VŠECHNY NAŠE PRODEJNY JSOU OPĚT OTEVŘENÉ! Těšíme se na vás!
Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush, White
Kód: ACOSXIELTO050

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush, White

Kód: ACOSXIELTO050
Elektrický kartáček byl vyvinut japonskými a německými odborníky, odstraňuje až 7x více plaku, o 40% větší hustota štětin. Certifikované hlavice DUPont, 3 módy čistění, 100% voděodolnost IPX7, protiskluzový povrch, bezdrátové nabíjení.
Skladem
990 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush 

Dosáhněte životního sebevědomí pomocí úsměvu.

Tak zdánlivá maličkost, jakou je čištění zubů, má na náš život velký vliv. Dobré čistící návyky nejenom činí náš život zdravějším, ale navíc nás naplňují sebevědomím. Jak učinit naše zuby zdravějšími a naplnit náš úsměv seběvědomím? Mi Sonic Electric Toothbrush vám nyní nabízí zcela nové řešení.


Vysoce výkonný magnetický levitační motor.

Dobrý elektrický zubní kartáček musí disponovat nejenom vysokofrekvenčními vibracemi, ale také silným pohonem. Použitý vysoce výkonný magnetický levitační motor byl vyvinut nezávislými německými a japonskými odborníky. Vytváří více než 31000 vibrací za sekundu a má točivý moment až 230 gf.cm, díky tomu je síla vysokofrekvenčního motoru uchována a navíc se přenáší do hlavice kartáčku mnohem efektivněji. Zubní kartáček si tak zachová svou sílu, i když je umístěn v těsné blízkosti zubů. Čistící síla pohání vodu a pěnu ze zubní pasty v ústní dutině, malými pulsy čistí mezizubní prostory a odstraňuje zubní plak, čímž čistí efektivněji než manuální kartáček.  

Zdánlivě obyčejný, ale velmi odlišný.

Malá kartáčková hlavice se zdá obyčejná, ale je zcela odlišná od běžných kartáčkových hlavic. Hlavice využívá technologii vysoce hustého osazení štětin, je bez obsahu kovů a odolná proti rzi. Spodní část štětin je vytvarována pomocí tepelné fúze a poté jsou štětiny upevněny pomocí svrchního dílu na hlavici. V porovnání s běžnými kartáčkovými hlavicemi řeší provedení bez kovu problém s rezivěním a hromaděním nečistot, navíc je také ekologičtější a zdravější. Použitím výběrových amerických Dupont měkkých štětin špičkové kvality a technologie hustého osazení se celkové množství štětin zvýší přibližně o 40 %. Každá štětina byla obroušena do kulatého tvaru, aby se zabránilo poškrábání dásní a povrchu zubů.


Tři nastavitelné režimy, neomezená volba.

Se sonickým elektrickým zubním kartáčkem můžete pomocí tlačíka přepínat mezi jednotlivými režimy. Volit můžete mezi standardním, jemným a osobním režimem, který lze nastavit podle individuálních potřeb, k uspokojení požadavků vaší každodenní dentální hygieny.  

Kontrola pomocí mobilní aplikace.

Režimy čištění - délku, intenzitu a další funkce - si lze přizpůsobit podle individuálních každodenních návyků a stravování. Nastavením lze také vylepšovat funkce a režimy tak, aby uspokojily ještě více nároků na čištění.


Kartáček, který pozná, zda je čištění efektivní.

Jak poznáte, že si správně čistíte zuby? Mi Sonic Electric Toothbrush vám přináší řešení. Zabudovaný vysoce přesný senzor akcelerace detekuje pozici, v jaké je držen zubní kartáček, a monitoruje 6 čištěných oblastí povrchu zubů a jaký je na nich strávený čas. Po připojení kartáčku na mobilní aplikaci pomocí Bluetooth si můžete zobrazit skóre každého čištění - pokrytou plochu, rovnoměrnost, délku čištění a další data - a kdykoliv si prohlédnout a sdílet svou denní, týdenní nebo i měsíční statistiku.  

Na jedno nabití vydrží až 18 dní.

K největším nepříjemnostem u elektrických zubních kartáčků patří strach, že se po několika dnech používání vybijí nebo se náhle vybijí během čištění zubů. Mi Sonic Electric Toothbrush má zabudovanou 700mAh lithiovou baterii, která má v porovnání s NiMh baterií delší výdrž a žádný paměťový efekt. Na jedno plné nabití vydrží baterie až 18 dní. Zároveň s použitím mobilní aplikace lze zobrazit zbývající procenta baterie, aby se předešlo náhlému vybití kartáčku.


Pohodlná a bezpečná nabíjecí stanice.

Mi Sonic Electric Toothbrush disponuje celosvětově univerzálním USB rozhraním, které může být přímo napojeno na přenosný zdroj energie, počítač a další nabíjecí zařízení. Nabíjecí stanice zároveň automaticky rozpozná Mi Sonic Electric Toothbrush a začne ho nabíjet na vyšší výkon. Při detekování prstýnku, mincí a dalších kovových předmětů se automaticky uvede do režimu nižšího výkonu, aby se zabránilo neúmyslnému popálení při doteku. Bezpečné a pohodlné.  

Integrované kompatkní tělo, stupeň vodotěsnosti IPX7.

Díky použití techniky integrovaného procesu vstřikování plastů jsou různé části těla kartáčku jednolitě spojeny dohromady, vnější povrch je bez spojů, tělo i podstavec dosahují stupně vodotěsnosti IPX7. Povrch těla je jednoduché a čisté, matně bílé barvy, přidávající zároveň texturu a frikci, čímž je potěchou jak pro oči, tak na dotek. Takováto krásná a chytrá podložka ve vaší domácnosti v kombinaci s atmosférou čistoty ve vaší koupelně zanechá ve vašem životě pocit bohatství.

Každý detail slouží k zajištění bezpečného používání pro uživatele. Abychom zabránili vyklouznutí a rozbití kartáčku z důvodu mokrých rukou při čištění zubů, sonický zubní kartáček má na zadní části držadla pruh protiskluzových výstupků, které zajišťují bezpečnost používání.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2020