0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
iSpace.cz
Huawei Watch Ultimate. High-endové chytré hodinky pro ty nejnáročnější.

Huawei Watch Ultimate. High-endové chytré hodinky pro ty nejnáročnější.

 
Publikováno dne 28.04.2023

Po nějaké době tu máme opět vrcholný kousek techniky z říše Wearables, tentokrát od proslulé legendy Huawei, značky, která v roce 2022 obdržela titul devátého nejhodnotnějšího brandu planety. Chytré hodinky s přízviskem Ultimate, jež jsou ostrými vyzyvateli a přímými konkurenty prominentním modelům Apple Watch Ultra, cílí na vášnivé sportovce všech úrovní, nadšence do potápění, odvážné dobrodruhy i všechny uživatele, co si zakládají na bezkonkurenčním propojení funkčnosti a prémiového designu. Huawei Watch Ultimate snoubí ve své sofistikované konstrukci vzácné a mimořádně odolné materiály spolu s inovativním softwarem, pokrokovými zdravotními & fitness metrikami a fantastickou výdrží na baterii. Jsou ověnčeny řadou mezinárodních certifikací a představují skutečně nekompromisní pojem v segmentu nositelné elektroniky. Ponořte se do hlubin a prozkoumejte oceán mistrovství. V dnešním článku vás s těmito grandiózními hodinkami seznámíme od A do Z.

Ve víru upgradů.

Společnost Huawei učinila po více než dvou letech, kdy se chytré hodinky vzešlé z její dílny po funkční a designové stránce příliš nelišily, obrovský boom. Model Ultimate je markantním technologickým průlomem, jenž přináší podstatné novinky a četná vylepšení jak po stránce programového vybavení, tak i funkčního potenciálu (ve srovnání s generacemi Huawei Watch GT 3 a Watch GT 2). Honosí se nejlepším displejem z celé řady, bezprecedentním pouzdrem z tekutého kovu (z amorfní slitiny na bázi zirkonia), safírovým sklíčkem, rámečkem a zády z nanokrystalické keramiky i zdaleka nejvýkonnější baterií. Má zabudovaný propracovaný expediční režim pro zanícené milovníky turistiky či dlouhých maratonů, a především disponuje unikátními technologiemi pro potápění (vydrží ponor až do hloubky 100 m) a vodní sporty
chytré hodinky Huawei Watch Ultimate

Styl a prestiž.

Huawei Watch Ultimate si můžete pořídit hned ve dvou verzích, a to v černé barvě s polymerovým řemínkem (Expedition Black) nebo v modré s řemínkem kovovým (Voyage Blue). V balení naleznete mimo samotných hodinek také nabíječku s USB-C kabelem a průvodní dokumentací, přičemž každá varianta je dodávaná i se speciálním prodlouženým potápěčským řemínkem z HNBR, tedy z tzv. hydrogenovaného nitrilového kaučuku, jenž vyniká enormní nárazuvzdorností, super pružností a vysokou rezistencí vůči opotřebení. Edici Voyage Blue nadto obdržíte i s exkluzivním titanovým náramkem, který parádně dokreslí váš status a postará se o nezapomenutelnou reprezentaci na všech významných událostech. 

Heroické. Nesmrtelné.

Revoluční tekutý kov garantuje 4,5× větší pevnost ve srovnání s ocelí, 2,5× vyšší tvrdost při porovnání s titanem a o 17,5 % nižší hmotnost ve srovnání s konvenčně používanými kovy. Chytré hodinky Huawei Watch Ultimate jsou nezdolnými predátory, což mimo jiné stvrzuje certifikace EN 13319 (standardy pro potápěčské příslušenství), norma vodotěsnosti 10 ATM (ISO 22810) či obdivuhodný fakt, že byly testovány po dobu jednoho měsíce v uzavřeném prostředí, a to ve vysoké vlhkosti, s výskytem mořské vody a různých kyselin a zásad, a přesto nevykazovaly sebemenší stopy koroze. Jejich safírové sklíčko, co chrání podmanivý 1,5palcový LTPO AMOLED displej, je vysoké 2,35 mm a brilantně vzdoruje jakémukoliv poškrábání. Hvězdně září i zbylé části hodinek, nově tvořené výběrovými keramickými materiály, konkrétně jejich jemnými nanočásticemi, které snesou bez obav i ty nejextrémnější nástrahy nespoutaného sportování. 

Přesně ve svém živlu.

Smart Watch Huawei Ultimate se pyšní 16 vodotěsnými strukturami, díky čemuž odolají nezměrnému tlaku v hloubce až 110 metrů. Jsou jasnou volbou číslo jedna pro všechny potápěče i libovolné styly potápění – průkopnický software se sadou speciálních režimů a profesionálních CEIL metrik vysílá v reálném čase upozornění na dekompresi (Bühlmannův algoritmus), měří vzestupnou rychlost, teplotu vody a bezpečnostní přestávky, monitoruje srdeční frekvenci a úroveň nasycení krve kyslíkem, dává praktické tipy a doporučení a celkově se stará o maximální pohodu a bezpečí uživatele. Huawei Watch Ultimate nejsou jen chytrými hodinkami. Jsou také neobyčejně přesným potápěčským počítačem, co vám zprostředkuje vždy nezapomenutelné zážitky na všech misích při prozkoumávání tajů podvodního světa, a to jak rekreačních, tak i technických. Pomohou vám při výpočtu významných hodnot, jako třeba Gradient faktoru, provedou vás komplexním nácvikem správného dechu a s umem mistra otestují vaši aktuální výdrž. A navíc kreslí překrásné křivky ponorů!
chytré hodinky Huawei Watch Ultimate

Jejich domovem je cesta.

Další, již zmiňovanou novinku u chytrých hodinek Huawei Watch Ultimate reprezentuje senzační expediční režim, který zvládne na jeden zátah fungovat až nepřetržitých 75 h. Pracuje s 5systémovou dvoupásmovou GPS, jež zaručuje maximálně přesné určování polohy s precizním záznamem trasy, dokáže vás informovat o nadmořské výšce, atmosférickém tlaku, nenadálých změnách počasí, východech a západech slunce, přílivech a odlivech či fázích měsíce, a to za neustálého měření SpO2 ve výškových klimatech. Navíc umožňuje aktivaci volitelného nočního módu s charakteristickým tlumeným světlem, čímž výrazně usnadňuje čtení a prohlížení i ve velmi špatných světelných podmínkách.

V síni šampiónů.

Tak jako předchozí řady chytrých hodinek ze série Huawei Watch GT, i model Ultimate disponuje špičkovým hardwarem s jádrem Huawei TruSport, na jehož vyladění se podíleli význační vědci a přední fyziologové. Skýtá podporu více než stovce sportovních a tréninkových režimů, poskytuje cenné rady začátečníkům, ostřílenějším pokročilým i přeborníkům, sestavuje praktické návrhy pro vhodnou intenzitu a objem tréninku, doporučuje optimální regeneraci, koncipuje propracované plány a uchovává statistiky z uplynuvších cvičení. Chytré hodinky Huawei Watch Ultimate umožňují nahrávání tréninkových dat do externích aplikací, jež mají za cíl sestavení individuálního jídelníčku, a nadto se mohou pochlubit i inovací v podobě režimu Swing Like a Pro (komplexní analýza golfového švihu). 

Pro neprůstřelné zdraví.

Samozřejmě se můžete těšit i na nadčasový modul s 8 fotodiodami, umělou inteligencí a technologií Huawei TruSeen 5.0+, který zprostředkovává ultra přesné zdravotní metriky ve všech podmínkách, a to s perfektní spolehlivostí i při působení vnějších rušivých vlivů či za zvuku náročných intervalových tréninků. Srdeční frekvenci, nasycení krve kyslíkem, délku a kvalitu spánku i řadu dalších údajů budete mít s chytrými hodinkami Huawei Watch Ultimate vždy pod jasným drobnohledem přímo na svém zápěstí. Zdokonalením prošla EKG analýza, nově s vylepšeným beat-by-beat řešením pro preciznější a citlivější sběr srdečního signálu, a nechybí rovněž mnohé funkcionality sledující hladinu stresu, dýchaní, ženský menstruační cyklus či úroveň arteriosklerózy a arteriální tuhosti

Září každým coulem.

Podobně jako Apple Watch Ultra, i Huawei Watch Ultimate mají na pouzdře celkem tři ovládací tlačítka – jedná se otočnou hlavici pro zapínání/vypínání dlouhým stisknutím, návrat na domovskou obrazovku, vyvolání mřížky s nabídkou aplikací, zoom či přetáčení seznamů. Druhé funkční tlačítko slouží k promptnímu zobrazení tréninkového menu, v případě delšího stisku pak k aktivaci hlasového asistenta. A konečně třetí klávesa, příznačně nazvaná Ultimate, je připravená k okamžitému spuštění módů potápění a expedice. Chytré hodinky Huawei Watch Ultimate charakterizuje také energeticky mimořádně úsporný AMOLED displej, jenž umí v závislosti na aktuálním využití chytře optimalizovat svou obnovovací frekvenci v rozsahu 1-60 Hz či vyvíjet krajní jas až 1 000 nitů. V reálném čase se dokáže rovněž přizpůsobit okolním podmínkám, a tak přespříliš nenamáhá zrak ani za temných nocí. 
chytré hodinky Huawei Watch Ultimate

Na dosah a bez limitů.

Smart Watch Huawei Ultimate běží na bázi operačního systému HarmonyOS 3.0 a jsou vybaveny platformou Watch AppGallery, jež obsahuje kvanta doplňkového softwaru, řadu pestrých gadgetů i tisíce impozantních ciferníků pro dokonalou úroveň personalizace. Chytré hodinky Huawei Ultimate spolupracují s Android i iOS zařízeními a nově (ve srovnání s předchozími řadami) v sobě snoubí možnost rychlého odpovídání na SMSky i zprávy z WhatsAppu, Instagramu nebo třeba Telegramu, a to prostřednictvím šikovně předpřipravených šablon a emotikonů. Samozřejmostí jsou pak i nástroje pro sdílení tréninkových tipů, poslech muziky nebo navrhování vlastních designových motivů. 

Čas je na vaší straně.

Až dvoutýdenní výdrž na jedno nabití při běžném používání? Ano, čtete správně. Velké pouzdro hodinek Huawei Watch Ultimate pojalo úctyhodnou 530mAh baterii, která uspokojí potřeby i velice aktivních uživatelů. Ve srovnání s konkurenčními Apple Watch Ultra nebo Google Pixel Watch, jež nabízejí sotva 1,5-2denní provoz, jde o jasnou volbu non plus ultra pro všechny, kdož vyžadují bezpodmínečnou spolehlivost a jištění i při několikadenních sportovních povyraženích. Záznam běhu či jízdy na kole dokážou hodinky nepřetržitě monitorovat do vzdálenosti až 168 km, eventuálně 75 hodin – k tomu navíc podporují bezdrátové nabíjení a šťávu doplňují výrazně rychleji než předchozí řady. Z nuly na 25 % se dostanete už za 10 minut, celých 100 % energie pak hodinky Huawei Watch Ultimate obdrží v cca 60 minutách. Velkým benefitem je také možnost reverzního bezdrátového nabíjení externích zařízení.
Objevte kouzlo nejvytříbenějších technologií pro život v neustálém pohybu a pořiďte si nedocenitelného společníka, který nastavuje novou laťku ve svém oboru. Huawei Watch Ultimate se s pílí a citem postarají o váš mohutný úspěch, a nadto také spolehlivě upoutají pozornost každého z okolí.
 
Autor článku: Jakub Hasman

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Žádnou nevýhodu jsem nenašel!!

user
Ověřený zákazník
20.02.2024

Cena rychlost doručení zkrátka obchod doporučuji

user
Ověřený zákazník
16.02.2024

Nakupoval jsem zde poprvé, a jsem velmi spokojená. Rychlé jednání obchodu a rychlé dodání do 2 dnů. Objednaná sluchátka k telefonu jsou moc pěkná, fungují velmi dobře dle popisu, a byly za výhodnou cenu.

user
Ověřený zákazník
14.02.2024

v pohodě, spokojen

user
Ověřený zákazník
12.02.2024

Nakupuji opakovaně, vždy vše v pořádku, rychlé doručení, potěšil i malý dárek k nákupu.

user
Ověřený zákazník
09.02.2024

vše bylo velmi rychle vyřízeno od objednávky po doručení na prodejnu

user
Ověřený zákazník
06.02.2024

S obchodem MAXIMÁLNÍ spokojenost!

user
Ověřený zákazník
01.02.2024

Rychlost dodání, dobrý výběr

user
Ověřený zákazník
01.02.2024

Děkuji, rad opět nakoupim.

user
Ověřený zákazník
01.02.2024

Velmi rychlý a prozákaznický přístup. Hodinky došly v pořádku, rychle a jsou báječné.

user
Ověřený zákazník
25.01.2024
Všechny recenze

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
30x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
30x v ČR
30x v ČR