0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
Kód: NEHOGAFE7P061
EAN: 753759317713

Garmin fenix 7 Pro Solar, Gray/Black Band

Kód: NEHOGAFE7P061
EAN: 753759317713

Garmin fenix 7 Pro Solar, Gray/Black Band

Chytré hodinky s 1,3" transflektivním MIP displejem (260 × 260 px) • Power Glass sklíčko se solárním dobíjením • pokročilé zdravotní funkce (sledování tepu, měření spánku, stresu, SpO2, hydratace ad.) • obrovské množství sportovních režimů • animovaná cvičení • výpočet kalorií • hudební přehrávač • voděodolnost 10 ATM • 32GB paměť • bezkontaktní platby Garmin Pay • chytré notifikace • 47mm pouzdro • až 173denní výdrž baterie • Bluetooth • Wi-Fi • GPS • pro Android i iOS • barva: šedá/černá Celý popis >
Cena bez DPH13 628 Kč
Cena s DPH
16 490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní - 16 490 Kč

Chytré hodinky Garmin fenix 7 Pro Solar, Gray/Black Band

 • Špičkové provedení se sportovně outdoorovým zaměřením
 • Transflektivní MIP displej s vynikající čitelností
 • Průlomové sklíčko Power Glass se solárním dobíjením
 • Pokročilý monitoring zdravotních funkcí 24/7
 • Obrovské množství sportovních profilů s praktickými doporučeními pro regeneraci
 • Animovaná cvičení a řada propracovaných tréninkových plánů
 • Bezkontaktní platby Garmin Pay
 • Vestavěná, vysoce výkonná LED svítilna
 • Stock Tracket – snadné sledování až 50 akcií přímo ze zápěstí
 • Široké spektrum interaktivních map nejen pro golfisty a lyžaře
 • Chytré notifikace & bezpečnostní a sledovací funkce
 • Hudební přehrávač kompatibilní se Spotify, Deezer a Amazon Music
 • Odolná a kompaktní konstrukce – nerezový rámeček & pouzdro z ultra pevného polymeru
 • Až 173denní výdrž baterie
 • Vhodné pro Android i iOS zařízení

Krok správným směrem. Garmin fenix 7 Pro Solar.

S chytrými hodinkami Garmin fenix 7 Pro Solar získáte jedinečné spojení zdravotních, sportovních i Smart funkcí v ostentativním designovém zpracování, které se bude skvěle vyjímat na hřišti, v posilovně, přírodě i při společenských událostech. Smart Watch Garmin fenix 7 Pro Solar budou vaším osobním strážcem, s nímž dokonale porozumíte svému tělu, i nenahraditelným parťákem, který před vámi po propojení s mobilním telefonem otevře široké spektrum průkopnických funkcí. Garmin fenix 7 Pro Solar jsou osazené brilantně čitelným MIP displejem s revolučním solárním Power Glass sklíčkem, disponují voděodolností dle standardu 10 ATM a na jedno nabití zvládnou bezprecedentní, více než 24denní provoz. Co víc si přát? 

Využijte sílu slunce.

Není nic elegantnějšího než čerpat energii ze samotného lůna přírody. Vystavíte-li multisportovní chytré hodinky Garmin fenix 7 Pro Solar přímému slunečnímu svitu alespoň 3 hodiny denně, tedy příjmu zhruba 50 000 luxů, dočkáte se až 22denního nepřetržitého provozu bez potřeby dalšího dobíjení! A to není zdaleka všechno. Smart Watch Garmin fenix 7 Pro Solar dokážou díky naprosto fenomenální optimalizaci a důmyslnému power managementu na jeden zátah pokořit hranici 173denní výdrže v režimu úspory baterie, 74denního použití během expedičních GPS aktivit nebo třeba skvostných 48 h za doprovodu všech satelitních systémů. V inteligentní správě spotřeby vždy přesně uvidíte, jak nastavení a jednotlivé snímače ovlivňují výdrž baterie vašich hodinek – Garmin fenix 7 Pro Solar vám budou poskytovat neustálý přehled i přesný odhad s ohledem na stupeň podsvícení a zvolený režim.

Překrásné vyhlídky.

Chytré hodinky Garmin fenix 7 Pro Solar vám značně usnadní život v mnoha oblastech. Třeba při placení. Zadejte do hodinek otisk své karty a plaťte pohodlně a bleskurychle s bezkontaktním řešením Garmin Pay. Peněženku tak budete mít doslova pořád při ruce. Garmin fenix 7 Pro Solar disponují i hudebním přehrávačem, jenž je kompatibilní se službami Spotify, Deezer & Amazon Music – připojte bezdrátová sluchátka a nechte se unášet na vlnách oblíbené muziky třeba při tréninku. Kdykoliv budete chtít. Skvělým benefitem je v neposlední řadě i vestavěná svítilna s několika LED diodami, jež se prostřednictvím variabilní intenzity a zábleskového režimu dokonale sladí s vaším tempem. Garmin fenix 7 Pro Solar nabízejí také nouzový mód s červeným světlem, skrze nějž dáte svému okolí vždy spolehlivě vědět i za nejtemnějších nocí. 

Vaše tělo skrze ně promlouvá.

Garmin fenix 7 Pro Solar měří v několika režimech srdeční tep (i jeho variabilitu), spánek (délku a kvalitu, jednotlivé fáze ad.), dýchání, nasycení krve kyslíkem a rovněž i zátěž organismu. Nepřeháníte to během tréninku nebo v práci? S hodinkami Garmin fenix 7 Pro Solar získáte odpověď. Výbornou vychytávkou je i regenerační asistent, který vám na konci každé aktivity ukáže, po jak dlouhou dobu je optimální regenerovat. Šikovná funkce Real-time Stamina zase důsledně sleduje vaši námahu během jakékoliv činnosti a prostřednictvím cenných tipů pomáhá výkon regulovat a předcházet tak přetížení. Model fenix 7 Pro Solar má v rukávu také četné funkce sledující ženské zdraví (menstruační cyklus, průběh těhotenství) a poskytuje budoucím maminkám praktické tipy pro vhodná cvičení a správnou výživu.

V kondici šampiónů. 

Garmin fenix 7 Pro Solar zaznamenávají váš pitný režim, a dokonce si s nimi můžete stanovit i cíle pro optimální příjem tekutin, a to v závislosti na tom, jak moc se pohybujete a kolik toho vypotíte. Vášniví sportovci se najdou v unikátních měřeních pro lyžování, jízdu na horském kole, skialpinismus nebo třeba surfování. Originální funkce PacePro vám vytvoří jedinečný plán optimálního běžeckého tempa dle zdolávaného výškového profilu, praktické HIT tréninky zase přinesou pestrou škálu stopek, s nimiž můžete měřit EMOM, AMRAP, taba tréninky a mnoho dalšího.

Heroické. Futuristické. Garmin fenix 7 Pro Solar.

Vypěstujte si pořádně tuhý kořínek s obrovským množstvích sportovních profilů speciálně vyladěných pro chůzi, běh, plavání, lezení na stěně, veslování, lyžování, cyklistiku, golf, jógu a další aktivity. Samozřejmostí jsou předinstalované animované kardio tréninky, intenzivní intervalové cviky, pilates a mnoho dalšího. Jiné zajímavé tréninky a další sporty doplníte mimořádně jednoduše z Garmin Connect platformy. Garmin fenix 7 Pro Solar dostaly od výrobce do vínku pouzdro z ultra pevného polymeru, takže bez problému odolají rozmanitým teplotám, prudkým nárazům i jakýmkoliv extrémnějším podmínkám. Splňují náročné vojenské normy, a tak si za jejich doprovodu můžete dávat pořádně do těla i na těch nejnehostinnějších místech.

Kouzelné pokroky.

S chytrými hodinkami Garmin fenix 7 Pro Solar můžete vybírat z nepřeberného množství cviků, sestavovat osobní tréninkové plány, nastavit si individuální přestávky, počty opakování atp. Také lze sledovat propracované metriky tréninku (VO2 Max, tréninkový efekt, aklimatizaci, dynamiku běhu, vyhodnocení zátěže) nebo s funkcí ClimbPro procházet informace a statistiky o výškovém profilu navolené trasy. Garmin fenix 7 Pro Solar disponují revolučním GPS/GLONASS/Galileo přijímačem a dokážou perfektně zaznamenávat polohové informace i v extrémních terénech, kde by starší zařízení nestačila.

Nikde se neztratí. 

Vyrazte na golf na jedno z více než 43 tisíc golfových hřišť po celém světě. Garmin fenix 7 Pro Solar vám ukážou přesnou vzdálenost k jamce, a dokonce vám doporučí i správnou hůl. Lyžaři ocení množství předinstalovaných map SkiView & hodnocení obtížnosti sjezdovek a ve spolupráci s propracovanými profily je výborně zužitkují při všech zimních aktivitách. S hodinkami Garmin fenix 7 Pro Solar můžete provádět i výpočty okružních tras – stačí zadat požadovanou vzdálenost a ihned dostanete nejpopulárnější Trendline výsledky, jež vás dovedou do cíle. 

Těch několik důvodů, proč se zamilovat. 

V platformě Garmin Gonnect můžete pohodlně získat bohatý obsah rozšiřující potenciál vašich hodinek – zejména vzhledy, datová pole, další sportovní a tréninkové režimy atd. Aplikace je rovněž nenahraditelným místem pro uchovávání informací o vašem zdraví, kondici, proběhnuvších tréninzích i dosažených úspěších. Smart Watch Garmin fenix 7 Pro Solar mají v neposlední řadě na zřeteli i vaše bezpečí a mohou proto fungovat i jako lokátor (po propojení se smartphonem) – vždy snadno určíte svoji aktuální polohu nebo využijete automatickou detekci nehod.

To nejlepší z vás. Garmin fenix 7 Pro Solar.

Začněte svůj den s funkcí Ranní informace, která v kostce sjednocuje aktuální data o zdraví a kondici, redukujte následky pásmové nemoci při častém cestování využitím praktických pokynů týkajících se světla, spánkového režimu a cvičení, mějte přehled o energii svého těla a poznejte nejvhodnější časy fyzických aktivit i pravidelného odpočinku & sledujte, zda se váš nový den nese v duchu harmonie, přespříliš rychlého tempa nebo stresu. Chytré hodinky Garmin fenix 7 Pro Solar umí odhadnout vaše budoucí výkony, například pravděpodobné tempo během 5km běhu či půlmaratonu, a nadto je můžete zásluhou protokolu ANT+ a technologie Bluetooth také propojit s širokou škálou profesionálního sportovního vybavení, jako jsou třeba cyklotrenažéry.

 
Vyobrazení je pouze ilustrativní. 

Sportovní aktivity

Běh Ano
Cyklistika Ano
Fitness Ano
Golf Ano
Chůze Ano
Jóga Ano
Lyžování Ano
Plavání Ano
Triatlon Ano
Turistika Ano
Veslování Ano
Lezení Ano
Outdoor Ano

Hodiny

Budík Ano
Datum Ano
Den v týdnu Ano
Kalendář Ano

Řemínek

Barva řemínku Černá
Materiál řemínku Silikon
Šířka řemínku 22 mm (Garmin QuickFit)
Zapínání řemínku Přezka
Max. obvod zápěstí (cm) 20.8
Délka řemínku (cm) 20.8

Senzory

Akcelerometr Ano
Barometr Ano
GPS přijímač Ano
Gyroskop Ano
Kompas Ano
Výškoměr Ano
Galileo Ano
GLONASS Ano
Oxymetr Ano
Teploměr Ano

Smart funkce

NFC platby Garmin Pay
Notifikace z mobilního telefonu Ano
Vibrace Ano
Ovládání mobilního telefonu Ano
Přehrávání hudby z telefonu Ano
Přehrávač hudby v hodinkách Ano
Volání z hodinek Bez možnosti volání
Režim spánku/nerušit Ano

Zdravotní funkce

Měření hladiny stresu Ano
Monitoring spánku Ano
Měření EKG Ne

Operační systém

Kompatibilní operační systém Android, iOS
Jazyk mobilní aplikace Čeština
Jazyk rozhraní Čeština
Operační systém hodinek OS výrobce

Sportovní funkce

Krokoměr Ano
Měření tepové frekvence Ano
Intervalový trénink Ano
Výpočet kalorií Ano
Měření rychlosti Ano
Měření vzdálenosti Ano
Záznam trasy Ano
Stopky Ano
Měření saturace kyslíku v krvi Ano
Doba regenerace Ano

Vlastnosti

Ovládání hodinek Dotykový displej + tlačítka
Voděodolnost 10 ATM (100m)
Kapacita vnitřního úložiště (MB) 32000
Zvýšená odolnost Ne
Slot na SIM kartu Ne
Slot na SD kartu Ne
Rok uvedení na trh 2023

Baterie

Maximální výdrž baterie (dnů) 57
Způsob nabíjení Nabíjecí kolébka
Doba nabíjení (hodin) 2
Výdrž baterie při běžném používání (dnů) 18
Indikátor stavu baterie Ano

Konektivita

ANT+ Ano
Bluetooth Ano
NFC Ano
USB Ano
Wifi Ano

Design

Pruměr ciferníku (mm) 47
Úhlopříčka displeje (palců) 1.3
Hmotnost (g) 79
Barva pouzdra Šedá
Materiál pouzdra Tvrzený polymer
Typ sklíčka Power Glass
Typ hodinek Kombinované
Určení Unisex
Barva ciferníku Černá
Tvar ciferníku Kulatý
Typ displeje MIP

Obsah balení

•Nabíjecí / datový kabel•Dokumentace•voucher mapy Topo Czech PRO•

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

spolehlivý obchod

user
Ověřený zákazník
08.06.2024

bez připomínek.

user
Ověřený zákazník
05.06.2024

Vše v pořádku, objednání, zaplacení převodem během objednávky, doručení.

user
Ověřený zákazník
03.06.2024

Nevýhoda může být pouze to, že obchod není na každém rohu

user
Ověřený zákazník
03.06.2024

Objednávka byla zaplacena 13. 5., odeslána 14.5. Dne 18.5. jsem volal na prodejnu kde jsem si objednávku nechal poslat a bylo mi řečeno, že objednávka je na cestě na prodejnu. 22.5. jsem volal znovu na prodejnu a že nic nepřišlo, ale zjistí mi kde je má objednávka.23.5 mi volali z prodejny, že má objednávka byla poslána jinde. Zboží jsem si vyzvednul až 27.5.

user
Ověřený zákazník
01.06.2024

velmi rychlé jednání a vyřízení objednávky

user
Ověřený zákazník
29.05.2024

Dobré ceny i výběr

user
Ověřený zákazník
24.05.2024

vše ok

user
Ověřený zákazník
21.05.2024

Byl jsem spokojen, rychlost, kvalita dodání, perfektně zabaleno. Děkuji Miloš

user
Ověřený zákazník
18.05.2024

Rychlost vyřízení

user
Ověřený zákazník
17.05.2024
Všechny recenze

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
31x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
31x v ČR
31x v ČR