Panasonic Smart Home chytrá zásuvka
Kód: SHOSPAHNA0050

Panasonic Smart Home chytrá zásuvka

Kód: SHOSPAHNA0050
Chytrá zásuvka. Maximální příkon: 2400W (10A x 240V). Spotřeba energie: standby: přibl. 0.5 W, maximální: přibl. 1.1 W. Lze vypínat a zapínat pomocí aplikace nebo při spuštění vestavěnou proudovou ochranou. Spotřeba energie se zaznamenává v aplikaci

Obsah balení: KX=HNA101PDW

Skladem
899 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Panasonic SmartHome chytrá zásuvka (KX-HNA101FX)

Chytrá zásuvka společnosti Panasonic představuje zcela novou dimenzi kontroly nad zařízeními instalovanými v domácnosti.

* Tento produkt musí být použit spolu s jednotkou Hub (KX-HNB600). Všechny sady Smart Home Kit obsahují Hub.

Skutečně dálkové ovládání

Pomocí chytré zásuvky Panasonic můžete používat svůj smartphone k ovládání domácích elektrických spotřebičů a zařízení, a to bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Chcete zapnout kotel před probuzením? Žádný problém. Potřebujete zapnout ohřívač před příchodem domů? V pořádku. Chcete rozsvítit světlo, když nejste doma, abyste odradili případné zloděje? Pouze stačí zvolit možnost v aplikaci a vše je zařízeno.

Užijte si dovolenou bez obav.

Prázdninový režim chytré zásuvky umožňuje vypínání a zapínání provozu u jakýchkoli zařízení připojených k systému chytrých zásuvek.

Může to vypadat, jakoby byl někdo stále doma - můžete například na dálku zapínat a vypínat světla - přitom budete někde na pláži na druhém konci světa.

Snižte svůj účet za energie

Chytré zásuvky vám zajišťují daleko lepší kontrolu nad spotřebovanou elektrickou energií. Můžete například pomocí svého smartphonu vypnout elektrické zařízení, které jste zapomněli vypnout při odchodu z domu. Chytré zásuvky také automaticky měří spotřebu energie u jakýchkoli zařízení, která jsou k tomuto systému připojena. Příslušné údaje předává do smartphone aplikace. Získáváte tak přehled o zařízeních, která mají nejvyšší spotřebu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019