Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
Gigaset elements chytrá zásuvka
Kód: TBZSGIH251960

Gigaset elements chytrá zásuvka

Kód: TBZSGIH251960
Instaluje se do elektrické zásuvky 230V a díky aplikaci Gigaset elements můžete Vaším smartphonem na dálku ovládat do ní zapojené přístroje/spotřebiče.
Skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
990 Kč
Více informací

Gigaset elements chytrá zásuvka

Gigaset elements chytrá zásuvka je elektrické zařízení pro zapojení do elektrické zásuvky pro ovládání dalších zařízení a automatizaci zabezpečovacího zařízení Gigaset Elements. Toto zařízení doplňuje Váš systém senzorů Gigaset elements. Můžete ovládat své přístroje zapojené do elektrické zásuvky Gigaset elements, zatímco jste pryč ze svého Smartphonu přes aplikaci Gigaset Elements. Funkce produktu: zapínání / vypínání přes aplikaci, zapnout / vypnout ručně, nastavení časovače. Požadavky - 100-240 V AC, 50-60 Hz, instalovaná a nakonfigurovaná základna, Gigaset elements aplikace.

Gigaset elements chytrá zásuvka má nejčastější použití jako spínací digitální zásuvka, díky které můžete v nastavených časech vypínat a zapínat lampičku. Nejlepší ochrana proti zlodějům je, když si myslí, že jste doma. Tato zásuvka může ve vaší nepřítomnosti spínat lampu nebo rádio, a tím navodit dojem přítomnosti osoby v bytě, či domě, i když je objekt prázdný. Gigaset elements chytrá zásuvka také i ve Vaší nepřítomnosti může opakovaně spínat a vypínat například topení nebo rádio. Programování je velmi jednoduché, takže je to vhodné i pro lidi se záporným vztahem k technice.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021