0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce

Foto

Živíte se jako profesionální fotografové a potřebujete to nejlepší vybavení, nebo naopak hledáte jen zábavnou „hračku“ pro hosty na svatbě? Ať už je vaše odpověď jakákoli, věříme, že si vyberete z naší široké nabídky fotoaparátů a příslušenství.

Bezzrcadlovky

Dnes mohou bezzrcadlovky fotit stejně kvalitně jako zrcadlovky, ale mají své unikátní výhody, které vycházejí právě z rozdílu v podobě chybějícího zrcadla. Díky jednodušší konstrukci bývají kompaktnější, umožňují rychlejší sériové snímání, mnohou být o něco levnější a dá se jimi fotit naprosto tiše. V nabídce iSpace najdete více než sto modelů od renomovaných výrobců, jako jsou Nikon, Olympus, Panasonic a Fujfilm, a to od dostupných fotoaparátů pro začátečníky a nadšence po nejvyšší řady určené pro profesionály. Prodáváme jak samotná těla fotoaparátů, tak sady s objektivy a speciální edice; například sety s příslušenstvím sestavené na míru vloggerům nebo hudebníkům a filmařům.

Zrcadlovky

I když situací na trhu otřásl příchod bezzrcadlovek, nic to neměnní na všestrannosti využití a ohromující kvalitě, kterou profesionálům nabízejí digitální zrcadlovky – DSLR (z anglického Digital Single-Lens Reflex camera). Mezi jejich výhody patří například optický hledáček, který zobrazuje fotografovanou scénu naprosto realisticky a bez jakéhokoli zpoždění. Navíc nespotřebovává žádnou energii, takže zrcadlovky bodují ve výdrži baterie. Protože jsou v dobrém slova smyslu „klasikou“, je na ně také k dispozici nepřeberné množství příslušenství, hlavně objektivů, a to i bez redukcí. V nabídce iSPACE najdete zrcadlovky Nikon včetně aktuálně nejlepšího modelu D6. Prodáváme jak samotná těla, tak sety s objektivy a dalším příslušenstvím

Kompaktní fotoaparáty 

Kompaktům rozhodně neodzvonilo. Kategorii nejlevnějších modelů, které nikdy nefotily ve zvlášť vysoké kvalitě, vytlačily smartphony. Nabídka je proto dnes jiná, výrobci i prodejci se soustředí na lepší modely s unikátními funkcemi. Na pláž k moři zvolte například kompakt s odolnou konstrukcí, který bez jakéhokoli dalšího příslušenství pořizuje krásné snímky v až 15metrové hloubce. A který smartphone nabízí 24× optický zoom? Prozradíme, že žádný (v červnu 2023 je nejlepší hodnota 10×, a to u nejdražších modelů Samsung). Pro mnohý kompakt ale takové přiblížení není žádný problém a jeho cena může být oproti výše zmíněnému top smartphonu třetinová. Dražší modely pak nabízejí ještě více. Co třeba specialita s teleobjektivem se 125× optickým zoomem?

Instantní fotoaparáty

Hledáte-li foťák, jehož hlavním úkolem je zajistit zábavu a okamžitý „suvenýr“ z probíhající akce, jsou pro vás jasnou volbou instantní fotoaparáty. Ty navazují na tradici legendárních polaroidů a fungují na tom principu, že do nich vložíte speciální fotoapapír, na který fotoaparát vytiskne snímek hned po jeho pořízení. Staly se mimořádně oblíbenou výbavou na svatbách, rozlučkách se svobodou a jiných oslavách, ze kterých si tak mohou účastníci odnést památku nebo se třeba zvěčnit do knihy s věnováními pro oslavence. Instantní fotoparát Fujifilm Instax si navíc můžete vyzkoušet. Zapůjčíme vám ho na jakékoli prodejně SPACE, a to buď za symbolický denní poplatek, nebo úplně zdarma, pokud si koupíte balení tří filmů (a můžete nám věřit, že 30 okamžitých památečních fotografií na párty nebo svatbě určitě zvládnete vyfotit.)

Příslušenství

K profesionální zrcadlovce nebo bezzrcadlovce za desetitisíce pravděpodobně pořídíte specializovaný objektiv a kvalitní, dostatečně rychlou a dostatečně velkou paměťovou kartu… A také stativ, clony, filtry, gripy, blesky, krytky a další potřebné příslušenství, kterého samozřejmě nabízíme značné množství, aby uspokojilo požadavky i těch nejnáročnějších fotografů (včetně brašen a fotopapírů do instantních fotoaparátů). Obzvlášť u výše zmíněných objektivů chceme vyzdvihnout přehledné možnosti filtrování produktů, díky kterému v našem e-shopu hravě najdete přesně ten objektiv, který potřebujete k danému účelu.
Jaký fotoaparát je ten pravý pro vás? Prohlédněte si naši kompletní nabídku níže.

Nejprodávanější

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Rychlé dodání. Výrobek jsem zatím neotestovala.

Ověřený zákazník
27.09.2023

Vse Ok, jedine co mi chybi, ze nemam prehled o stavu objednavky, nedostanu info o vyrizeni apod. Nicmene zbozi dorazilo o den drive nez deklarovali pri objednani na eshopu, za me dobry

Ověřený zákazník
26.09.2023

objednávka dorazila v pořádku a hlavně rychle.

Ověřený zákazník
25.09.2023

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník
23.09.2023

Korektní jednání, obchod doporučuji

Ověřený zákazník
19.09.2023

nic

Ověřený zákazník
14.09.2023

Doporučuji bez obav.

Ověřený zákazník
14.09.2023

Obchod zjistil, že nabízené zboží nemá v skladě.

Ověřený zákazník
13.09.2023