Všechny naše prodejny jsou opět otevřené. Těšíme se na vás!
Digizápisník ECO PAPER A1002 singlecolor Black
Kód: POTBCULCD00501

Digizápisník ECO PAPER A1002 singlecolor Black

Kód: POTBCULCD00501
Digitální tablet umožňující snadné kreslení, nebo psaní rychlých poznámek. Každý váš nápad zaznamenáte přiloženým perem, na 10“ plochu která šetří Váš zrak. Knoflíková baterie slouží pouze mazání plochy, a tak udrží tablet v provozu opravdu dlouho.
Skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
399 Kč
Více informací

Digitální zápisník CUBE1 singlecolor Black

 • 10" displej nabídne dostatek prostoru
 • Tmavé pozadí nevyzařující modré světlo
 • Tlačítko zamčení obrazovky
 • Mazání obrazu stisknutím tlačítka
 • Výdrž baterie až na 100.000 použití
 • Zelená barva tahu
 • Technologie tekutých krystalů s pokročilou funkcí tlakových senzorů
 • Lehká a tenká konstrukce

 
Pro okamžité zachycení myšlenek

Zapisujte si poznámky, upomínky nebo si jen tak kreslete bez zbytečného plýtvání papíru na digitálním zápisníku CUBE1 Eco Paper A1002 SC. Displej je vybaven technologií tekutých krystalů, která umožní plynulou kresbu bez zpoždění tahu rukou. O své poznámky se nemusíte bát díky zámku obrazovky, který zabrání nechtěnému smazání poznámek. Pokud máte hotovo, tak obrazovku můžete snadno vymazat pouhým stisknutím tlačítka a můžete kdykoli začít psát znovu. Baterie výdrží až 100.000 použití, protože digitální zápisník má nízkou spotřebu energie (baterii využívá pouze při mazání obrazu). Digitální zápisník CUBE1 Eco Paper A1002 SC tak najde široké uplatnění jak v domácnosti, v kanceláři nebo ve škole.


Žádné záření a neškodné pro oči

Digitální zápisník je určen také pro děti, které se na něm mohou učit kreslit a procvičovat si psaní. Z tabletu nevyzařuje modrý paprsek, nebliká, odráží přirozené světlo. Žádný inkoust a chemické pigmenty, zcela neškodný pro oči a pokožku. Každý váš nápad zaznamenáte přiloženým perem, na 10“ plochu která tak šetří Váš zrak a hlavně přírodu, nemusíte používat papír.
Konstrukce
 • Typ
  Digitální zápisník

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021