Panasonic Smart Home dálkové ovládání na klíče
Kód: SHOSPAHNK1050

Panasonic Smart Home dálkové ovládání na klíče

Kód: SHOSPAHNK1050
Dálkové ovládání na klíče se třemi tlačítky pro změnu režimu (ARM/DISARM/Nastavitelné smart tlačítko) a nastavení vybrané funkce jako SOS funkce nebo spuštění naprogramované operace jako např. zapnutí chytré zásuvky.
679 Kč

Prodej ukončen

Panasonic SmartHome dálkové ovládání (KX-HNK102FX)

Volitelný ovladač na klíče - ovládejte svůj Systém domácí sítě opravdu vzdáleně.

* Tento produkt musí být použit spolu s jednotkou Hub (KX-HNB600). Všechny sady Smart Home Kit obsahují Hub. Celkem 50 senzorů (včetně senzorů pohybu, oken/dveří, úniku vody a rozbití skla), vnitřních sirén, chytrých zásuvek, přístupových klávesnic, ovladačů na klíče a záložních baterií lze připojit k Hubu.

Jednoduché zapnutí a vypnutí systému

Ovladač na klíče může měnit režim systému Chytré Domácnosti pomocí tlačítek ZAPNUTO A VYPNUTO.

To umožňuje rychlou a snadnou změnu režimu po příchodu domů nebo když odcházíte z domova a nechcete aktivovat smartphone aplikaci.

Nastavitelné chytré tlačítko

Ovladač na klíče má nastavitelné chytré tlačítko, které lze použít pro spouštění předem naprogramovaných operací, jako například zapnutí chytré zásuvky nebo rozeznění poplachu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2019