Všechny naše prodejny jsou opět otevřené. Těšíme se na vás!
Elgato Eve Thermo - Termostatická Hlavice 2017
Kód: APCDELEVTH002

Elgato Eve Thermo - Termostatická Hlavice 2017

Kód: APCDELEVTH002
Elgato Eve Thermo je kompatibilní s Apple HomeKitem, takže si můžete doma nastavit ideální teplotu pomocí Siri nebo aplikace na iPhonu či iPadu. Jednosuše lze definovat časové rozvrhy automatického topení podle denního programu členů domácnosti.
Není skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
1 990 Kč
Více informací

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Elgato Eve Thermo - termostatická hlavice

Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnoho času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci. 

Elgato Eve Thermo je kompatibilní s Apple HomeKitem, takže si doma můžete pomocí iPhonu, iPadu nebo Apple Watch nastavit dokonale komfortní teplotu. Vytápění pokojů se teď dá mimořádně snadno automatizovat podle přítomnosti, pravidel a scén. Příjemnou teplotu si vyladíš podle Siri, aplikace Eve, aplikace Apple Domácnost, Ovládacího centra nebo kapacitního dotykového ovládání. A ušetříte energii, ani nebudete vědět jak. Samozřejmostí je detekce otevřeného okna, režim dovolené, ochrana ventilu a jiné.


Termostat Eve Thermo se technologií Bluetooth propojuje přímo s iPhonem nebo iPadem, takže nepotřebuje žádný rozbočovač, bránu nebo most. Eve díky technologii Apple HomeKit nabízí snadné ovládání, vyspělé zabezpečení a integraci se Siri.  

Celý ekosystém Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie se vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoli připravena vás podrobně o všem informovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021