0 0
Množství: 0 0 Cena: 0 Kč
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem: 0 Kč
Přejít k objednávce
Kód: NEHOGAEPXP151
EAN: 753759318079

Garmin epix Pro Glass, 47mm, Gray/Black Band

Kód: NEHOGAEPXP151
EAN: 753759318079

Garmin epix Pro Glass, 47mm, Gray/Black Band

Chytré hodinky s 1,3" AMOLED displejem (416 × 416 px, Corning Gorilla Glass, možnost Always-On) • pokročilé zdravotní funkce (sledování tepu, měření spánku, stresu, SpO2, hydratace ad.) • obrovské množství sportovních režimů • animovaná cvičení • výpočet kalorií • hudební přehrávač • voděodolnost 10 ATM • 32GB paměť • bezkontaktní platby Garmin Pay • chytré notifikace • 47mm pouzdro • až 21denní výdrž baterie • Bluetooth • Wi-Fi • GPS • pro Android i iOS • barva: šedá/černá Celý popis >
Cena bez DPH14 868 Kč
Cena s DPH
17 990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní - 17 990 Kč

Chytré hodinky Garmin epix Pro Glass, 47mm, Gray/Black Band

 • Špičkové provedení se sportovně outdoorovým zaměřením
 • Krásně jasný 1,3" AMOLED displej nastavitelný na Always-On
 • Pokročilý monitoring zdravotních funkcí 24/7
 • Obrovské množství sportovních profilů s praktickými doporučeními pro regeneraci
 • Animovaná cvičení a řada propracovaných tréninkových plánů
 • Bezkontaktní platby Garmin Pay
 • Stock Tracket – snadné sledování až 50 akcií přímo ze zápěstí
 • Široké spektrum interaktivních map nejen pro golfisty a lyžaře
 • Chytré notifikace & bezpečnostní a sledovací funkce
 • Hudební přehrávač kompatibilní se Spotify, Deezer a Amazon Music
 • Odolná a kompaktní konstrukce – nerezový rámeček & ochranné sklo Corning Gorilla Glass
 • Až třítýdenní výdrž baterie
 • Vhodné pro Android i iOS zařízení

To nejlepší. Garmin epix Pro Glass.

S chytrými hodinkami Garmin epix Pro Glass získáte jedinečné spojení zdravotních, sportovních i Smart funkcí v ostentativním designovém zpracování, které se bude skvěle vyjímat na hřišti, v posilovně, přírodě i při společenských událostech. Smart Watch Garmin epix Pro Glass budou vaším osobním strážcem, s nímž dokonale porozumíte svému tělu, i nenahraditelným parťákem, který před vámi po propojení s mobilním telefonem otevře široké spektrum průkopnických funkcí. Garmin epix Pro Glass jsou osazené špičkovým 1,3" AMOLED displejem, jenž je výborně čitelný i za ostrého slunce a který nabízí také možnost volby režimu trvalého svícení (Always-On), disponují voděodolností dle standardu 10 ATM a na jedno nabití zvládnou fenomenální, až třítýdenní provoz. Co víc si přát? 

Využijte čas na maximum.

Chytré hodinky Garmin epix Pro Glass vám značně usnadní život v mnoha oblastech. Třeba při placení. Zadejte do hodinek otisk své karty a plaťte pohodlně a bleskurychle s bezkontaktním řešením Garmin Pay. Peněženku tak budete mít doslova pořád při ruce. Garmin epix Pro Glass disponují i hudebním přehrávačem, jenž je kompatibilní se službami Spotify, Deezer & Amazon Music – připojte bezdrátová sluchátka a nechte se unášet na vlnách oblíbené muziky třeba při tréninku. Kdykoliv budete chtít. Skvělým benefitem je v neposlední řadě i vestavěná svítilna s několika LED diodami, jež se prostřednictvím variabilní intenzity a zábleskového režimu dokonale sladí s vaším tempem. Garmin epix Pro Glass nabízejí také nouzový mód s červeným světlem, skrze nějž dáte svému okolí vždy spolehlivě vědět i za nejtemnějších nocí. 

Vaše zdraví je na prvním místě. Pokaždé.

Garmin epix Pro Glass měří v několika režimech srdeční tep (i jeho variabilitu), spánek (délku a kvalitu, jednotlivé fáze ad.), dýchání, nasycení krve kyslíkem a rovněž i zátěž organismu. Nepřeháníte to během tréninku nebo v práci? S hodinkami Garmin epix Pro Glass získáte odpověď. Výbornou vychytávkou je i regenerační asistent, který vám na konci každé aktivity ukáže, po jak dlouhou dobu je optimální regenerovat. Šikovná funkce Real-time Stamina zase důsledně sleduje vaši námahu během jakékoliv činnosti a prostřednictvím cenných tipů pomáhá výkon regulovat a předcházet tak přetížení. Model epix Pro Glass má v rukávu také četné funkce sledující ženské zdraví (menstruační cyklus, průběh těhotenství) a poskytuje budoucím maminkám praktické tipy pro vhodná cvičení a správnou výživu.

Zůstaňte v kondici. Garmin epix Pro Glass.

Garmin epix Pro Glass zaznamenávají váš pitný režim, a dokonce si s nimi můžete stanovit i cíle pro optimální příjem tekutin, a to v závislosti na tom, jak moc se pohybujete a kolik toho vypotíte. Vášniví sportovci se najdou v unikátních měřeních pro lyžování, jízdu na horském kole, skialpinismus nebo třeba surfování. Originální funkce PacePro vám vytvoří jedinečný plán optimálního běžeckého tempa dle zdolávaného výškového profilu, praktické HIT tréninky zase přinesou pestrou škálu stopek, s nimiž můžete měřit EMOM, AMRAP, taba tréninky a mnoho dalšího.

Triumfujte. Radost z úspěchů stojí za to.

Vypěstujte si pořádně tuhý kořínek s obrovským množstvím sportovních profilů speciálně vyladěných pro chůzi, běh, plavání, lezení na stěně, veslování, lyžování, cyklistiku, golf, jógu a další aktivity. Samozřejmostí jsou předinstalované animované kardio tréninky, intenzivní intervalové cviky, pilates a mnoho dalšího. Jiné zajímavé tréninky a další sporty doplníte mimořádně jednoduše z Garmin Connect platformy. Garmin epix Pro Glass dostaly od výrobce do vínku pouzdro z ultra pevného polymeru, takže bez problému odolají rozmanitým teplotám, prudkým nárazům i jakýmkoliv extrémnějším podmínkám. Splňují náročné vojenské normy, a tak si za jejich doprovodu můžete dávat pořádně do těla i na těch nejnehostinnějších místech.

Namixujte si vlastní tréninkový koktejl.

S chytrými hodinkami Garmin epix Pro Glass můžete vybírat z nepřeberného množství cviků, sestavovat osobní tréninkové plány, nastavit si individuální přestávky, počty opakování atp. Také lze sledovat propracované metriky tréninku (VO2 Max, tréninkový efekt, aklimatizaci, dynamiku běhu, vyhodnocení zátěže) nebo s funkcí ClimbPro procházet informace a statistiky o výškovém profilu navolené trasy. Garmin epix Pro Glass disponují revolučním GPS/GLONASS/Galileo přijímačem a dokážou perfektně zaznamenávat polohové informace i v extrémních terénech, kde by starší zařízení nestačila.

Chytrý průvodce na vašem zápěstí. 

Vyrazte na golf na jedno z více než 43 tisíc golfových hřišť po celém světě. Garmin epix Pro Glass vám ukážou přesnou vzdálenost k jamce, a dokonce vám doporučí i správnou hůl. Lyžaři ocení množství předinstalovaných map SkiView & hodnocení obtížnosti sjezdovek a ve spolupráci s propracovanými profily je výborně zužitkují při všech zimních aktivitách. S hodinkami Garmin epix Pro Glass můžete provádět i výpočty okružních tras – stačí zadat požadovanou vzdálenost a ihned dostanete nejpopulárnější Trendline výsledky, jež vás dovedou do cíle. 

Objevte více. Garmin Connect.

V platformě Garmin Gonnect můžete pohodlně získat bohatý obsah rozšiřující potenciál vašich hodinek – zejména vzhledy, datová pole, další sportovní a tréninkové režimy atd. Aplikace je rovněž nenahraditelným místem pro uchovávání informací o vašem zdraví, kondici, proběhnuvších tréninzích i dosažených úspěších. Smart Watch Garmin epix Pro Glass mají v neposlední řadě na zřeteli i vaše bezpečí a mohou proto fungovat i jako lokátor (po propojení se smartphonem) – vždy snadno určíte svoji aktuální polohu nebo využijete automatickou detekci nehod.

Na samé hranici limitů.

Začněte svůj den s funkcí Ranní informace, která v kostce sjednocuje aktuální data o zdraví a kondici, redukujte následky pásmové nemoci při častém cestování využitím praktických pokynů týkajících se světla, spánkového režimu a cvičení, mějte přehled o energii svého těla a poznejte nejvhodnější časy fyzických aktivit i pravidelného odpočinku & sledujte, zda se váš nový den nese v duchu harmonie, přespříliš rychlého tempa nebo stresu. Chytré hodinky Garmin epix Pro Glass vydrží v úsporném režimu až 21 dní, 14 dní v expedičním GPS módu, 16 dní v režimu chytrých hodinek a až 32 h při náročném použití se všemi satelitními systémy. V inteligentní správě spotřeby přesně uvidíte, jak nastavení a jednotlivé snímače ovlivňují výdrž baterie vašich hodinek. Garmin epix Pro Glass vám dají neustálý přehled i odhad výdrže s ohledem na stupeň podsvícení a zvolený režim.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Sportovní aktivity

Běh Ano
Cyklistika Ano
Fitness Ano
Golf Ano
Chůze Ano
Jóga Ano
Lyžování Ano
Plavání Ano
Triatlon Ano
Turistika Ano
Veslování Ano
Lezení Ano
Outdoor Ano

Hodiny

Budík Ano
Datum Ano
Den v týdnu Ano
Kalendář Ano

Řemínek

Barva řemínku Černá
Materiál řemínku Silikon
Šířka řemínku 22 mm (Garmin QuickFit)
Zapínání řemínku Přezka
Max. obvod zápěstí (cm) 20.8
Délka řemínku (cm) 20.8

Senzory

Akcelerometr Ano
Barometr Ano
GPS přijímač Ano
Gyroskop Ano
Kompas Ano
Výškoměr Ano
Galileo Ano
GLONASS Ano
Oxymetr Ano
Teploměr Ano

Smart funkce

NFC platby Garmin Pay
Notifikace z mobilního telefonu Ano
Vibrace Ano
Ovládání mobilního telefonu Ano
Přehrávání hudby z telefonu Ano
Přehrávač hudby v hodinkách Ano
Volání z hodinek Bez možnosti volání
Režim spánku/nerušit Ano

Zdravotní funkce

Měření hladiny stresu Ano
Monitoring spánku Ano
Měření EKG Ne

Operační systém

Kompatibilní operační systém Android, iOS
Jazyk mobilní aplikace Čeština
Jazyk rozhraní Čeština
Operační systém hodinek OS výrobce

Sportovní funkce

Krokoměr Ano
Měření tepové frekvence Ano
Intervalový trénink Ano
Výpočet kalorií Ano
Měření rychlosti Ano
Měření vzdálenosti Ano
Záznam trasy Ano
Stopky Ano
Měření saturace kyslíku v krvi Ano
Doba regenerace Ano

Vlastnosti

Ovládání hodinek Dotykový displej + tlačítka
Voděodolnost 10 ATM (100m)
Kapacita vnitřního úložiště (MB) 32000
Zvýšená odolnost Ne
Slot na SIM kartu Ne
Slot na SD kartu Ne
Rok uvedení na trh 202

Baterie

Maximální výdrž baterie (dnů) 21
Způsob nabíjení Nabíjecí kolébka
Doba nabíjení (hodin) 2
Výdrž baterie při běžném používání (dnů) 16
Indikátor stavu baterie Ano

Konektivita

ANT+ Ano
Bluetooth Ano
NFC Ano
USB Ano
Wifi Ano

Design

Pruměr ciferníku (mm) 47
Úhlopříčka displeje (palců) 1.3
Hmotnost (g) 78
Barva pouzdra Šedá
Materiál pouzdra Tvrzený polymer
Typ sklíčka Gorilla Glass
Typ hodinek Kombinované
Určení Unisex
Barva ciferníku Černá
Tvar ciferníku Kulatý
Typ displeje AMOLED

Obsah balení

•Nabíjecí / datový kabel•Dokumentace•voucher mapy Topo Czech PRO•
Hodnocení produktu Garmin epix Pro Glass, 47mm, Gray/Black Band
5.0
2x
0x
0x
0x
0x

Hodinky mohu vřele doporučit, při rozhodování mezi Epix PRO a Fenix 7 Pro zvítězila vybavenost AMOLED displejem. Čitelnost AMOLED displeje je totiž vynikající a vybavenost funkcemi na maximální úrovni. Vynikající vychytávkou je silná a přesná LED svítilna s několika režimy včetně blikání. Přístroj sice nemá solární dobíjení, nicméně výdrž baterie je přesto nadstandardní, zejména mezi zařízeními s tímto druhem displeje!

user
Ověřený zákazník
31.01.2024
 • Výdrž
 • Displej
 • Funkce
 • Ideální velikost
user
Ověřený zákazník
18.01.2024
 • Dlouhá výdrž baterie

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Dobré ceny i výběr

user
Ověřený zákazník
24.05.2024

vše ok

user
Ověřený zákazník
21.05.2024

Byl jsem spokojen, rychlost, kvalita dodání, perfektně zabaleno. Děkuji Miloš

user
Ověřený zákazník
18.05.2024

Rychlost vyřízení

user
Ověřený zákazník
17.05.2024

Tento obchod mě velmi příjemně překvapil. Nejlepší cena mého zboží na netu. Do dvou dnů jsem ho obdržel a zaplatil dobírkou. Všechno jak má být. Mohu jen doporučit.

user
Ověřený zákazník
14.05.2024

Příjemný přístup a velmi ochotný prodávajíci

user
Ověřený zákazník
13.05.2024

spokojenost

user
Ověřený zákazník
10.05.2024

super

user
Ověřený zákazník
06.05.2024

Nakoupím opět...

user
Ověřený zákazník
03.05.2024

Moje objednávka byla omylem místo doručovateli odeslána na prodejnu. Po telefonické urgenci bylo dodáno (za 4 dny). Celková doba dodání 9 dní.

user
Ověřený zákazník
29.04.2024
Všechny recenze

Tradice na
českém trhu

Síť prodejen
30x v ČR

Oficiální česká
distribuce

Již druhý
den u vás

Splátkový
prodej

Až 5 000
položek skladem

Rozsáhlá
nabídka služeb

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte informace o novinkách, akcích a slevách
Prodejny SPACE
Mobilní telefony
Největší síť specializovaných kamenných prodejen mobilních telefonů a příslušenství.
Všechny prodejny
30x v ČR
30x v ČR