Netatmo Healthy Home Coach
Kód: APMSNTWEST010

Netatmo Healthy Home Coach

Kód: APMSNTWEST010
Netatmo Healthy Home Coach měří kvalitu vzduchu, úroveň hluku, vlhkost a teplotu v domě a upozorní tě na iPhonu nebo iPadu na potenciální problémy. Zároveň ti řekne, jak je napravit. Podporuje také Apple HomeKit.
Není skladem
2 999 Kč
Zjistit dostupnost na prodejnách

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

FB soutěž o HonorNetatmo Healthy Home Coach

Chytrý domácí hlídač kvality vzduchu.Netatmo Healthy Home Coach je propracovaná interiérová meteostanice, která vás naučí zlepšit kvalitu okolního prostředí pomocí měření veškerých důležitých veličin. Tento stylově podařený pomocník dokáže monitorovat teplotu, vlhkost, hluk a dokonce i hladinu CO2.

Netatmo pro zdravější domácnost. Zajistěte svým nejbližším optimální klima pro zdravější život. Netatmo má čtyři přesné senzory měřící důležité veličiny a podle výsledků se můžete zařídit. Díky měření vlhkosti vzduchu snadno zjistíte, kdy například zapnout zvlhčovač a zajistit ideální ovzduší, což je důležité hlavně pro astmatiky či alergiky. Bolí vás často hlava nebo se nemůžete soustředit? Vyvětrejte si. S měřením hladiny CO2 budete přesně vědět, kdy máte otevřít okno a vnést do pokoje čistý vzduch, jenž je velice důležitý především nejen pro malé děti, ale i pro vás.Samozřejmě nechybí ani měření hluku a teploty. Tyto veličiny jsou rozhodující především při důležitých chvílích, kde by měla být úroveň spánku nejvyšší. Netatmo umí zaznamenat i zvuky, které jsou téměř neslyšitelné, avšak mají obrovský vliv právě na kvalitu odpočinku.Okamžitý přehled měření. Kromě toho, že je tato kompaktní meteostanice vybavena několika senzory, veškeré naměřené hodnoty máte ihned zobrazeny ve vašem chytrém zařízení za pomoci volně dostupné aplikace na App Store nebo GooglePlay. Jelikož měří Netatmo především kvalitu vzduchu, po vyhodnocení vás skrze aplikaci upozorní na potencionální promlémy a případně řekne, jak je napravit. To ale není vše. Do aplikace můžete přidat i několik zařízení najednou a mít tak každou místnost hezky pod dohledem.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2020