0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
Kód: NEHOAPW91230
EAN: 195949023910

Apple Watch S9 Cell 45mm Starlight Alu,Star SB,S/M

Kód: NEHOAPW91230
EAN: 195949023910

Apple Watch S9 Cell 45mm Starlight Alu,Star SB,S/M

Apple Watch Series 9 • stále zapnutý OLED Retina displej (jas až 2 000 nitů) • čip SiP S9 • 45mm pouzdro z hliníku • sportovní a fitness režimy • EKG • saturace krve kyslíkem • snímání tepové frekvence i teploty • monitorování srdečního rytmu, kardiovaskulární kondice i spánku • sledování duševního stavu i cyklu se zpětným odhadem doby ovulace • detekce pádu a autonehody • boční tlačítko • GPS + Cellular • Bluetooth 5.3 • voděodolnost • výdrž až 36 h • barva: stříbrná Celý popis >
Cena bez DPH12 058 Kč
Cena s DPH
14 590 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní - 14 590 Kč

Chytré hodinky Apple Watch Series 9 Cell 45mm Starlight Alu,Star SB,S/M

 • Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s jasem až 2 000 nitů
 • Průlomový, dvoujádrový čip Apple SiP S9 
 • Vyspělé snímače a pokročilé zdravotní funkce & sledování spánku i duševního stavu
 • Ohromující spektrum sportovních a fitness režimů
 • Inovativní Gesto poklepání & přesné hledání iPhonu
 • Korunka Digital Crown s haptickou odezvou
 • Mezinárodní tísňové volání & detekce pádu a autonehody 
 • Bezkontaktní platby Apple Pay & reproduktor a mikrofon druhé generace
 • Voděodolnost pro plavání (do 50 metrů) & rezistence vůči prachu dle certifikace IP6X
 • Výdrž až 18 hodin (až 36 hodin v režimu nízké spotřeby)
 • Rychlé nabíjení & zadní strana z keramiky a safírového krystalu

Chytřejší. Jasnější. Šikovnější.

Vůbec nejvýkonnější čip v Apple Watch. Kouzelný nový způsob ovládání bez kontaktu s displejem. Dvakrát jasnější obrazovka. A taky možnost vybrat si uhlíkově neutrální kombinaci pouzdra a řemínku. Apple Watch Series 9 jsou díky jedinečnému dvoujádrovému CPU s 5,6 miliardami tranzistorů intuitivnější a až dvojnásobně rychlejší ve srovnání s čipem S8. Nový čtyřjádrový Neural Engine přináší mistrovský výkon ve zpracovávání úloh strojového učení a umožňuje tak několik inovací včetně nového gesta – poklepání. 

Kouzlete konečky prstů. Apple Watch Series 9.

Gesta usnadňují používání Apple Watch Series 9 v různých situacích – hlavně když máte plné ruce. Dvojitým spojením ukazováčku a palce rychle přijmete hovor, otevřete oznámení, pustíte nebo pozastavíte hudbu a uděláte spoustu dalšího. Stopněte minutku, když pečete dort. Odpovězte na zprávu při venčení psa. Projděte si Chytrou sadu, když máte dítě v náručí. Apple Watch Series 9 přinášejí jednoduše kouzelné interakce, a navíc dosahují jasu až 2 000 nitů. Obrazovka je báječně čitelná na přímém slunci a protože se umí ztlumit na 1 nit, je výrazně lepší i při slabém světle – třeba v kině.

Promyšlenější. Parádnější.

V novém watchOS 10 se toho na displej vejde ještě víc. Prakticky všechny aplikace jsou přepracované, aby bylo na první pohled vidět víc informací. Na každém ciferníku můžete otočením korunkou Digital Crown přejít na Chytrou sadu, ve které máte widgety s aktuálními a relevantními údaji. A nové postřehy o duševním zdraví a zdravém zraku vám pomohou pečovat o tělo i mysl – přímo ze zápěstí. Apple Watch Series 9 mají také inovovaný, ultraširokopásmový čip druhé generace, který stojí za Přesným hledáním, co vám ukáže přibližnou vzdálenost odloženého iPhonu a navede vás jeho směrem. Jakmile se přiblížíte, haptická odezva, zvukový signál a vizuální indikátor vám napoví, kde přesně leží. Ztracené tak bude vždy spolehlivě nalezené. 

Hned vidíte, která bije.

Apple Watch Series 9 vám pomohou lépe porozumět duševnímu i tělesnému zdraví. Všechna zdravotní data jsou chráněná a zabezpečená. A až je budete chtít ukázat lékaři, přátelům nebo rodině, máte nad vším plnou kontrolu. Srdce je střežené jako oko v hlavě. Aplikace EKG na Apple Watch Series 9 dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu. A aplikace Srdeční tep vás může upozorňovat na vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci i nepravidelný srdeční rytmus. Ženy s chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 porozumějí svému cyklu jako nikdy. Watch Series 9 mají inovativní snímač, který ve spánku monitoruje teplotu. Lze tak sledovat, jak se průběžně mění. Sledování cyklu na základě těchhle dat zpětně odhaduje dobu ovulace. To se může hodit při plánování rodičovství.

Časomíra snů.

Měřte si hladinu kyslíku v krvi. Z téhle inovace se vám bude tajit dech. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 9 umožňují změřit hladinu saturace krve kyslíkem kdykoli chcete. A ve dne v noci ji průběžně snímají na pozadí. Aplikace Spánek toho také umí víc než jenom sledovat, jak dlouho spíte. Ukáže vám, kolik času připadá na fázi REM, na základní a hluboký spánek a kdy vás nejspíš něco probudilo. S chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 si můžete také pohodlně zaznamenávat svoje aktuální rozpoložení – v aplikaci Všímavost vystihnete momentální pocity i denní náladu úžasně přesnými vizualizacemi.

Všechno běží rychlostí světa.

Lidi a věci, na kterých vám záleží, máte s Apple Watch Series 9 pořád na dosah. Zavolejte si třeba z lesa. Odpovězte na zprávu, když běháte venku. Mrkněte na oznámení při práci na zahradě. Streamujte hudbu a podcasty. V Apple Music máte milióny skladeb. To je spousta hudební motivace. A můžete si pouštět také nejnovější audioknihy. Apple Watch Series 9 jsou rovněž brilantní peněženkou na zápěstí, a tak díky nim můžete nechat mince a bankovky po kapsách. Pomocí Apple Pay zaplatíte neobyčejně rychle a bezkontaktně. Watch Series 9 vás všude doprovodí i s přepracovanou aplikací Mapy, která zobrazuje podrobné navigační pokyny s excelentní haptickou odezvou. I bez dívání na hodinky tak pořád víte, kam jdete.

Kilometry motivace. Apple Watch Series 9.

Každé cvičení, co vás napadne, máte rovnou na zápěstí. A spustíte ho jednoduše klepnutím. Hned uvidíte všechny údaje, které potřebujete k udržení motivace. Taky si můžete nastavit, jak přesně se mají zobrazovat. A protože jsou Apple Watch Series 9 mimořádně odolné, nemusíte se nijak šetřit – když to dáte vy, hodinky taky. Plavejte. Běhejte. Šlapejte do pedálů. Apple Watch Series 9 umí sledovat nejrůznější cvičení, od posilování přes HIIT až po pilates a meditaci. A pro každou disciplínu mají ty nejužitečnější ukazatele. Přední sklíčko díky robustní geometrii a rovné spodní straně jen tak nepraskne. Navíc jsou hodinky voděodolné do 50 metrů. Zobrazte cvičení. Ponořte se do toho. Odrazte se od toho. Všechny důležité údaje včetně tepové frekvence a jejích zón uvidíte pohromadě. Otáčením korunkou Digital Crown si zobrazíte další ukazatele, jako jsou segmenty a mezičasy, převýšení nebo kroužky Aktivity. A když si na hodinkách Apple Watch Series 9 spustíte cyklistický trénink, automaticky se zobrazí i jako živá aktivita na iPhonu. Stačí na ni klepnout a vyplní celý displej, aby se ukazatele daly při jízdě snadno sledovat.

Pomoc máte v rukávu.

Apple Watch Series 9 dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Potom vás mohou automaticky spojit se záchranáři, poslat jim vaši polohu a upozornit nouzové kontakty. Rozpoznají také prudký pád. A když se po něm nebudete hýbat, spojí vás se záchrannou službou. Dokonce umí zohlednit, že zrovna používáte aplikaci Cvičení. Apple Watch Series 9 přicházejí také s tísňovým SOS voláním (i v mezinárodním rozsahu), kdy po aktivaci nouze zavolají na místní tísňovou linku a pošlou záchranářům vaši polohu. Pomoc si jednoduše přivoláte podržením bočního tlačítka.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Sportovní aktivity

Běh Ano
Cyklistika Ano
Fitness Ano
Golf Ano
Chůze Ano
Jóga Ano
Lyžování Ano
Plavání Ano
Turistika Ano
Veslování Ano
Lezení Ano
Outdoor Ano
Potápění Ano
Jachting Ano

Hodiny

Budík Ano
Datum Ano
Den v týdnu Ano
Kalendář Ano

Řemínek

Barva řemínku Hvězdně bílá
Materiál řemínku Silikon
Šířka řemínku 24 mm (Apple kolejnice)
Zapínání řemínku Pružný tah

Senzory

Akcelerometr Ano
Barometr Ano
GPS přijímač Ano
Gyroskop Ano
Kompas Ano
Galileo Ano
GLONASS Ano
Oxymetr Ano
Intenzita světla Ano
Teploměr Ne
Beidou Ano
Tachymetr Ano

Smart funkce

NFC platby Apple Pay
Notifikace z mobilního telefonu Ano
Vibrace Ano
Ovládání mobilního telefonu Ano
Předpověď počasí Ano
Přehrávání hudby z telefonu Ano
Přehrávač hudby v hodinkách Ano
Vyhledání mobilního telefonu Ano
Volání z hodinek S eSIM
Záznam zvuku Ano
Režim spánku/nerušit Ano

Zdravotní funkce

Měření hladiny stresu Ano
Monitoring spánku Ano
Měření EKG Ano
Sledování menstruačního cyklu Ano
Měření krevního tlaku Ne

Operační systém

Kompatibilní operační systém iOS
Jazyk mobilní aplikace Čeština
Jazyk rozhraní Čeština
Operační systém hodinek watchOS

Sportovní funkce

Krokoměr Ano
Měření tepové frekvence Ano
Intervalový trénink Ano
Výpočet kalorií Ano
Měření rychlosti Ano
Měření vzdálenosti Ano
Měření vystoupaných pater Ano
Měření tempa Ano
Záznam trasy Ano
Stopky Ano
Měření saturace kyslíku v krvi Ano
Další funkce Detekce autonehody a pádu
Doba regenerace Ano

Vlastnosti

Ovládání hodinek Dotykový displej + tlačítka
Voděodolnost 5 ATM (50m)
Kapacita vnitřního úložiště (MB) 64000
Zvýšená odolnost IPX6
Slot na SIM kartu Ne
Slot na SD kartu Ne
eSIM Ano
Rok uvedení na trh 2023

Baterie

Maximální výdrž baterie (dnů) 1.5
Způsob nabíjení Nabíjecí kabel
Výdrž baterie při běžném používání (dnů) 0.75
Indikátor stavu baterie Ano

Konektivita

ANT+ Ano
Bluetooth Ano
NFC Ano
USB Ne
Wifi Ano

Design

Úhlopříčka displeje (palců) 1.9
Hmotnost (g) 39.1
Barva pouzdra Hvězdně bílá
Materiál pouzdra Hliník
Typ sklíčka Ion-X
Typ hodinek Kombinované
Určení Unisex
Barva ciferníku Černá
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje OLED

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše v pořádku. Rychlé odeslání a zboží také v pořádku

user
Ověřený zákazník
16.07.2024

Rychlost, spolehlivost.

user
Ověřený zákazník
16.07.2024

Přístup obsluhy na zlínské prodejně byl velmi neprofesionální - prodávající sotva pozdravil a na dotaz, zda by mi ochrannou fólii mohl nalepit na zařízení přímo na prodejně, na mě jen nepříjemně vyštěkl, že kdyby byl problém, bude to na něj, což si na triko nevezme. Přitom při příchodu na prodejnu zrovna lepil fólii na telefon předchozímu zákazníkovi. Stačilo by, aby si pro příště prodávající odpustil nevhodné poznámky. Opětovný nákup jedině s doručením na adresu, takový přístup obsluhy si nechám raději ujít.

user
Ověřený zákazník
16.07.2024

Každopádně rychlé odbavení objednávky včetně samotného doručení.

user
Ověřený zákazník
10.07.2024

Příjemný prodavač v Jihlavské pobočce.

user
Ověřený zákazník
27.06.2024

Prodavač super nic nevnucuje prostě pohodovej krámek kde si člověk v klidu prohlídne.

user
Ověřený zákazník
19.06.2024

Celá objednávka proběhla naprosto v pořádku. Ještě ten den jsem ji měla k vyzvednutí na pobočce.

user
Ověřený zákazník
14.06.2024

spolehlivý obchod

user
Ověřený zákazník
08.06.2024

bez připomínek.

user
Ověřený zákazník
05.06.2024

Vše v pořádku, objednání, zaplacení převodem během objednávky, doručení.

user
Ověřený zákazník
03.06.2024
Všechny recenze

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
31x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
31x v ČR
31x v ČR