iHealth AIR PO3 chytrý pulzní oxymetr
Kód: APHTIHAIPO301

iHealth AIR PO3 chytrý pulzní oxymetr

Kód: APHTIHAIPO301
iHealth AIR PO3 měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a srdeční tep. Lehké bezdrátové přenosné zařízení provádí neinvazivní měření bezprostředně rychle po vsunutí konečku prstu vysoce přesnou optickou metodou. Spolupracuje s aplikací iHealth MyVitals.
Skladem
2 198 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč
iHealth AIR PO3

Chytrý pulzní oxymetr.iHealth AIR PO3 měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a srdeční tep. Lehké bezdrátové přenosné zařízení provádí neinvazivní měření bezprostředně rychle po vsunutí konečku prstu vysoce přesnou optickou metodou. Během sportovního tréninku nebo rekreačních aktivit máte k dispozici své aktuální hodnoty na displeji zařízení. Spolupracuje s aplikací iHealth MyVitals, která je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play.

iHealth AIR PO3 bezdrátový pulzní oxymetr měří saturaci krve kyslíkem pomocí dvou světelných paprsků, jeden s červeným a druhý s infračerveným světlem, kterými osvítí kapiláry vsunutého konce prstu. Saturace kyslíkem je udávána procentuálním podílem oproti maximálnímu množství kyslíku, které krev může nést.U zdravých osob je standardní hodnota SpO2 mezi 96% až 99%. Věk, vysoká nadmořská výška, tělesná kondice a další faktory mohou posunout běžnou hodnotu níže. Měření SpO2 je důležité ve spojení se sportovním tréninkem a při zdravotních vyšetřeních. Srdeční pulz je doplňková hodnota pro posuzování okamžité hodnoty kyslíkové saturace krve.Oxymetr iHealth AIR PO3 je vybaven vlastním displejem pro zobrazení nameřených hodnot. Nemusíte tedy u sebe mít chytrý telefon nebo tablet. iHealth AIR PO3 je výrobek, který je certifikován CE jako zdravotní zařízení.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019