležitého obsahu. Pokud obrazovku vymažete 100krát každý den, může buňka s jedním tlačítkem vydržet 1 rok.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021