0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce

Samsung

Samsung

Světově proslulá jihokorejská značka Samsung, jejíž název v doslovném překladu symbolizuje "tři hvězdy", byla založena v roce 1969 podnikatelem Leem Byungem-chullem. Ačkoliv to na první pohled není vůbec patrné, naming firmy v sobě ukrývá mnoho síly a předsevzetí – hvězda charakterizuje velkolepost, ohromný potenciál, věčnou záři a dalekosáhlý svit, zatímco počet hvězd, trojka, představuje signifikantní vlastnosti Samsungu.

To jest energickou vytrvalost, velikost a hojnost. Touhu a úctyhodné ambice poskytovat lidem produkty, které jim budou pomáhat dosahovat nemožného. Bořit hranice a všechna omezení a každým rokem posouvat limity samotného pokroku.

 

Malý krůček pro značku, obrovský skok pro lidstvo

Samsungu se dostalo celosvětového uznání a obrovského ohlasu již v 70. letech minulého století, tedy takřka pár měsíců po jeho zrodu. Tehdy firma pronikla do oblasti domácích spotřebičů, začala vyrábět špičkové černobílé televize (které v té době patřily k absolutním legendám na trhu) a současně si vydobyla optimální startovní pozici k tomu stát se jedničkou na poli průmyslové výroby polovodičů. Význam "tří hvězd" tak byl naplněn téměř okamžitě a Samsung je pak využíval až do roku 1993 jako klíčovou součást svého loga

 

Následující 80. léta 20. století se nesla v duchu globálního rozvoje elektronického průmyslu a společnost Samsung se i tehdy chopila příležitostí více než zdatně – vybudovala dvě vývojová a výzkumná centra, která mimochodem doposud fungují a významně utvářejí základní stavební pilíře inovativních technologií značky. Každý rok posouval Samsung hranice možného i nemožného a získával si přízeň i respekt zákazníků z celého světa. Na oslavu tohoto počinu a pomyslného začátku éry nových možností společnost aktualizovala své logo, v němž brilantně propojila identitu značky s celofiremními vizemi.

 

Devadesátá léta byla dále charakteristická vlnami fantastických novinek. Samsung představil MP3 přehrávače, digitální televize i telefony, a s postupným vstupem do digitálního věku usilovně pokračoval v navrhování a rozvoji produktového portfolia, jež bylo mezi konkurencí vždy na samém vrcholu. Nikdy nepustil nohu z pedálu a stále byl o krok napřed. Zákazníkům zprostředkovával hvězdné zkušenosti s nejlepšími výrobky své třídy, kupříkladu telefony Galaxy, lifestylovými televizemi nebo jedinečně designovanými domácími spotřebiči. Zkrátka s produkty špičkově odrážejícími současné potřeby trhu a zároveň i předzvěsti budoucnosti.

A epická cesta pokračuje dál a dál

Uplynulo více než 50 let a společnost Samsung čerpající z nesmírně hluboké studnice zkušeností i předního postavení v technologickém odvětví investuje do futuristických systémů, jakými jsou 5G sítě, robotika či umělá inteligence. Stále je poháněná neoblomnou vášní i pronikavou dravostí. Její obdivuhodné poslání, silné hodnoty, vizionářská nadčasovost, globální prosperita, čistá transparentnost, notný optimismus i fenomenální kvalita produktů je zde pro nás výraznou inspirací, proto hrdě nabízíme rozsáhlé produktové portfolio rozprostřené napříč všemi segmenty na našem eshopu ispace.cz. Výrobky značky Samsung jsou našimi nejprodávanějšími.

S produkty značky Samsung nikdy nešlápnete vedle

Ryze typickými vlastnostmi pro ně totiž jsou prémiové materiály nejvyšší kvality, sofistikovaná architektura, důsledně kontrolované výrobní procesy, absolvování náročných zkoušek a testů, důraz na prémiový ikonický design, maximální funkční potenciál předznamenávající mnohdy i budoucí standardy, a konečně samozřejmě i nekompromisní spolehlivost a velkolepá životnost (Samsung u svých produktů leckdy nasazuje prodloužené záruky, které kryjí kvalitu třeba i pět, nebo až dokonce deset let). Atraktivitu koupě podtrhuje v mnoha oblastech i množství výkupních bonusů (třeba při pořízení nového smartphonu) nebo dárek k novému zboží zdarma (přičemž hodnota poděkování k nákupu často převyšuje i několik tisíc korun). Kde všude se tedy u nás se značkou Samsung setkáte a čím modely daných segmentů vyčnívají z řady a převyšují konkurenci?

 

Mobilní telefony

Smartphony Samsung stojí na samém piedestalu trhu, udávají jeho směr a každoročně do něj vnášejí čerstvý svěží vítr plný nejnovějších vychytávek. Za odpovídající cenu se vždy dočkáte nejvyšší možné kvality – na své si přijdou příznivci cenově dostupných mobilů, nejrozšířenější střední třídy, nejluxusnějších vlajkových lodí i neotřelých technologických specialit, kupříkladu ohebných telefonů. Všechny modely byly vyladěny pod taktovkou stylu, elegantního designu, spolehlivého výkonu, dokonalých displejů (ty jsou zcela bez debat jedničkou na trhu), čistého a intuitivního uživatelského prostředí i prvotřídního zabezpečení. TOP pozici nabídky zastupují telefony řady Galaxy S a Galaxy Z (skládací), následované sérií Galaxy A a Galaxy M. Výběrem smartphonu značky Samsung nemáte šanci šlápnout vedle – stovky miliónů nadšených a dlouhodobě spokojených zákazníků po celém světě jsou toho jasným důkazem. 

 

Tablety

Tablety značky Samsung oplývají obrovským potenciálem a pokrývají široké spektrum činností, kterým se na nich můžete věnovat. Jsou vynikající volbou pro studium, práci, zábavu i umělecké činnosti (při použití se stylusem se promění v hotová kreativní studia). Prvotřídní hardwarové vybavení, fenomenální obrazovky, prémiové zpracování i špičková podpora. To jsou společní jmenovatelé každého Samsung tabletu. V závislosti na zvolené řadě se vám pak dostane ještě mnoha dalších benefitů - tablety Galaxy Tab S jsou vlajkoví králové s bezprecedentním výkonem vhodným i k těm nejnáročnějším činnostem, Galaxy Tab A zase představují nejoblíbenější střední třídu s parádně vybalancovanými parametry. 

 

Chytré hodinky

Samsung Smart Watch jsou ty nejlepší technologické kousky, kterými můžete obšťastnit svá zápěstí. Především ale zdraví, samozřejmě. Chytré hodinky od Samsungu disponují nejmodernějšími funkcemi, sofistikovanými senzory pro měření EKG, spánku, tlaku a sportovních výkonů, a rozhodně se s nimi neztratíte v kanceláři, nitru velkoměsta ani hluboko v přírodě. Galaxy Watch vynikají osobitým zpracováním s charakteristickým designem, senzačním operačním systémem Samsung Tizen i znamenitou výdrží baterie. Vybírat můžete z široké škály hodinek s rozličnými variantami pouzder i rozšiřujících funkcionalit – například můžete do některých modelů vložit eSIM a pohodlně telefonovat nebo surfovat na vlnách mobilních LTE sítí.

 

Televize

Samsung je největším světovým výrobcem televizí více než 10 let v řadě a kvalita jeho produktů je v mnoha ohledech nepřekonatelná. V naší nabídce naleznete rozmanitou paletu modelů – od 4K televizí s parádním rozlišením za rozumnou cenu přes QLED a Neo QLED Samsung televize s eminentní kvalitou obrazu i zvuku až po jedinečné Lifestyle televizory, které vás odzbrojí neotřelým designem a také funkcemi, jež udělají z vaší domácnosti pomyslnou uměleckou galerii. 

 

Monitory

S nejnovějšími technologiemi v rukávu i funkcemi pro péči o váš zrak. Ty Samsung umí. Ať už hledáte Smart monitory, kancelářské monitory, prohnuté monitory nebo peckové herní monitory Samsung Odyssey, vždy se budete moci spolehnout na nejvyšší možnou kvalitu i fenomenální zobrazovací standardy s brilantním kontrastem.

 

Audio systémy

Je libo party reproduktor, který pořádně rozproudí přátelskou sešlost či rodinnou oslavu, nebo spíše soundbar, jenž promění vaši domácnost v kinosál s báječným ozvučením? A co třeba takový subwoofer, který obohatí vaši vymazlenou reprosoustavu? Samsung je na poli audia více než etablovaný, takže se můžete těšit na naprosto profesionální zvukové podání u každého kousku techniky. 

 

Široké spektrum příslušenství

I mezi drobnou elektronikou a příslušenstvím pro mobilní telefony, televize či počítače můžete najít pověstnou kvalitu se signaturou Samsung. Od designových a ochranných pouzder, krytů a fólií pro mobilní telefony, řemínky k chytrým hodinkám, klasické i bezdrátové nabíječky, přes USB flash disky, externí jednotky, stylusy, až po klávesnice, rámečky k lifestyle televizím, chytré přívěsky SmartTag a nejrůznější kabely. Nabídka je nesmírně široká.

 

Lednice

Aneb jedna z nejdůležitějších součástí každé domácnosti. Ty z dílny Samsungu si vás získají mimořádným invertorovým kompresorem (často s 10letou zárukou), prvotřídními energetickými vlastnostmi, velkorysým a parádně promyšleným úložným prostorem i řadou praktických funkcí, jež využijete třeba v případě dovolené nebo při potřebách rychlého zchlazení & zmrazení potravin. Vybírat můžete z několika modelů rozčleněných do klasických chladniček s mrazákem dole, elegantních French Door lednic, honosných Side-by-side amerických lednic, vestaveb, ale i samostatných mrazniček. Jaká bude nejlépe odpovídat rozložení vašeho interiéru?

 

Pračky, myčky a sušičky

Několik desítek let sbírali inženýři ze Samsungu zkušenosti při konstrukci domácích spotřebičů, co za nás udělají tu snad nejméně příjemnou práci ze všech. Pračky obdařené magickou technologií s bezměrnou mocí aktivních bublin jsou v naší nabídce zastoupeny v podobě modelů s předním plněním, v praktické kombinaci se sušičkou (2 v 1) a také pračkami s parní funkcí, jež jsou zase spotřebiči první volby pro rodiny s malými dětmi či alergiky. Samostatné sušičky prádla, které pravidelně dosahují brilantních výsledků v nezávislých testech, máme v sortimentu rovněž s parní technologií, nebo s luxusními duálními motory QuickDrive, jež zajišťují vynikající výsledky sušení při maximální úspoře času i energie. Myčky nádobí od Samsung se pak vyznačující prvotřídními dezinfekčními a čisticími schopnostmi, rychlými programy a pořídit je můžete v samostatně stojící nebo vestavné variantě. 

 

Vysavače

Tyčové i robotické vysavače v posledních letech jasně vedou. Samsung tyto pracanty obdařil přízviskem Jet a dal jim do vínku opravdu skvostnou výbavu. Všechny modely se vyznačují brilantním systémem pro sběr prachu, důmyslným motorem s vysokým sacím výkonem, dlouhou výdrží na baterii a praktickým příslušenstvím. Uklidí téměř všude a zajistí ve vaší domácnosti absolutně čistý vzduch.

 

Mikrovlnky, varné desky, trouby i digestoře

Na vlnách zdravé, rychlé, komfortní a bezstarostné přípravy pokrmů. Společnost Samsung zdatně pronikla i do oblastí pevně spjatých s kulinářstvím a připravila pro vás široké portfolio špičkových spotřebičů – od vestavných trub a indukčních varných desek přes mikrovlnky až po digestoře

 

Co dodat na závěr? Tak progresivních inovací, kterých Samsung za dobu svého relativně krátkého působení dosáhl, to v kontextu světového měřítka zkrátka nemá obdoby. V současnosti jde o pátý nejhodnotnější brand na světě s tržní cenou přesahující 74 miliard dolarů. Jeho produkty využívá více než miliarda lidí, přes sto milionů domácností, a to napříč všemi kouty planety. Každý výrobek je zhmotněním maximální kvality, mistrného know-how i záruky, že vám bude spolehlivě sloužit po opravdu mnoho let.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše v pořádku. Rychlé odeslání a zboží také v pořádku

user
Ověřený zákazník
16.07.2024

Rychlost, spolehlivost.

user
Ověřený zákazník
16.07.2024

Přístup obsluhy na zlínské prodejně byl velmi neprofesionální - prodávající sotva pozdravil a na dotaz, zda by mi ochrannou fólii mohl nalepit na zařízení přímo na prodejně, na mě jen nepříjemně vyštěkl, že kdyby byl problém, bude to na něj, což si na triko nevezme. Přitom při příchodu na prodejnu zrovna lepil fólii na telefon předchozímu zákazníkovi. Stačilo by, aby si pro příště prodávající odpustil nevhodné poznámky. Opětovný nákup jedině s doručením na adresu, takový přístup obsluhy si nechám raději ujít.

user
Ověřený zákazník
16.07.2024

Každopádně rychlé odbavení objednávky včetně samotného doručení.

user
Ověřený zákazník
10.07.2024

Příjemný prodavač v Jihlavské pobočce.

user
Ověřený zákazník
27.06.2024

Prodavač super nic nevnucuje prostě pohodovej krámek kde si člověk v klidu prohlídne.

user
Ověřený zákazník
19.06.2024

Celá objednávka proběhla naprosto v pořádku. Ještě ten den jsem ji měla k vyzvednutí na pobočce.

user
Ověřený zákazník
14.06.2024

spolehlivý obchod

user
Ověřený zákazník
08.06.2024

bez připomínek.

user
Ověřený zákazník
05.06.2024

Vše v pořádku, objednání, zaplacení převodem během objednávky, doručení.

user
Ověřený zákazník
03.06.2024
Všechny recenze

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
31x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
31x v ČR
31x v ČR