Své zásilky si můžete bezpečně vyzvednout ve vybraných prodejnách, které nadále slouží jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu.
Ronin-SC Pro Combo
Kód: SEGBDJIRSPC050

Ronin-SC Pro Combo

Kód: SEGBDJIRSPC050
Dokonalá stabilizace pro DSLR a bezzrcadlovky. Nový, menší a lehčí jednoruční stabilizátor od DJI.
Skladem Zjistit dostupnost na prodejnách
12 290 Kč
Více informací

Spočítejte si splátky

HomeCredit

Již dnes za 0 Kč

Ronin-SC Pro Combo

  • Stabilizátor kamery s akumulátorem
  • Ergonomická a spolehlivá rukojeť
  • Až 11 hodin provozu
  • Neomezená osa otáčení
  • Lehké provedení
  • Jednoduchá instalace
  • Široká kompatibilita

 
Perfektní stabilizace

Ronin-SC je tříosý stabilizátor pro bezzrcadlové fotoaparáty, který uživatelům umožňuje bez námahy pořizovat profesionální záběry, díky lehké konstrukci a vynikající stabilizaci. Dodává perfektně stabilní záběry i v akcí nabitých scénách. Stabilizace byla navržena pro použití za nejrůznějších podmínek, a otevírá tím možnosti kameramanům a videotvůrcům v téměř každé situaci.


Kompaktní provedení

Konstrukce ze slitiny hořčíku společně s vysoce pevnými kompozitními poskytují robustní výkon při pouhým 1,1 kg hmotnosti. Ronin-SC lze v omezených prostorech úhledně složit, a s lehkostí přenášet. Podporuje širokou škálu fotoaparátů a objektivů, navíc je také dostupné intuitivní a uživatelsky přívětivé ovládání závěrky a ostření. Tlačítka a spoušť jsou snadno dosažitelná pro ovládání všech základních funkcí. Ergonomická protiskluzová rukojeť usnadňuje držení, a dovoluje pořizovat záběry během celého dne.Větší kompatibilita

Ronin-SC podporuje širokou škálu fotoaparátů a objektivů, ale přesto dodržuje přísné standardy provozu. Byl dlouhodobě testován, aby zajistil nosnost 2 kg, ale stále poskytoval plynulé filmové záběry. Pro většinu značek fotoaparátů je také dostupné intuitivní a uživatelsky přívětivé ovládání závěrky a ostření. Inovativní konstrukce stabilizátoru přesouvá zátěž nad osu klonění, a udržuje tak zabudovaný displej fotoaparátu bez narušení náhledu. Poté co byl společností DJI tento koncept představen, stal se v oblasti ručních gimbalů standardem. Osa otáčení umožňuje nepřetržitý pohyb, a zajištuje fotoaparátu možnost ambicióznějších záběrů. Možnosti jako nekonečné 360° klonění poskytuje filmařům dosáhnout zcela nevídaných záběrů. Pokud je aktivována automatická kalibrace, kardan automaticky nastaví příslušnou hodnotu tuhosti motoru na základě hmotnosti použitého fotoaparátu a případného příslušenství.


ActiveTrack 3.0

Poprvé se u série produktů Ronin vyskytuje také technologie ActiveTrack. Smartphone s aplikací Ronin připevněný nad fotoaparátem bezproblémově spolupracuje s Ronin-SC a dosahuje plynulého a přesného pohybu gimbalu za všech situací, a umožňuje tak uživateli se více soustředit na pořízení dokonalého záběruAplikace

Nové uživatelské prostředí aplikace Ronin zajistí jednoduché, ale přesto profesionální používání Ronin-SC. Rozvržení prostředí bylo vylepšeno pro poskytnutí rychlého přístupu k přednastaveným scénám, a také byl přidán návod na vyvážení fotoaparátu. Aplikace minimalizuje nutné úpravy hardwaru, a usnadňuje tím filmařům produkci vynikajících záběrů.


Jednoduchá instalace

Západky na ose každého ramena umožňují rychlejší uskladnění a vyvážení jednotlivých os. Rychloupínací deska obsahuje polohovací blok pro uložení dokonalé pozice fotoaparátu, a umožňuje okamžité upínání. Po vypnutí se postupně snižuje výkon motorů tak, aby byla zajištěna co nejvyšší spolehlivost a umožněno co nejrychlejší přípravu kdykoliv a kdekoliv.Obsah balení

Varianta Pro Combo obsahuje: stabilizátor kamery, rukojeť se zabudovaným akumulátorem, trojnohý stojan plastový, montážní deska kamery, Camera Riser, přepravní box, držák telefonu, podpora objektivu, 8 pinový port (2x), imbus klíč, stativový šroub 1/4"-20 (3x), šroub M4 (4x), kabel Multi-Camera Control Typ-B, kabel Multi-Camera Control USB-C, kabel, USB Typ-C, USB Power adapter 24W, ovládání ostření, motor ostření, montážní tyč pro motor ostření, stahovací pásek, šroub (6x), kabel RSS IR.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelskou zkušenost při procházení našich stránek, včetně personalizace obsahu a reklam a analýzy návštěvnosti webu, využíváme soubory cookies. Pro více informací klikněte zde.
Powered by Setos spol. s r.o. © 2021