0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
Kód: ESLESUBCA387B674
EAN: 8806094990461

Chladnička Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF

Kód: ESLESUBCA387B674
EAN: 8806094990461

Chladnička Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF

Kombinovaná lednice s mrazákem dole • en. třída D • objem 390 l (chladnička 276 l; mrazák 114 l) • Bespoke design • přizpůsobitelný interiér • 20letá záruka na kompresor • True No Frost • SpaceMax • chlazení All Around Cooling • rychlé funkce Power Cool a Power Freeze • unikátní zásuvky Optimal Fresh+ a Humidity Fresh+ • kovová deska Metal Cooling • zadní design Clean Back • LED osvětlení • Wi-Fi • klimatická třída: SN, N, ST, T • hlučnost: 35 dB • rozměry: 203 × 59,5 × 65,8 cm (v × š × h) Celý popis >
Cena bez DPH21 479 Kč
Cena s DPH
25 990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní - 25 990 Kč

Kombinovaná lednice Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF

  • Dokonalé možnosti přizpůsobení s řešením Bespoke
  • Invertorový kompresor s 20letou zárukou
  • Systém True No Frost & chlazení All Around Cooling
  • Optimalizované využití prostoru se systémem SpaceMax
  • Unikátní zásuvky Optimal Fresh+ a Humidity Fresh+
  • Jedinečná chladicí deska Metal Cooling
  • Šikovné funkce Power Cool a Power Freeze
  • Zabudovaná Wi-Fi & podpora platformy SmartThings
  • Prémiové a vysoce odolné provedení
  • Zadní design Clean Back

Vyjádřete řeč svého srdce. 

Je tu originální kombinovaná lednice Samsung RB38C7B6DB1/EF s řešením Bespoke, které nabízí neuvěřitelné možnosti přizpůsobení. Individuálně můžete nakombinovat více chladniček, aby přesně odpovídaly vašemu životnímu stylu, přizpůsobit si vnitřní interiér spotřebiče přesně na míru nebo si vybrat z několika dechberoucích externích designů. Lze kupříkladu pospojovat několik modulů pro maximalizaci úložné kapacity a také jim vtisknout ojedinělý look, který bude parádně ladit s okolními barvami – Bespoke moduly jsou dostupné v 6 překrásných variantách - Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal. Vyberte si tu, která nejlépe naplní vaše představy. Fantazii se meze nekladou.

Prémiová. Úsporná. Nadčasová. 

Vysoký standard výrobních procesů, důraz na špičkovou kvalitu a dlouhou životnost lednice Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF stvrzuje výrobce neobyčejnou 20letou zárukou na invertorový kompresor. Ten propůjčuje spotřebiči výjimečně tichý chod, prvotřídní energetickou úspornost a současně i inteligentní provoz, neboť automaticky reguluje svoji rychlost podle potřeb chlazení. Dle nových energetických kritérií spadá kombinovaná chladnička Samsung RB38C7B6DB1/EF do en. třídy D. Obrovským benefitem je rovněž přítomnost integrované Wi-Fi, díky čemuž můžete lednici Bespoke propojit s platformou Sasmung SmartThings. Ta vám propůjčí možnost monitorování a ovládání spotřebiče na dálku, využívání služeb inteligentního hlasového asistenta nebo řadu cenných tipů pro co největší energetickou úsporu či efektivní doplňování potravin.

Maximální čerstvost na prvním místě.

Kombinovaná lednice Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF pracuje s moderní technologií True No Frost, která zásluhou promyšleného chlazení účinně zabraňuje tvorbě námrazy v celém mrazicím prostoru a garantuje stejnoměrnou distribuci optimální teploty do každého koutu. Neustálému sledování konstantní teploty a vlhkosti napomáhá i důmyslný systém All Around Cooling, který efektivně prodlužuje čerstvost vašich potravin a brání nežádoucímu mísení pachů a aromat. K uložení každého kousku vždy najdete vhodné místo, poněvadž chladnička Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF skýtá příjemný celkový objem 390 l (276 l lednice & 114 l mrazák).

Chladnička Bespoke RB38C7B6DB1/EF využívá prostor na maximum.

Technologie SpaceMax využívá prostor v interiéru lednice Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF opravdu bravurně. Špičková izolace výrazně ztenčuje stěny chladničky a vytváří tak více místa pro uskladnění vašich potravin. A to aniž by lednička přečnívala z linie okolních spotřebičů či nábytku. Ze specialit a praktických polic osadil výrobce model Samsung RB38C7B6DB1/EF hlubokým a širokým Big Door Binem, jenž snadno pojme všechny velké láhve či objemné kartony, a také víceúčelovou poličkou na víno, která je díky širšímu provedení vhodná i pro ukládání jiných potravin, jako jsou např. plata vajec či krabice s pizzou. Nechybí mimochodem ani důmyslný stojan Rack & Shelf, který poskytuje dostatek prostoru všem rozměrným a netradičním pokrmům. 

Rychlé funkce. Inovativní řešení Metal Cooling.

Kombinovaná lednice Samsung RB38C7B6DB1/EF disponuje i vychytanými rychlými funkcemi Power Freeze a Power Cool. Volbu Power Freeze upotřebíte zejména pro rychlé mražení, výrobu ledu či zpevňování potravin, neboť velice intenzivně fouká proud studeného vzduchu do mrazicího prostoru. Funkci Power Cool oceníte třeba zase v parných letních dnech pro ochlazení svých oblíbených drinků či potravin (intenzitní studený vzduch zde zase směřuje do chladničky). Zadní stěna vnitřku lednice Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF se navíc pyšní inovativní kovovou deskou Metal Cooling, která perfektně udržuje konstantní a optimální teplotu i v případě častého otevírání dvířek. Špičkově uchovává chlad, zabraňuje ztrátám studeného vzduchu a vmžiku obnovuje případné ztráty tepla (zejména, když jsou dvířka otevřena delší dobu).

Vnitřní vybavení.

Uspořádání interiéru chladničky Bespoke RB38C7B6DB1/EF sestává ze 4 přihrádek ve dveřích (z toho 1 hluboké), 4 skleněných polic (1 skládací), 2 zásuvek na čerstvé potraviny, police na víno a z přihrádky na vajíčka. Přehled nad všemi potravinami v lednici zajišťuje příjemné a úsporné LED osvětlení. V mrazáku naleznete 3 zásuvky a praktický výrobník ledu. Boxy na čerstvé potraviny v ledničce jsou tvořeny jedinečnými zónami Optimal a Humidity. Optimal Fresh+ nabízí možnost rozdělení na 2 samostatné zóny s vlastními teplotami (lze samozřejmě používat i jako jednotnou zónu), přičemž levá bude vždy chladnější. Levá zásuvka tak prodlouží čerstvost vašeho masa a ryb minimálně dvojnásobně, tu pravou oceníte pro uzamknutí živin a čerstvosti v ovoci a zelenině. Box Humidity Fresh+ je zase nenahraditelný pro uchovávání specifických vlastností potravin (vůně, textura a chutě) u kousků, jež mají tendenci se rychleji kazit. Pohodlně můžete nastavit optimální vlhkost a získat to nejlepší prostředí pro maximální čerstvost, křehkost a šťavnatost.

Design dovedený k dokonalosti.

Kombinovaná lednice Samsung RB38C7B6DB1/EF se stane doslova šperkem vaší domácnosti. Spotřebič se pyšní prémiovým provedením a naprosto harmonicky zapadne do jakéhokoliv interiéru. Má zapuštěná dvířka, jež umožňují otevírání v 90° úhlu, takže jej bezproblémově umístíte na kterékoliv místo. Standardní hloubka 60 cm je garancí organického splynutí s ostatními spotřebiči i nábytkem a zaručuje také elegantní možnost vestavby. A nezapomnělo se ani na zadní stranu – luxusní provedení Clean Back synonymizuje mimořádnou odolnost i neuvěřitelně snadné čištění. Výrobce zkrátka myslel na všechno – zvolíte-li Samsung Bespoke RB38C7B6DB1/EF, vaše rozhodnutí bude jednoznačně správné.

Vyobrazení je pouze ilustrativní. Marketingová prezentace a popis jednotlivých funkcí, technologií a specifikací vychází z data představení nebo uvedení produktu na trh.

Vnitřní uspořádání

Počet polic 4
Celkem přihrádek ve dveřích 4
Police na víno Ano
Zásuvka na ovoce a zeleninu Ano
Přihrádka na vejce Ano
Skládací police Ano
Mrazák - Výrobník ledu Forma na led
Mrazák - Počet zásuvek 3
Přihrádka na mléčné výrobky Ano

Typ modelu

Typ chladničky Kombinace s mrazákem dole
Vestavěná Ne
Volně stojící Ano

Pokročilé

Hladina hluku (dB) 35
Klimatická třída SN-T
Mrazící výkon (kg/h) 4
Spotřeba elektrické energie (kWh/rok) 211

Obecné

Barva Matná černá
Hladina hluku (dB) 35
Třída energetické účinnosti D
Displej a ovládání Vnitřní
Oboustrané dveře Ano
Výstražný signál dveří Ano
Digitální Invertorový kompresor Ano
Rukojeti Zapuštěná
Autonomní doba (nárůst teploty) 9h
Materiál polic Tvrzené sklo
Osvětlení interiéru LED (horní osvětlení)
Počet polic 4
Celkem přihrádek ve dveřích 4
Police na víno Ano
Přihrádka na mléčné výrobky Ano
Přihrádka na vejce Ano
Typ chladničky Kombinace s mrazákem dole
Multi Flow Ano
No Frost Ano
Chladící systém Chlazení celého prostoru
Volně stojící Ano
Mrazák - Výrobník ledu Forma na led
Funkce rychlé mrazení Ano
Mrazák - Počet zásuvek 3
Objem NETTO celkem (l) 390
Objem NETTO chladnička (l) 276
Objem NETTO mrazák (l) 114
Brutto Hloubka (mm) 740
Brutto Šířka (mm) 637
Brutto Výška (mm) 2108
Hmotnost balení (kg) 87.5
Netto Hloubka bez dveří (mm) 595
Netto Hmotnost (kg) 85
Netto Hloubka s rukojeti (mm) 658
Netto Hloubka bez rukojeti (mm) 658
Netto Šířka (mm) 595
Netto výška skříňky bez pantů (mm) 2030
Netto výška skříňky s panty (mm) 2030
Klimatická třída SN-T
Mrazící výkon (kg/h) 4
Spotřeba elektrické energie (kWh/rok) 211
Zásuvka na ovoce a zeleninu Ano
Funkce rychlé chlazení Ano
Fresh Zone Ano
Vestavěná Ne
Objem BRUTTO celkem (l) 400
Objem BRUTTO chladnicka (l) 276
Objem BRUTTO mrazák (l) 124
Skládací police Ano

Vlastnosti

Třída energetické účinnosti D
Fresh Zone Ano
Materiál polic Tvrzené sklo
Osvětlení interiéru LED (horní osvětlení)

Funkce

Displej a ovládání Vnitřní
Oboustrané dveře Ano
Výstražný signál dveří Ano
Digitální Invertorový kompresor Ano
Rukojeti Zapuštěná
Funkce rychlé chlazení Ano
Autonomní doba (nárůst teploty) 9h

Ekologické funkce

Třída energetické účinnosti D

Konstrukce

Barva Matná černá

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Velmi rychlé dodání

user
Ověřený zákazník
29.03.2024

Za málo peněz hodně muziky

user
Ověřený zákazník
28.03.2024

Stručně a rychle :)

user
Ověřený zákazník
26.03.2024

Sortiment Komunikace za 1 Osobní převzetí na pobočce

user
Ověřený zákazník
23.03.2024

děkuji

user
Ověřený zákazník
21.03.2024

Nakupuji zde už po několikáté, vždy spokojenost, doporučuji všem!

user
Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupoval jsem zde prvně a vše proběhlo bez problémů.

user
Ověřený zákazník
17.03.2024

Nevhodný dárek pro seniora. Sice škoda, ale jinak spokojenost

user
Ověřený zákazník
17.03.2024

Nechápu tyto pseudo akce a pseudo obchodníky. Nabídnou něco za mimořádnou cenu a pak se diví že si to spousty lidí objedná.

user
Ověřený zákazník
16.03.2024

Rychlost dodání a cena byli skvělé.

user
Ověřený zákazník
14.03.2024
Všechny recenze

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
30x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
30x v ČR
30x v ČR