iHEALTH BP5 Bluetooth měřič krevního tl.
Kód: APHTIHBPWM010

iHEALTH BP5 Bluetooth měřič krevního tl.

Kód: APHTIHBPWM010
Bezdrátový zápěstní monitor krevního tl.. Jednoduchý způsob měření hodnot systolického a diastolického tlaku, tepové frekvence a tepové vlny.
Není skladem
2 749 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

iHEALTH BP5 Bluetooth měřič krevního tlaku

Vlajková loď měřičů krevního tlaku od iHealth - bezdrátový BP5 umožňuje pohodlně zjistit přesné hodnoty krevního tlaku a srdečního pulsu kdykoli a kdekoli. Ve spojení s aplikací iHealth MyVitals zobrazíte křivku průběhu pulsu a srovnáte aktuálně naměřené hodnoty s dlouhodobými záznamy.

Na displeji mobilního zařízení si zobrazte hodnoty Vašeho stavu v rámci graficky přehledné klasifikace akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Pohodlná měření

Měření krevního tlaku a srdečního tepu nikdy nebylo jednodušší. Stačí zmáčknout jediné tlačítko na displeji Vašeho telefonu nebo tabletu a vše proběhne samo automaticky v pohodlí Vašeho domova nebo kdekoli na cestách. iHealth BP5 se bezdrátově spojí s aplikací iHealth MyVitals na Vašem iOS mobilním zařízení. Přístroj iHealth BP5 s hmotnoustí pouhých 135 g ovládaný z aplikace Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu spolehlivě změří systolický a diastolický krevní tlak, zobrazí křivku Vašeho pulsu a jeho aktuální naměřenou hodnotu.

Přehledné zobrazení výsledků

Aplikace iHealth MyVitals zobrazí na displeji naměřené hodnoty Vašeho krevního tlaku a pulsu. Další cennou funkcionalitou je zobrazení grafů dlouhodobě prováděných měření a srovnání aktuálně naměřených hodnot s dlouhodobým osobním trendem. Vypovídající je zobrazení hodnoty Vašeho aktuálního stavu v rámci graficky přehledné klasifikaci akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Aplikace iHealth MyVitals umožňuje komplexní sledování měření celé řady životně podstatných hodnot, evidenci fyzické aktivity a přijmu energie v potravě. Na to navazuje funkcionalita plánování osobních cílů, sledování jejich plnění a plánování konkrétních aktivit.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2018