0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
iSpace.cz
Užijte si dovolenou na maximum. Ty nejlepší produkty nejen na léto.

Užijte si dovolenou na maximum. Ty nejlepší produkty nejen na léto.

 
Publikováno dne 23.06.2023

Prosluněné měsíce. Chvíle zaslouženého volna a odpočinku. Nezapomenutelné okamžiky strávené s rodinou a kamarády. Letní dny již odstartovaly onu dobře známou atmosféru lemovanou relaxováním i překrásnými vyhlídkami na společně prožitá dobrodružství, a proto jsme pro vás přichystali výběr několika super vychytávek a zařízení, co vám umožní využít čas co možná nejefektivněji a prožít vzácné momenty ještě intenzivněji a radostněji. Ať už plánujete lenošení u vody, rekreaci na chalupě, cestování karavanem, adrenalinové sportovní výzvy nebo třeba outdoorové a turistické aktivity spojené s kempováním, produkty z naší nabídky se jednoduše při žádné příležitosti neztratí. A jelikož jejich benefitů můžete směle užívat při rozmanitých akcích napříč čtverem ročních dob, rozčlenili jsme dnešní tipy právě do čtyř kategorií. Načerpejte elegantní inspirace a připravte se na báječné zážitky, které ve vás zanechají mnoho originálních vzpomínek. Pojďme na to.

Energie všude s vámi. BigBlue.

Nemusíme si nic nalhávat – naprostá většina z nás si již bez moderních technologií nedokáže představit jediný den. A o to více během dovolených či o prázdninách, kdy je nedotknutelný komfort mimo domov stejně důležitý jako potřeba sdílet kouzelné chvíle s přáteli a zůstat ve spojení se světem. Díky značce BigBlue a jejímu populárnímu portfoliu systémů pro generování a uchovávání energie můžete vyrazit vstříc dovolené po vlastní ose opravdu kamkoliv. Nepřítomnost zdroje elektřiny již nikdy nebude překážkou pro trávení dnů volna v panenské přírodě, na chatě s blízkými u lesní samoty, při autocampingu, caravaningu, venkovních oslavách nebo odvážných outdoorových aktivitách v nepoznaných dálavách. Napájecí stanice a solární panely BigBlue se postarají o neustálý přísun a zásobu čisté, bezpečné energie. Jsou skvělou volbou i coby záložní zdroje do rodinných domů a rekreačních objektů – elektřina pro vaše chytrá zařízení a spotřebiče bude díky nim k dispozici i při rozsáhlých výpadcích proudu nebo během nálad počasí.
Záložní zdroj elektřiny Big Blue
Produkty se signaturou BigBlue v sobě snoubí moderní inovace spolu s obdivuhodnými snahami o vybudování udržitelnější budoucnosti a odpovědným přístupem k hospodaření s energetickými zdroji. Vynikají mimořádným výkonem, prvotřídní mobilitou, skvostnou tepelnou a chemickou stabilitou podpořenou množstvím důmyslných bezpečnostních prvků (ochranami proti přebíjení, zkratu, vzniku požáru atp.), a především schopností napájet a udržovat v reálném čase v chodu řadu elektronických zařízení i síť několika náročných obvodů. Nejedná se tedy pouze o přenosné centrály, které v případě potřeby doplní šťávu například smartphonu nebo notebooku, nýbrž o komplexní, tzv. Power Station řešení, co fungují také jako nepřetržitý zdroj elektřiny pro přístroje, které máte v domácnosti běžně (a po většinu času) zapojené do elektrických zásuvek. Fascinující možnosti, s jak ohromnou výbavou lze nyní trávit dovolené, jednoduše berou dech. Díky BigBlue Cellpowa stanicím a solárním panelům Solarpowa máte jistý komfort a kvalitní energii vždy při sobě i na těch nejodlehlejších a nejnehostinnějších místech.
Zpříjemněte si večerní chvíle v kempu promítáním filmů, vychutnávejte si lahodné šálky espressa z profesionálního plnoautomatického kávovaru při cestách karavanem, dopřejte si osvěžení ventilátorem nebo klimatizací během úmorných veder a pařáků i v těch nejpustších osadách, mějte stálé a bezpečné zázemí pro svůj laptop a s tím i přístup k nejaktuálnějším informacím, získejte jistotu, že bude váš fotoaparát perfektně ve formě a dokonale připravený zachytit vzácné akce i ke konci několikadenních výletů, nebo holdujte zdravým a čerstvým dobrotám i třeba delikátním smoothies v oblastech, kde se jiní budou muset spolehnout na konzervy a z domova připravené svačinky. Produkty BigBlue přinášejí skutečně futuristický potenciál a ať už s sebou na dovču přibalíte televizi, mixér, topinkovač, autochladničku, projektor nebo například dron, budete moci naplno těžit z mocných, úžasně přenositelných a k životnímu prostředí přívětivých výsad, které byly až doposud doménou pouze zasíťovaných lokalit.
Nabíjecí stanice a solární paenly
Jednotlivé elektrocentrály BigBlueCellpowa 600, Cellpowa 1000, Cellpowa 1500 a Cellpowa 2500 – se mezi sebou liší kapacitou, nabídkou výstupů, rozměry a v neposlední řadě samozřejmě i cenou. Všechny se však pyšní mimořádně intuitivním a přehledným ovládáním (i prostřednictvím mobilní aplikace), vysokým výkonem a super rychlým nabíjením – napájet je můžete standardně ze sítě, případně z automobilu, a hlavně pak využívat možnosti jejich dobíjení skrze solární panely Solarpowa, což je nedocenitelné zejména v dlouhodobém horizontu pro efektivní snižování vlastní spotřeby i třeba několikatýdenní pobyty v již zmiňovaných místech, kde se elektrické zásuvky vůbec nenacházejí. Solární panely BigBlue Solarpowa, jejichž modelové označené signifikuje jmenovitý příkon ve wattech, tedy 100, 150, 200 a 400, jsou kompletně voděodolné, rezistentní vůči blednutí, popraskávání i korozi, výjimečně snadno se přenášejí a skórují naprosto excelentní životností a vysokou účinností/mírou přeměny solární energie. Se stanicemi BigBlue Cellpowa utvářejí naprosto opulentní uskupení, která definují novou podobu moderní, čisté, ekologické a soběstačné energetiky. 

Zakuste tu volnost.

Představují-li pro vás dny dovolené a volna jasné výzvy pro fyzické aktivity a život v pohybu, rozhodně zpozorněte u stylových produktů značky Peak Design. Funkční, ultra odolné a designově vytříbené batohy Everyday Backpack a brašny Everyday Messenger vás skvěle doprovodí na všech výletech, výjezdech i sportovních povyraženích, a to za každého počasí. V nabídce ikonické kalifornské společnosti Peak Design nechybějí ani speciální držáky na kola, pro motorky či do auta, stejně jako praktické příslušenství reprezentované například nabíjecím stojánkem Wireless Charging Stand, nebo popruhy pro fotoaparáty Leash a Cuff. Stačí si jen vybrat. Peak Design produkty jsou synonymem bezkonkurenční kvality i intuitivního používání a zamilujete si je doslova na první pohled. 
odolné vybavení peak design
Cyklisté by neměli opomenout kvalitní výbavu zastoupenou kupříkladu GPS cyklopočítačem Garmin Edge 1040 PRO Solar, který je kompletně voděodolný (dle certifikace IPX7) a jenž nabízí pokročilé tréninkové i bezpečnostní funkce s nekompromisní výdrží po dobu až 70 h. A pokud dáváte přednost méně náročnému pohybu (o to však zajímavějším technologiím), omrkněte určitě i náš segment elektrokoloběžek. e-Scootery CUBE1 FWH10K nebo Ninebot KickScooter F2 E by Segway by rozhodně neměly chybět při žádné letní kratochvíli a dovolené.

Mega porce zábavy.

Cestujete s malými ratolestmi? Myslete i na ně. Dlouhé hodiny v autě nebo odpočinková odpoledne jim zajisté zpříjemní společnost tabletu – vsaďte na Alcatel 1T 7 2021 nebo TCL TKEE MAX a nezapomeňte ani na kvalitní držák, například Epico Car Extendable Holder. Výjezdy mimo domov a další záložní zdroj energie by měla jistit také spolehlivá powerbanka, takže pokud ve své výbavě dosud žádnou nemáte, doporučujeme model FIXED Zen Powerbank, který vyniká kompaktními rozměry i super funkcí rychlého nabíjení. Obdobně by měla svůj pevný post na dovolených držet také nabíječka do auta – šikovná vychytávka z dílny věhlasného Xiaomi, 67W Car Charger (USB-A + Type-C), vás nikdy nenechá ve štychu, a nadto také dokáže cyklicky měnit světelný barevný efekt podle aktuálního výstupního výkonu. Prostor v našem článku musíme samo sebou dát i hudbě, neboť bez ní by léto i všeliký volný čas postrádaly onu jedinečnou atmosféru a pořádnou šťávu. Našlapané a vysoce odolné reproduktory z dílny kultovní značky JBL, modely Charge 5 a Flip 6, spolehlivě naboostují jakoukoliv akci na samotné maximum a rozvlní boky každého v širém okolí.
Přibalte JBL reproduktor s sebou na dovolenou!

Blýskněte to.

Instax fotoaparáty přibalte na dovolenou!
Každý moment. Kdekoliv. Zachyťte ty nejkouzelnější okamžiky s kamarády a rodinou a pochlubte se úžasně autentickými fotografiemi z výletů, sportování, nočních akcí nebo třeba dovádění u vody. Vždyť léto v plné kráse přímo kypí scenériemi, které volají po zvěčnění. S instantními fotoaparáty Fujifilm Instax, s nimiž jsme vás blíže seznámili v tomto článku, budou pořízené snímky s originálním filmovým lookem na světě už pár vteřin po stisknutí závěrky! Instaxy vynikají úžasně kompaktními rozměry a snadnou přenositelností, takže by měly jednoznačně rozšířit seznam všech nezbytností, které si na dovolenou přibalíte. Navíc si s nimi užijete spoustu zábavy a poznáte jejich osobitý charakter, jakému se žádné telefony nemohou ani přiblížit. 
Podobná unika ukrývají také akční outdoorové kamery se signaturou Niceboy VEGA nebo náš žhavý tip DJI Osmo Pocket, co ve svém ultra subtilním těle ukrývá rovnou i stabilizátor, podporu filmování ve 4K, koktejl oslnivých tvůrčích módů i funkci pro automatické sledování tváří. Konzervativnějším cestovatelům pak můžeme jedině doporučit mimořádně odolný 12Mpx fotoaparát Olympus TG-6, jenž díky své sofistikované konstrukci brilantně vzdoruje pádům, prachu i vodě, tedy prakticky všudypřítomným nástrahám putování, toulek a nevázaných akcí pod širým nebem. Můžete se s ním bez obav klidně i potápět a zazářit tak s dechberoucími fotkami pořízenými až v hloubce 15 metrů pod vodní hladinou. To prostě nemá chybu.
A abychom nezapomněli – prozkoumejte také náš sortiment dronů a dalekohledů. Byla by škoda nechat si ujít nové perspektivy exotických krajin a tajuplných míst, které má člověk šanci spatřit leckdy jen jedenkrát. 
Doufáme, že vám z dnešního výběru produktů padlo hned několik cenných inspirací do oka, a přejeme vám báječnou dovolenou i překrásné léto plné nezapomenutelných chvil s vašimi blízkými. Váš SPACE.
Autor článku: Jakub Hasman

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Prodavač super nic nevnucuje prostě pohodovej krámek kde si člověk v klidu prohlídne.

user
Ověřený zákazník
19.06.2024

Celá objednávka proběhla naprosto v pořádku. Ještě ten den jsem ji měla k vyzvednutí na pobočce.

user
Ověřený zákazník
14.06.2024

spolehlivý obchod

user
Ověřený zákazník
08.06.2024

bez připomínek.

user
Ověřený zákazník
05.06.2024

Vše v pořádku, objednání, zaplacení převodem během objednávky, doručení.

user
Ověřený zákazník
03.06.2024

Nevýhoda může být pouze to, že obchod není na každém rohu

user
Ověřený zákazník
03.06.2024

Objednávka byla zaplacena 13. 5., odeslána 14.5. Dne 18.5. jsem volal na prodejnu kde jsem si objednávku nechal poslat a bylo mi řečeno, že objednávka je na cestě na prodejnu. 22.5. jsem volal znovu na prodejnu a že nic nepřišlo, ale zjistí mi kde je má objednávka.23.5 mi volali z prodejny, že má objednávka byla poslána jinde. Zboží jsem si vyzvednul až 27.5.

user
Ověřený zákazník
01.06.2024

velmi rychlé jednání a vyřízení objednávky

user
Ověřený zákazník
29.05.2024

Dobré ceny i výběr

user
Ověřený zákazník
24.05.2024

vše ok

user
Ověřený zákazník
21.05.2024
Všechny recenze

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
31x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
31x v ČR
31x v ČR